być jak... Yukari?

Podforum przeznaczone dla miłośników mangi ParaKiss
Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » sob paź 04, 2003 4:15 pm

Może. Jeszcze troche czasu mam . Ale praca w ksiegarni była by fajna. Ja lubie książki to bym miała chociaz przyjemność sobie troche poczytac w pracy .

BTW: Yukari jest dla mnie symbolem osoby niezdecydowanej, pozbawionej własnych marzeń. Poza ytm widac na pierwszy rzut oka że prawdopodobnie pochodzi z konserwatywnej rodziny .
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Mitsuishi
Status: Offline

Post autor: Mitsuishi » sob paź 04, 2003 6:02 pm

Madoka pisze:Ja lubie książki to bym miała chociaz przyjemność sobie troche poczytac w pracy .
nio, możesz jeszcze postawić na "small business" i otworzyć w Szczecinie filię warszawskiej Komikslandii:D (to byś dopiero miała co czytać!)

BTW: Niech już, kurcze, wychodzi to wydanie tomikowe, bo jestem ciekawa co dalej!

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » sob paź 04, 2003 7:13 pm

Madoka pisze:A ja nadal nie jestem pewna co bede robic w życiu. Na razie podjełam decyzje ze chcę zdawac mature z chemii a co bedzie dalej to nie wiem . Może pójde na jakies studium policealne. Chociaz i tak pewnie zląduje w jakimś hipermarkecie.
Chemia :] Ja z wyksztalcenia jestem chemikiem (Politechnika Wroclawska) a obecnie pracuje jako kierownik sklepu internetowego ;D roznie w tym zyciu bywa :] i powiem jedno: nie zaluje :]

Elficzka
Status: Offline

Post autor: Elficzka » sob paź 04, 2003 11:35 pm

pisząc po omacku i będąc niemalże na wykończeniu fizycznym...

ja jeszcze nie wiem, jak sobie ustawić przyszłość.
wiem, ze to musi być koniecznie coś związanego z anglistyką bądź z dziennikarstwem. bardzo bym chciała pracować w redakcji jakiejśtam gazety...

ogólnie to nie widzę swojego życia na szaro... byle bym mogła robić to, co chcę i miała przyjaciół. to jest najważniejsze....

a to dopiero początki liceum. xo

a Kirze powodzenia na egzaminach na Akademię Sztuk Pięknych! :***

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » ndz paź 05, 2003 12:42 am

Lilu pisze: Chemia :] Ja z wyksztalcenia jestem chemikiem (Politechnika Wroclawska) a obecnie pracuje jako kierownik sklepu internetowego ;D roznie w tym zyciu bywa :] i powiem jedno: nie zaluje :]
To dokładnie tak jak u mnie. Ukończyłem liceum ekonomiczne a pracuję w ciepłownictwie. Pracę mam fajną – nie narzekam

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » ndz paź 05, 2003 5:12 pm

Elficzka pisze: a Kirze powodzenia na egzaminach na Akademię Sztuk Pięknych! :***
Łaaa!!! Ale nie dziekuje, bo to ponoć pecha przynosi :wink: :D :D

Tobie również szczęścia życze :D

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » ndz paź 05, 2003 9:40 pm

Mitsuishi pisze:
Madoka pisze:Ja lubie książki to bym miała chociaz przyjemność sobie troche poczytac w pracy .
nio, możesz jeszcze postawić na "small business" i otworzyć w Szczecinie filię warszawskiej Komikslandii:D (to byś dopiero miała co czytać!)

BTW: Niech już, kurcze, wychodzi to wydanie tomikowe, bo jestem ciekawa co dalej!
wtedy,Madoka,zalozylabym to razem z Toba i bysmy rozkrecaly interes 8)

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » ndz paź 05, 2003 9:58 pm

Sheril pisze:
Mitsuishi pisze:
Madoka pisze:Ja lubie książki to bym miała chociaz przyjemność sobie troche poczytac w pracy .
nio, możesz jeszcze postawić na "small business" i otworzyć w Szczecinie filię warszawskiej Komikslandii:D (to byś dopiero miała co czytać!)

BTW: Niech już, kurcze, wychodzi to wydanie tomikowe, bo jestem ciekawa co dalej!
wtedy,Madoka,zalozylabym to razem z Toba i bysmy rozkrecaly interes 8)
Ja też chce!
Szkoda że mieszkam tak daleko, może ktoś mnie przechowa w Szczecinie 8) :roll:

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pn paź 06, 2003 8:19 am

Sheril pisze:
Mitsuishi pisze:
Madoka pisze:Ja lubie książki to bym miała chociaz przyjemność sobie troche poczytac w pracy .
nio, możesz jeszcze postawić na "small business" i otworzyć w Szczecinie filię warszawskiej Komikslandii:D (to byś dopiero miała co czytać!)

BTW: Niech już, kurcze, wychodzi to wydanie tomikowe, bo jestem ciekawa co dalej!
wtedy,Madoka,zalozylabym to razem z Toba i bysmy rozkrecaly interes 8)
O tak ! Nawiasem mówiąc to przypomniało mi sie że miałam kiedys zamiar razem z moja kumpelą otworzyc bar dla wszystkich fanów mangii anime.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pn paź 06, 2003 7:49 pm

Kira the Demon pisze:
Sheril pisze:
Mitsuishi pisze:
Madoka pisze:Ja lubie książki to bym miała chociaz przyjemność sobie troche poczytac w pracy .
nio, możesz jeszcze postawić na "small business" i otworzyć w Szczecinie filię warszawskiej Komikslandii:D (to byś dopiero miała co czytać!)

BTW: Niech już, kurcze, wychodzi to wydanie tomikowe, bo jestem ciekawa co dalej!
wtedy,Madoka,zalozylabym to razem z Toba i bysmy rozkrecaly interes 8)
Ja też chce!
Szkoda że mieszkam tak daleko, może ktoś mnie przechowa w Szczecinie 8) :roll:
Spoko,Kira,u mnie znajdzie sie miejsce 8) jestes przeciez moja zaginiona siostra blizniaczka,zapomnialas?? :wink: :twisted:

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » pn paź 06, 2003 8:37 pm

a ja wyladowalem na anglistyce ... i to jest wlasnie to co chcialem:)
angielski to moj konik:) jedyna rzecz ktora przychodzi mi tak latwo ze az sam sie dziwie ... no i co mialem robic jak sie jej nie uczyczyc dalej:)

potem chyba sobie bede 2 fakultet z turystyki ciagnal. prywatnie planuje sie 1 - 2 jesykow douczyc i moze jakos to bedzie (ach te plany - pozyjemy zobaczymy:)

ja prawie zawsze wiem czego chce i nie daje sie presji innych (a przynajmniej sie staram) i tak ma byc :twisted: jak szczerzne i zgine to bede wiedzial... ze to moja wina :x

Ithil
Status: Offline

Post autor: Ithil » wt paź 07, 2003 7:38 am

Ja tam nie mam pojęcia, co mogłabym robić w życiu. Zaparłam się na lingwistykę i jak znam siebie, w sytuacji kryzysowej dostanę się na jakiś w miarę porządny wydział, a potem przebimbam sobie całe studia od początku do końca... Ale co można robić po lingwistyce? Na pewno nic z rzeczy, do których bym się nadawała. O, wiem, zostanę listonoszem. :)

if

Pasuzuko
Status: Offline

Post autor: Pasuzuko » pt paź 10, 2003 6:10 pm

A jak cie bedzie kusić żeby rozpakować czyjąś paczkę z mangami? :P ;)

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pt paź 10, 2003 6:27 pm

Sheril jak będziemy otwierac Komikslandie w Szczecinie to przydałaby nam sie pomoc jakiegos ekonomisty.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pt paź 10, 2003 8:09 pm

Madoka pisze:Sheril jak będziemy otwierac Komikslandie w Szczecinie to przydałaby nam sie pomoc jakiegos ekonomisty.
spoko,Madoka,mam na studiach ekonomie wiec damy rade 8)

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » sob paź 18, 2003 5:26 pm

No jasne. W razie czego to możemy jeszcze kogos zatrudnić

temat przenioslem z dzialu MM /kuso
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Misses
Status: Offline

Post autor: Misses » śr gru 03, 2003 9:16 am

To będzie nasprawdę ciekawe jak ta zwyczajna szara i spokojna Yukari będzie rozwijać się w towarzystwie ludzi zupełnie od niej innych i jak wpłynie na nią związek z George'm ;)

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » śr gru 03, 2003 10:08 pm

Misses pisze:To będzie nasprawdę ciekawe jak ta zwyczajna szara i spokojna Yukari będzie rozwijać się w towarzystwie ludzi zupełnie od niej innych i jak wpłynie na nią związek z George'm ;)
uhuhuhuh,tego nie moge sie doczekac chociazby 2 tomiku O____o

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » śr gru 03, 2003 10:24 pm

Sheril pisze: uhuhuhuh,tego nie moge sie doczekac chociazby 2 tomiku O____o
Sheril nie przejmuj się... może na początku stycznia sie doczekasz 8) :roll: :wink:

Mitsuishi
Status: Offline

Post autor: Mitsuishi » śr gru 03, 2003 11:11 pm

na początku stycznia 2005... :twisted: (tfu! tfu!)

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Paradise Kiss"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości