ParaKiss w tomikach

Podforum przeznaczone dla miłośników mangi ParaKiss
ODPOWIEDZ
Lilu
Status: Offline

ParaKiss w tomikach

Post autor: Lilu » śr sie 27, 2003 10:37 am

Kiedy zostanie wydany PK?

"To zalezy kiedy przestana do nas wplywac ankiety, ale sadze, ze wydanie nastapi po ukazaniu sie 14 nr MANGAMIKSU, a wiec w I polowie pazdziernika. Jesli uda nam sie to zrobic wczesniej, na pewno poinformujemy."

Pasuzuko
Status: Offline

Post autor: Pasuzuko » śr sie 27, 2003 11:16 am

Jeeej... No ale ekstra, październik, jak najwięcej mang wychodzi...:( Na PK zawsze kasa będzie....^^

Zei-chan
Status: Offline

Post autor: Zei-chan » śr sie 27, 2003 11:25 am

A ja mam akurat w Październiku urodzinki ^^. Może się wzbogacę o kilka tomików ^^

Linaka1
Status: Offline

Post autor: Linaka1 » śr sie 27, 2003 11:52 am

Jeeeeeeeeeeeej o jak dobrze ^_____^ Kupie sobie
To tylko 5 tomow wiec mala kolekcja ;P
Chociaz watpie ze wyjdzie w Pazdzierniku znajac Waneko ...... ale coz to nie ich winna przeciez
EnD

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » śr sie 27, 2003 12:40 pm

Ja też sobie kupie nyo. W końcu to tylko 5 tomów.. 8)

btw. Czy można dostać nr indexu PK trochę przed jego wydaniem? Potrzebny mi jest by zciągnąć tę mangę do kiosku..

Ineluki
Status: Offline

Post autor: Ineluki » śr sie 27, 2003 12:49 pm

E tam, to ja wole sobie kupic DNA^2 Katsury... Też październik, też pięć tomów a frajda o wiele większa^^.

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » śr sie 27, 2003 1:25 pm

Ineluki pisze:E tam, to ja wole sobie kupic DNA^2 Katsury... Też październik, też pięć tomów a frajda o wiele większa^^.
Ja tak samo DNA^2 to "must have" ^^ dodatkowo jeszcze Battle Angel Alita, Kolejny tomik OMG, Slayersów, Slumpa, Chobitsów i ostatni Cowboya ^^ Ale będzie szarża kasy ^^

Ineluki
Status: Offline

Post autor: Ineluki » śr sie 27, 2003 1:28 pm

A u mnie jeszcze nie ma 5-go tomu Ai... Zamorduję, tylko kogo?

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » śr sie 27, 2003 1:34 pm

GoDziO-KuN-HenTaii pisze:
Ineluki pisze:E tam, to ja wole sobie kupic DNA^2 Katsury... Też październik, też pięć tomów a frajda o wiele większa^^.
Ja tak samo DNA^2 to "must have" ^^
Hehe...
Wyjdzie LH, to będzie LH i DNA^2, a jak Hiny nie będzie, to kupię tylko DNA^2, bo na PK mi kasy szkoda (wolę browar sobie kupić :twisted:)

BTW: K2R Rulez :)

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » śr sie 27, 2003 4:11 pm

qcze,w pazdzierniku wszystko wychodzi,to ja zbankrutuje!!hieh....co tam,bank najwyzej obrobie,hlehlehle

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » śr sie 27, 2003 5:21 pm

Sheril co wszystko??
Ja mam tylko Chobity do kupienia w październiku i Parakiss oczywiście :twisted:

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » śr sie 27, 2003 5:44 pm

na naruta prenumerate mam, na chobitsy mam, na omg mam... do konca roku kupuje tylko w hon'yi :P

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » śr sie 27, 2003 11:08 pm

Kira the Demon pisze:Sheril co wszystko??
Ja mam tylko Chobity do kupienia w październiku i Parakiss oczywiście :twisted:
noooo,Czobity,ParaKiss,DNA^2mialo wyjsc,musze jeszcze nadrobic braki z O!MG i X,myslalam jeszcze nad Slayersami...(FYw tym tyg ma dojsc do konca no i 18we wrzesniu)-ale to tylko takie przeciez moje wydatki,hehe:P
zreszta skad wiesz,czy po naszym bojkocie na kasen nie wydadza w pazdzierniku AS,hehle

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » czw sie 28, 2003 12:16 am

Shig pisze:
GoDziO-KuN-HenTaii pisze:
Ineluki pisze:E tam, to ja wole sobie kupic DNA^2 Katsury... Też październik, też pięć tomów a frajda o wiele większa^^.
Ja tak samo DNA^2 to "must have" ^^
Hehe...
Wyjdzie LH, to będzie LH i DNA^2, a jak Hiny nie będzie, to kupię tylko DNA^2, bo na PK mi kasy szkoda (wolę browar sobie kupić :twisted:)

BTW: K2R Rulez :)
Nie wiem czy wiesz Shigu ale na DNA^2 jest poślizg...zapraszam do mojego tematu zatytuowanego Jaja w JPF ^^ w Mainie po więcej szczegółów (które defacto dostarczył GonZo ^^) Na PK też mi kasy szkoda...wole kupić więcej dynamitu do wysadzenia Waneko :twisted:

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » czw sie 28, 2003 12:59 am

GoDziO-KuN-HenTaii pisze:Nie wiem czy wiesz Shigu ale na DNA^2 jest poślizg...
Wiem.
Spodziewałem się tego.
Mówi się trudno.

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » czw sie 28, 2003 2:19 am

Standardowo odpowiem, że dobrze że wogóle będzie w Polsce. Ostatnio dużo nowości było, można więc spokojnie poczekać na wydanie DNA^2 8)

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » czw sie 28, 2003 12:31 pm

_Keitaro_ pisze:Standardowo odpowiem, że dobrze że wogóle będzie w Polsce. Ostatnio dużo nowości było, można więc spokojnie poczekać na wydanie DNA^2 8)
Obawiam się, że GUNNMa też przesuną na przyszły rok :|

Pasuzuko
Status: Offline

Post autor: Pasuzuko » czw sie 28, 2003 2:13 pm

No to życzę im powodzenia, na co ja biedna kasę będę wydawać??? ;)

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » czw sie 28, 2003 4:37 pm

Pasuzuko pisze:No to życzę im powodzenia, na co ja biedna kasę będę wydawać??? ;)
Na Paradise Kiss?

Pasuzuko
Status: Offline

Post autor: Pasuzuko » czw sie 28, 2003 10:23 pm

Dobry pomysł, dlaczego sama na to nie wpadłam? ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Paradise Kiss"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość