Yukari i George

Podforum przeznaczone dla miłośników mangi ParaKiss
Misses
Status: Offline

Yukari i George

Post autor: Misses » śr gru 03, 2003 9:18 am

Czyli co sądzicie o tej parze i jak potoczą się ich losy.


Według mnie to oni dość ciekwie się dobrali - właściwie całowite przeciwieństwa. No i co z biednym Tokumori?

wampirek
Status: Offline

Post autor: wampirek » śr gru 03, 2003 4:25 pm

Ładna byłaby z nich para. Im większe przeciwieństwa tym bardziej się przyciągają ;P A Tokumori jest jakiś bez wyrazu...

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » śr gru 03, 2003 5:07 pm

Ja też uważam, że fajnie gdyby tworzyli parę^^ Ale George może również mieć ciekawą przeszłość o której nie opowiada.. Jego postać wydaje się bardzo tajemnicza, coś jakby ukrywał..

Bene Gesserit
Status: Offline

Re: Yukari i George

Post autor: Bene Gesserit » śr gru 03, 2003 7:14 pm

Misses pisze:No i co z biednym Tokumori?
niech sobie znajdzie jakąś laske :D

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » śr gru 03, 2003 11:28 pm

Ten George nie jest aż taki tajemniczy jak się wydaje. Z tych odcinków co były wydrukowane w MM wynika że ma już chyba dziewczynę. Chociaż przyznaję że z Yukari i George'a byłaby oryginalna para.

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » śr gru 03, 2003 11:45 pm

Orginalna to tak lekko powiedziane :). Zakręcona...hmm.. a moshe pokręcona raczej :wink:

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » śr gru 03, 2003 11:45 pm

Takashi pisze:Ten George nie jest aż taki tajemniczy jak się wydaje. Z tych odcinków co były wydrukowane w MM wynika że ma już chyba dziewczynę. Chociaż przyznaję że z Yukari i George'a byłaby oryginalna para.
O__o Dzordz ma dziewczyne??lol.zaraz chyba przeczytam jeszcze raz!!Takashi,czy Ty mi tu nie spoilerujesz przypadkiem,com?? :twisted: .nom w ogole taki chlopak jak Dzordz to wypas :twisted: zreszta moze on jest z Izabella??mowil na poczatku"(..)raz dziewczynka,raz chlopaczek"hihi :twisted:

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » czw gru 04, 2003 8:00 pm

George jest fajny i z Yukari by tworzyli dosyc interesujaca parę , ale ...... :roll:
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » czw gru 04, 2003 9:30 pm

Madoka pisze:George jest fajny i z Yukari by tworzyli dosyc interesujaca parę , ale ...... :roll:
ale?? :twisted:

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » czw gru 04, 2003 10:04 pm

Ja nie mam jak narazie co do tej pary żadnych zastrzeżeń 8)

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » pt gru 05, 2003 5:37 am

Sheril pisze: O__o Dzordz ma dziewczyne??lol.zaraz chyba przeczytam jeszcze raz!!Takashi,czy Ty mi tu nie spoilerujesz przypadkiem,com?? :twisted: .nom w ogole taki chlopak jak Dzordz to wypas :twisted: zreszta moze on jest z Izabella??mowil na poczatku"(..)raz dziewczynka,raz chlopaczek"hihi :twisted:
Piszę tak na podstawie tych rozdziałów które się pojawiły w MM (samego PK jeszcze nie mam - przy moich obecnych planach będzie musiał trochę poczekać). Zresztą 1 tom zawiera właśnie te rozdziały plus ten jeden dodatkowy opisywany na początku właśnie chodziło mi o Isabellę

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pt gru 05, 2003 10:54 am

Takashi pisze:
Sheril pisze: O__o Dzordz ma dziewczyne??lol.zaraz chyba przeczytam jeszcze raz!!Takashi,czy Ty mi tu nie spoilerujesz przypadkiem,com?? :twisted: .nom w ogole taki chlopak jak Dzordz to wypas :twisted: zreszta moze on jest z Izabella??mowil na poczatku"(..)raz dziewczynka,raz chlopaczek"hihi :twisted:
Piszę tak na podstawie tych rozdziałów które się pojawiły w MM (samego PK jeszcze nie mam - przy moich obecnych planach będzie musiał trochę poczekać). Zresztą 1 tom zawiera właśnie te rozdziały plus ten jeden dodatkowy opisywany na początku właśnie chodziło mi o Isabellę
no wlasnie na podstawie pierwszego tomu(w tym dodatku to nie ma nic o gl.bohaterach,tylko o autorce :roll: ) to ja nie wiem,na jakiej podstawie wysunales takie wnioski :twisted: mozesz podac konkrety?? :twisted:

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pt gru 05, 2003 5:09 pm

Sheril pisze:
Madoka pisze:George jest fajny i z Yukari by tworzyli dosyc interesujaca parę , ale ...... :roll:
ale?? :twisted:

No nie wiem , narazie nie umiem przewidzieć co dalej będzie ale coś mi sie nie pasuje.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » pt gru 05, 2003 8:21 pm

Sheril pisze: no wlasnie na podstawie pierwszego tomu(w tym dodatku to nie ma nic o gl.bohaterach,tylko o autorce :roll: ) to ja nie wiem,na jakiej podstawie wysunales takie wnioski :twisted: mozesz podac konkrety?? :twisted:
Ta scena na podstawie których wysunąłem takie wnioski to stage 8 ostatnie 4 strony SPOILER kiedy Isabella dzwoni do George'a który miał właśnie pocałować Yukari na schodach w atelier KONIEC SPOILERA

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pt gru 05, 2003 8:30 pm

SPOILER PKale chyba George nie wiedział kto do niego dzwoni, więc to przypadek że odebrał.. SPOILER

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pt gru 05, 2003 10:13 pm

SPOILERPoza tym Isabella pytała się o sprawy związane ze strojem, a nie chciała im przerywać ze złośliwości.SPOILER END

Według mnie z jej strony nie ma czego się bać :wink:

Yumegari
Status: Offline

Post autor: Yumegari » sob gru 06, 2003 12:29 pm

Spoiler Ale jakby nie chciał odebrać, to by nie odebrał. Chyba wtedy nie traktował tej znajomości z Carrie poważnie... Poza tym, Isabella nie może być jego dziewczyną, jak już coś, to chłopakiem^^ Chociaż szczerze wątpię.Koniec Spoilera

Ale biedna Yukari... Jakkolwiek oni świetnie razem wyglądają, to wydaje mi się, ze George tylko bawi sie jej uczuciami i traktuje ją jako kolejną laskę do zaliczenia... On mi na takiego wygląda... (Nie to co Onizuka. On pragnie prawdziwej miłości XDDD)

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » sob gru 06, 2003 1:46 pm

SPOILERIsabella to facet :D Ale to nic nie przeszkadza bo George powiedział że jest bisexem :twisted: SPOILER END

:wink:

Bene Gesserit
Status: Offline

Post autor: Bene Gesserit » sob gru 06, 2003 3:15 pm

Kira the Demon pisze:SPOILERIsabella to facet :D Ale to nic nie przeszkadza bo George powiedział że jest bisexem :twisted: SPOILER END

:wink:
co fakt to fakt :D ale jakoś niechce mi sie w to wierzyć

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » sob gru 06, 2003 4:42 pm

Bene Gesserit pisze:
Kira the Demon pisze:SPOILERIsabella to facet :D Ale to nic nie przeszkadza bo George powiedział że jest bisexem :twisted: SPOILER END

:wink:
co fakt to fakt :D ale jakoś niechce mi sie w to wierzyć
No bo ja tylko tłumacze tą sytuacje z telefonem.
Sama nie wierze że Isabella i George mogliby kręcić ze sobą :?
On pewnie wcale nie chce się angażować, ale w rezultacie mu nie wyszło i się zabujął :wink:
SPOILERAle czy ma kobite... to się okaże :twisted: SPOILER END

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Paradise Kiss"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości