ParaKiss w tomikach

Podforum przeznaczone dla miłośników mangi ParaKiss
ODPOWIEDZ
Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » sob wrz 20, 2003 5:33 pm

Linaka1 pisze:Kira >> a co powiesz o CCS :twisted: :twisted: to tez musi byc wydane

Na targach książki odniosłem wrażenie , że wydawnictwo traktuje Sakurę jak zgniłe jajo -> "czytelnicy kupią 2 -3 tomy i później się znudzą". Gdyby mogli , to że tak powiem zostałaby ona "zamieciona pod dywan".

Chociaż , co jest zabawne Yasuda uważa ją za pewniaka , ale sam Clamp chyba uwielbia i zawsze coś się w JPF'ie trafi...

A co LH to trzeba się będzie postarać. Trzeba rozpocząć jakaś akcje promocyjną , żeby ludzie na nią głosowali. O czytelników się nie martwie , ale mogą nie wystarczyć.

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » sob wrz 20, 2003 7:13 pm

Krzych Ayanami pisze:A co LH to trzeba się będzie postarać. Trzeba rozpocząć jakaś akcje promocyjną , żeby ludzie na nią głosowali. O czytelników się nie martwie , ale mogą nie wystarczyć.
Może by tak jakaś zrzutka na kilka billboardów reklamowych w większych miastach? :)

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » sob wrz 20, 2003 7:18 pm

Mieliście reklame w Kawaii'u :twisted:

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » sob wrz 20, 2003 7:19 pm

To było dawno temu.

Sądze , że bardziej do rzeczy byłoby zrobienie jakieś super stronki o LH , gdzie możnaby zobaczyc postacie , przeczytać o czym jest i dlaczego jest najlepsza... I tak dalej w tym guście. No i zobowiązanie wszystkich zwolenników do umieszczenia adresu w podpisie.

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » sob wrz 20, 2003 7:46 pm

Krzych Ayanami pisze:Sądze , że bardziej do rzeczy byłoby zrobienie jakieś super stronki o LH , gdzie możnaby zobaczyc postacie , przeczytać o czym jest i dlaczego jest najlepsza... I tak dalej w tym guście. No i zobowiązanie wszystkich zwolenników do umieszczenia adresu w podpisie.
Takie stronki już są (dwie).
http://www.hinatasou.prv.pl
http://www.lovehina.friko.pl


Zresztą ja już swoją kampanię na rzecz wydania Love Hina zacząłem.

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » sob wrz 20, 2003 8:01 pm

Ja również. Trzeba dać przykład :twisted: .

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » sob wrz 20, 2003 8:32 pm

ano! >:3 nawet nowego avatarka sobie zrobilam... (5 sekund roboty, no ale na to wlasnie wyglada :P). Poza tym podjelam heroiczna decyzje... nabede droga kupna kolejny numer MM i wysle moj glos! tak! dobrowolnie wydam pieniadze! Jednak cuda sie zdazaja! :P

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » sob wrz 20, 2003 11:27 pm

Idi, ujmę to tak:
Gdybym się wahał czy zagłosować na Love Hina, to Twój avek i sygnaturka z pewnością by mnie przekonały :)

snow_wolf
Status: Offline

Post autor: snow_wolf » ndz wrz 21, 2003 8:03 pm

Shig pisze:Takie stronki już są (dwie).
http://www.hinatasou.prv.pl
http://www.lovehina.friko.pl
Mogę się pochwalić?? lovehina.friko.pl to moja (i kemala) stronka. Zaparaszam, bo niedługo zmiana lay'a i nowe info oraz forum.

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » ndz wrz 21, 2003 8:14 pm

snow_wolf_ pisze:Mogę się pochwalić?? lovehina.friko.pl to moja (i kemala) stronka. Zaparaszam, bo niedługo zmiana lay'a i nowe info oraz forum.
Wiem, że Twoja i chwała wam za decyzję o zmianie laya (bo średnio przejrzysty był) i mam nadzieję, że kolor też zmienicie bo szary za cholerę nie pasuje (chyba, że wrzucilibyście tam tony kolorowej grafiki).
IMO całkiem niezły byłby wystrój stronki w kolorze pomarańczowym.

snow_wolf
Status: Offline

Post autor: snow_wolf » ndz wrz 21, 2003 9:22 pm

Shig pisze:Wiem, że Twoja i chwała wam za decyzję o zmianie laya (bo średnio przejrzysty był) i mam nadzieję, że kolor też zmienicie bo szary za cholerę nie pasuje (chyba, że wrzucilibyście tam tony kolorowej grafiki).
IMO całkiem niezły byłby wystrój stronki w kolorze pomarańczowym.
Fakt, lay nie był zbyt udany, a tym razem będzie przewaga zieleni i bieli (szary też będzie :twisted: )..... pomarańczowy powiadasz.... to jest dobra myśl :)

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » ndz wrz 21, 2003 9:30 pm

WRACAJAC DO TEMATU(po tych licznych offtopach,ale ja nie bede wypominac przeciez;P)-juz niedlugo calkiem przeciez PK w tomikach siem ukaze:] hlehlehle. :twisted:

Radziu
Status: Offline

Post autor: Radziu » wt wrz 23, 2003 5:19 pm

Sheril pisze:WRACAJAC DO TEMATU(po tych licznych offtopach,ale ja nie bede wypominac przeciez;P)
Gdzie i jakich offtopach :?: :wink: Takie małe zboczenie na temat LH moim zdaniem :wink: A poważnie koniec oftopa pod tytułem:
Głosuj w ankiecie na Love Hina
Koniec!
Sheril pisze:uz niedlugo calkiem przeciez PK w tomikach siem ukaze:] hlehlehle. :twisted:
:arrow: Tom pierwszy październik, drugi w grudniu.

miwako-chan
Status: Offline

Post autor: miwako-chan » pt paź 17, 2003 11:44 am

Już druga połowa października, a Paradise Kiss jeszcze nie ma :(

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » pt paź 17, 2003 11:53 am

poczekajcie jeszcze troche bedziemy marudzic jak bedzie 1 listopada :wink:

Pasuzuko
Status: Offline

Post autor: Pasuzuko » pt paź 17, 2003 6:35 pm

Narzekanie to już chyba rutyna... Ale przynajmniej może ulżyć w tym oczekiwaniu... JA CHCĘ PARAKISSA! ;) ;) ;)

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » pt paź 17, 2003 7:54 pm

Na twoim miejscu uzbroiłbym się w cierpliwość. Wydawnictwo musiało zmienić okładkę w naszym wydaniu (w stosunku do japońskiego pierwowzoru) - inaczej trzeba by podnieść cenę tomu o parę złotych... Obecnie akceptację musi wyrazić strona japońska , a cała reszta jest już zrobiona. Niestety , drukarnia nie zgadza się na drukowanie jednego i drugiego oddzielnie.

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pt paź 17, 2003 10:58 pm

Krzych Ayanami pisze:Na twoim miejscu uzbroiłbym się w cierpliwość. Wydawnictwo musiało zmienić okładkę w naszym wydaniu (w stosunku do japońskiego pierwowzoru) - inaczej trzeba by podnieść cenę tomu o parę złotych... Obecnie akceptację musi wyrazić strona japońska , a cała reszta jest już zrobiona. Niestety , drukarnia nie zgadza się na drukowanie jednego i drugiego oddzielnie.
:shock: no tak.zawsze komus cos bedzie niepasowac :evil:

Pasuzuko
Status: Offline

Post autor: Pasuzuko » sob paź 18, 2003 8:59 am

Krzych Ayanami pisze:Na twoim miejscu uzbroiłbym się w cierpliwość. Wydawnictwo musiało zmienić okładkę w naszym wydaniu (w stosunku do japońskiego pierwowzoru) - inaczej trzeba by podnieść cenę tomu o parę złotych... Obecnie akceptację musi wyrazić strona japońska , a cała reszta jest już zrobiona. Niestety , drukarnia nie zgadza się na drukowanie jednego i drugiego oddzielnie.
Jestem cierpliwa. To był taki żarcik, manga jak wyjdzie to będzie, i narzekanie nie przyspieszy terminu jej wydania :) A swoją drogą to jestem ciekawa jak zmienili tę okładkę...

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » sob paź 25, 2003 3:21 pm

A czy wiadomo już mniej więcej jaka będzie cena?
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Paradise Kiss"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości