Yukari i George

Podforum przeznaczone dla miłośników mangi ParaKiss
Lithien
Status: Offline

Post autor: Lithien » sob gru 20, 2003 8:25 pm

Etam Isabela i dzordz:) on(a) jest dala niego za wysoka:) niech mu sie z yukari ułozy:) ja tem nie jestem za Izabela i dzordzem :?

Misses
Status: Offline

Post autor: Misses » pn gru 29, 2003 2:40 pm

Nieeee Isabela napewno nie dla George'a. Zupełnie nie pasują do siebie. Weźcie sobie pooglądajcie sobie okładki tytułowe wszystkich setage'ów :D Całkiem fajne wnioski można wyciągnąć z niektórych.

Linaka1
Status: Offline

Post autor: Linaka1 » sob sty 03, 2004 7:15 pm

Wiele sie wydarzy miedzy Yukari a George przez 5 tomow ale czy to wystarczy by bylo cos wiecej ..... ;] zobaczymy w lipcu (chyba) ;p bo wtedy wyjdzie 5 tom

Piernik
Status: Offline

Post autor: Piernik » sob sty 03, 2004 10:15 pm

A mnie się wydaje, że oni sie w końcu rozstaną..Mimo wszystko taka zabawa uczuciami ze strony partnera, jest na dłuższą metę męcząca...

Misses
Status: Offline

Post autor: Misses » ndz sty 04, 2004 6:40 pm

Zamiast wysuwać takie wnioski na Waszym miejscu rzuciłabym okiem na te skany okładek dalszych rozdziałów ;))


http://www.geocities.com/parakiss1/scans/s29.jpg

http://www.geocities.com/parakiss1/scans/s32.jpg

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » ndz sty 04, 2004 7:21 pm

Ja wolę sobie nie spoilerować.. poczekam na całość (3 lata :wink:)

Misses
Status: Offline

Post autor: Misses » ndz sty 04, 2004 7:26 pm

Daj sopkój to tylko dwa arty zupełnie nie związane z akcją. Po prostu ładnie wyglądają i tyle ;)

Linaka1
Status: Offline

Post autor: Linaka1 » ndz sty 04, 2004 7:45 pm

;P a mi sie te stronki nie wgrywaja moze i lepiej ;] , osobiscie widzialam cala serie i mowie ze jestem sklona kupic te 5 tomow (PK) ,gorzej po zobaczeniu Peach Girl - Brzoskwini bede sie dlugo zastanawiac czy kupic 2 tom -- znowu koncowka nie po mojej mysli ^^" a seria ma 17 tomow (?-chyba-?)

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » ndz sty 04, 2004 7:49 pm

a ja popatrzyłem tam tego więcej jest nawet^^ Ale wolę nie myśleć nad końcem serii (choć domyślam się powoli wszystkiego) imho Yukari ma być z Georgem i tyle.. podtrzymuję swoją opinię.. 8)

Nimue
Status: Offline

Post autor: Nimue » ndz sty 04, 2004 8:17 pm

Taaaa jess poruczniku Keitaro!
Szeregowa Nimue jest za!

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » wt sty 06, 2004 5:05 pm

ha!mi tez stronki nie wchodza 8)
a bedzie jak bedzie :P

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » wt sty 06, 2004 6:33 pm

A mnie te arty jeszcze bardziej zachęciły do kupna dalszych tomów PK. :twisted:
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » śr sty 07, 2004 1:45 pm

Już jestem po lekturze 1 tomu PK. George jest może zbyt egoistyczny i gra na uczuciach Yukari, ale pomimo tego ta para ma jakieś szanse bycia razem. Isabella jest trochę zbyt .... jak to by powiedzieć.... zbyt chłodną osobą w przeciwieństwie do pełnej zapału Yukari. Zresztą zakończenie tej mangi może być zaskoczeniem nawet dla nas wszystkich.

M.O.
Status: Offline

Post autor: M.O. » pt sty 16, 2004 12:18 pm

Ciekawe postać z tego George. Po niektórych rozdziałach naprawdę mnie wkurzał, ale coś sprawia, że nie potrafię go znienawidzić tak jak Mamoru lub Sakurę. Aż sama jestem ciekawa, jaki będzie mój stosunek do tego osobnika po kolejnym tomie. Co do Isabell - kompletnie do siebie nie pasują.

Piernik
Status: Offline

Post autor: Piernik » pt sty 16, 2004 6:11 pm

Racja! Mamoru był bezjajowy i beznadziejny. Tez go nie lubiłam :twisted: Natomiast George.. jest interesujacy. Nigdy nie wiadomo, co myśli i zrobi. Jednak osobiście, w realu, nie przepadam za takimi facetami. Nie lubię, gdy ktoś manipuluje moimi uczuciami :?

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » pt sty 16, 2004 6:59 pm

Piernik pisze:Nigdy nie wiadomo, co myśli i zrobi. Jednak osobiście, w realu, nie przepadam za takimi facetami. Nie lubię, gdy ktoś manipuluje moimi uczuciami :?
Tak to już jest, że ludzie którzy nas denerwują w sztue nas fascynują. Tak przynajmniej jest moje zdanie na ten temat :)

Piernik
Status: Offline

Post autor: Piernik » pt sty 16, 2004 10:32 pm

A wiesz,że coś w tym jest.. i wydaje mi się, że dlatego nas fascynuje, iż możemy ją lepiej poznać. W prawdziwym życiu nie bylibyśmy do tego zdolni. Natomiast gdy taka osoba jest przedstawiona w sztuce, to możemy to robić. Nie zostaniemy skrzywdzeni, a osiąfniemy cel :wink:

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » pt sty 16, 2004 11:08 pm

Piernik pisze:A wiesz,że coś w tym jest.. i wydaje mi się, że dlatego nas fascynuje, iż możemy ją lepiej poznać. W prawdziwym życiu nie bylibyśmy do tego zdolni. Natomiast gdy taka osoba jest przedstawiona w sztuce, to możemy to robić. Nie zostaniemy skrzywdzeni, a osiąfniemy cel :wink:
Szkoda, że nie możemy potem poznać się na ludziach z życia, bo coś nas ogranicza... Ech, człowiek to jest ułomna ikona anioła...

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pt sty 16, 2004 11:14 pm

Remiel pisze:(...) człowiek to jest ułomna ikona anioła...
Dobrze powiedziane.. na nas wiele osób za życia też się nie pozna, tak samo my na innych.. Ciekawi mnie charakter Georga, co będzie dalej..

Piernik
Status: Offline

Post autor: Piernik » sob sty 17, 2004 7:38 pm

Na dalszy ciąg musimy trochę poczekać...tzn. mam nadzieję, że tylko trochę :wink: A mnie jeszcze zastanawia, co z Tokumorim? Bo mi się wydaje, że w końcu spodoba mu się Yukari 8)

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Paradise Kiss"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości