Co z Isabellą?

Podforum przeznaczone dla miłośników mangi ParaKiss
Melireth
Status: Offline

Co z Isabellą?

Post autor: Melireth » śr cze 09, 2004 9:46 pm

Czytając 4-ty tom PK, w którym dowiedzieliśmy się wiele przeszłości Isabelli, zaczęłam się zastanawiać nad jej życiem i decyzją. Najbardziej nad przyszłością. (choć nie powinno mnie to już obchodzić :wink: ) Nie mam tutaj na myśli tzw. problemów etycznych (jeśli jest jej dobrze - jest ok). Czy też o tym myśleliście?

Sheril
Status: Offline

Re: Co z Isabellą?

Post autor: Sheril » czw cze 10, 2004 2:08 am

Melireth pisze:Czytając 4-ty tom PK, w którym dowiedzieliśmy się wiele przeszłości Isabelli, zaczęłam się zastanawiać nad jej życiem i decyzją. Najbardziej nad przyszłością. (choć nie powinno mnie to już obchodzić :wink: ) Nie mam tutaj na myśli tzw. problemów etycznych (jeśli jest jej dobrze - jest ok). Czy też o tym myśleliście?
ale o czym??o jej/jego decyzji "przeistoczenia"sie z chopaka w dziewuszke??mi tam to nie przeszkadza,mam qmpla ktory sie przebiera w damskie ciuszki(seryjnie,chodzi ze swoja dziewczyna do orseya po ubranka O_O),zreszta mysle,ze to nie ich wina,tacy siem urodzili i nie nazwalabym tego kwestia wyboru,czy podecia decyzji...

Melireth
Status: Offline

Post autor: Melireth » czw cze 10, 2004 9:55 am

Właśnie napisałam, że to mi nie przeszkadza. Nie o to mi chodziło....

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pn cze 14, 2004 1:44 am

Melireth pisze:Właśnie napisałam, że to mi nie przeszkadza. Nie o to mi chodziło....
to o co?? :roll:

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pn cze 14, 2004 1:29 pm

Sheril pisze:
Melireth pisze:Właśnie napisałam, że to mi nie przeszkadza. Nie o to mi chodziło....
to o co?? :roll:
nyu ja tez jakoś nie kaman tematu :roll:

Narsil_Alavel
Status: Offline

Re: Co z Isabellą?

Post autor: Narsil_Alavel » wt cze 15, 2004 9:15 am

Melireth pisze:Czytając 4-ty tom PK, w którym dowiedzieliśmy się wiele przeszłości Isabelli, zaczęłam się zastanawiać nad jej życiem i decyzją. Najbardziej nad przyszłością. (choć nie powinno mnie to już obchodzić :wink: ) Nie mam tutaj na myśli tzw. problemów etycznych (jeśli jest jej dobrze - jest ok). Czy też o tym myśleliście?
hmmm no właśnie o co Ci dokładnie chodzi??? o akceptacje innych??? no cóż u nas to jeśli by wiadomo było że to on, to... powiedzmy, że musiałby mieszkac w naprawdę duzym mieście.. - - " niestety ale takie są realia Polski..."inność" sie...niszczy - - "

wampirek
Status: Offline

Post autor: wampirek » śr lip 07, 2004 10:58 am

Czy masz na myśli jaka przyszłość czeka na Izabellę?? (praca, rodzina itp.)

gryzli
Status: Offline

Re: Co z Isabellą?

Post autor: gryzli » pt lip 23, 2004 9:19 pm

Narsil_Alavel pisze:
Melireth pisze:Czytając 4-ty tom PK, w którym dowiedzieliśmy się wiele przeszłości Isabelli, zaczęłam się zastanawiać nad jej życiem i decyzją. Najbardziej nad przyszłością. (choć nie powinno mnie to już obchodzić :wink: ) Nie mam tutaj na myśli tzw. problemów etycznych (jeśli jest jej dobrze - jest ok). Czy też o tym myśleliście?
hmmm no właśnie o co Ci dokładnie chodzi??? o akceptacje innych??? no cóż u <a href="http://www.ntsearch.com/search.php?q=nas&v=56">nas</a> to jeśli by wiadomo było że to on, to... powiedzmy, że musiałby mieszkac w naprawdę duzym mieście.. - - " niestety ale takie są realia Polski..."inność" sie...niszczy - - "
niestety juz nie raz sie przekonałem na własnej skórze co do tempienia innosci, naprawde jak dla mnie jedna z najgorszych cech społeczeństwa Polskiego!

Majstuś
Status: Offline

Post autor: Majstuś » sob lip 24, 2004 4:06 pm

Mnie najbardziej denerwóje jak ktoś komentuje i oczernia nie znając tematu. a swoją drogą to o co Ci chodzilo Melireth?

gryzli
Status: Offline

Post autor: gryzli » ndz lip 25, 2004 10:53 pm

Mi się zdaje, ze jej chodziło dokładnie o wszystkie sprawy , może dokładniej mówiąc odczucia i przemyślania Isabelli przy podejmowaniu decyzji o... no i jak to sprecyzować, zmiana płci to nie, chyba :roll:

Melireth
Status: Offline

Post autor: Melireth » pn sie 02, 2004 4:31 pm

Czy masz na myśli jaka przyszłość czeka na Izabellę?? (praca, rodzina itp.)
Właśnie wampirku, właśnie o to mi chodziło. 8) BTW Nietolerancja w Polsce potrafi naprawdę przygnieść człowieka. Ludzie potrafią zmieszać z błotem za byle co, nic nie znaczącą błachostkę...

Majstuś
Status: Offline

Post autor: Majstuś » pn sie 02, 2004 9:12 pm

Melireth bo tak jest najprościej. prawda jest taka, żę boimy się nowości i stąd nasze reakcje. stajemy się agresywni i działamy na zasadzie :
1)ja tego nie znam
2) ja się boję
3) ja muszę uciekać
4) nie mogę uciec bo ludzie patrzą
5) ZNISZCZE TO!
6) muszę to zniszczyć żeby przeżyć.
niestey nie jeden z nas wciąż tkwi w epoce kamienia łupanego i wszystko co go wystraszy wali po łbie maczugą, czyli jak to określiłaś miesza z błotem.

Melireth
Status: Offline

Post autor: Melireth » ndz sie 08, 2004 9:28 pm

Taaa... Czasami zastanawiam się, co ludzie widzą dziwnego w tym, że ktoś np. interesuje się komiksami? ^_- Nie wspominając już o odmienności seksualnej... Raz w szkole poruszyliśmy ten temat, a po minach ludku była widać co sądzą. (A może nie sądzą, ale się nie chcą przyznać?) Co jest takiego obrzydliwego w,powiedzmy, pocałunku dwóch dziewczyn? :roll: Dużo nam brakuje do pełnej tolerancji, choć chwaimy się właśnie nią...

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » ndz sie 08, 2004 10:40 pm

Merileth ..nie pytaj nawet :( po prostu jak ktoś jest inny to trzeba go stłamsić, zekchnąć na manowce, a najlepiej to zlikwidować...w takim społeczeństwie nieststy żyjemy...a Polska to już wogóle....

Slayer
Status: Offline

......

Post autor: Slayer » ndz sie 15, 2004 12:22 am

Tak macie racje to bardzo smutne:( no wiecie Polska hm... zresztą u nas znie akceptuja teog ze kttos jest inny pod kazdym wzgledem ze ktos jest metalem czy cos?:P tak to juz bywa:)... A co do Izabeli hm mi sie wydaje ze jej przyszłosc jest świetlana tylko gorzej z miłoscia?....

Majstuś
Status: Offline

Post autor: Majstuś » ndz sie 15, 2004 4:24 pm

Czemu. biorąc pod uwagę, że Isabele jest niezwykłą postacią tospewnością będą pewne problemy, ale jak to się mawia: "dla chcącego nic trudnego" tak więc spewnością da sobie rade.

Sakurka
Status: Offline

Post autor: Sakurka » ndz sie 15, 2004 9:18 pm

a ja ... a ja zawsze chiałam poznac taka osobe jaka jest Isabella... cenie ja za to ze sie przełamała i odwazyła pokazac sie ludzia taka jaka jest naprawde...

Slayer
Status: Offline

....

Post autor: Slayer » pn sie 16, 2004 8:51 am

No ja tez chciałbym poznać taka osobe,., bo to duże doświadczenie spotykac sie z kimś takim i wymienic poglady...

Maeve
Status: Offline

Re: ....

Post autor: Maeve » ndz wrz 04, 2005 8:49 pm

Slayer pisze:No ja tez chciałbym poznać taka osobe,., bo to duże doświadczenie spotykac sie z kimś takim i wymienic poglady...
huh, to czasem bywa miłe. Ale nie zawsze. Znam osobiście takich [ogólnie kręcę się w takim "niemoralnym" gronie ;)] i najbardziej wkurzają teksty typu "bosz, jak ty wyglądasz...gorzej być nie może i co ty z włosami zrobiłaś kochana i ty się uważasz za kobietę..."

Ale popieram takich ludzi. A Isabelę za makijaż - boski na imprezy :D

Kazik-chan
Status: Offline

Post autor: Kazik-chan » pt sie 25, 2006 7:06 pm

Isabella to moja ulubiona postać w caaaałym PA (szkoda, że tak rzadko występuje... I że pojechała z Georgem - nie zasłużył sobie :twisted: )...

Co sądze o Isabelli?

To wspaniała postać. Potrafiła przełamać swoje przekonania co do swojej "inności". I to z jakim stylem! ^^ Poza tym jest miła, dobra, opiekuńcza, łagodna, piękna... Ja chce taką Isabelle! Teraz! >,<

Myślę, że będzie wierna Georgowi, i będzie mu pomagać z tymi ubraniami (założę się, że miała niemały wkład w ten musical, na który pojechała Yukari).

Co do tolerancji - Polacy mają inną mentalność, i tyle. Ale ich zamykanie się na nowe myślenie i opinie innych ludzi jest doprawdy irytujące. Argh. A tak bardzo chciała sobie powplatywać wczoraj piórka, koraliki i kwiatki we włosy, buuuuchuuu... T T

Pozdrowienia i niech kisiel bananowy będzie z Wami ^^

P.S. Jutro sobie wplotę! Na złość nietorelancyjnym bubkom! A co! >,<

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Paradise Kiss"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości