Arashi_kolczyki na twarzy

Podforum przeznaczone dla miłośników mangi ParaKiss
Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » śr wrz 15, 2004 2:16 pm

Lina pisze:trzemu ci szkoda zębów.
bo mam ladne.
Jak masz w języku to tylko seplenisz przynajmniej tak mi się wydaje.Chyba,że ja o czymś nie wiem.
tylko Ci sie wydaje.sepleni sie przez jakis czas,poki ma sie spuchniety jezyk.a moge kolczykiem zachaczac o zeby i niszczyc w ten sposob szkliwo,moga dostac sie tam resztki pokarmu,nawet jesli dobrze dbam o higienie ustna,przez co beda sie tworzyc tam bakterie itepe,i w ogole dupna sprawa.poza tym,jesli zle by mi przebili kolczyka(za pytko,trzeba wiedziec gdzie isc),to tez bym niszczyla sobie zeby,bo kolczyk stukalby przy mowieniu o zabki,przez co mialabym zniszczone zeby i calkiem mozliwe ze seplenila.
Zrobilabym sobie ew.w brwi,ale teraz to jest modne,to jeszcze ktos pomyslalby ze dla szpanu zrobilam :roll:

Gość ;P
Status: Offline

Post autor: Gość ;P » śr wrz 15, 2004 9:11 pm

Taak.. Tylko seplenisz (na samym początku). Znam parę osób z takimi kolczykami, i nic im się nie dzieje... Ząbki mają ładne XD

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » śr wrz 15, 2004 9:42 pm

Gość ;P pisze:Taak.. Tylko seplenisz (na samym początku). Znam parę osób z takimi kolczykami, i nic im się nie dzieje... Ząbki mają ładne XD
jak narazie.pozniej to nigdy nic nie wiadomo!!przeciez nie mowie,ze po miesiacu czy ilu tam ma sie zjechane szkliwo itepe.to jeszcze zalezy od rodzaju zebow,ja am slabe np,to by mi szybko poszly,tak mysle :x
moja qmpela musiala wyjac kolczyka,bo dentysta powiedzial ze bedzie musiala miec w przyszlosci sztuczna szczeke.no ale miala zle kolczyka zalozonego,tak to jest jak sie przebija u jakich dupkoof :x

Darla
Status: Offline

Post autor: Darla » pt wrz 17, 2004 7:36 pm

Widze że nie jestem jedyna, która ma słabe zęby. Ale ostatnio jestem z siebie dumna chodze do dentysty i został mi tylko jeden ząb do wyleczenia tyle że leczenie będzie kanałowe :cry:

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » pt wrz 17, 2004 10:46 pm

Współczuję ci darla.Też miałam kanalowe okropność.

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pt wrz 17, 2004 10:55 pm

:roll: pieprzone +1.

Piernik
Status: Offline

Post autor: Piernik » sob wrz 18, 2004 9:44 pm

gluten czy glutenoze??
aaaa..sama juz nie wiem;) mam dość biologii tymczasowo,wiec nie sprawdze:P
ja mialam alergie na glutenoze zaraz po urodzeniu,ale nie wiem czemu to niby kolczykom ma przeszkadzac.moze mama Ci kity wciska?ja mialam kolczyki i nic mi nie bylo
nie wydaje mi sie,zeby tylko o to jej chodzilo. bo ja z tego co ostatnio zauwazylam mam sklonnosci do alergii :x klocic sie z nia nie bede.skoro tak mowi,to pewnie ma racje;)

Piernik
Status: Offline

Post autor: Piernik » sob wrz 18, 2004 9:57 pm

nawet nie mówcie mi nic o zębach!>< ja będe miała usuwane wszystkie 4 ósemki! :cry: a to wszystko przez inna biżuterię- aparat ,który nosiłam :wink:

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » sob wrz 18, 2004 9:59 pm

Piernik pisze:nawet nie mówcie mi nic o zębach!>< ja będe miała usuwane wszystkie 4 ósemki! :cry: a to wszystko przez inna biżuterię- aparat ,który nosiłam :wink:
Boże, co za szczęście, że jedyny powód usunięcia jednego zęba, które mnie czeka to próchnica :lol:

Piernik
Status: Offline

Post autor: Piernik » sob wrz 18, 2004 10:40 pm

Boże, co za szczęście, że jedyny powód usunięcia jednego zęba, które mnie czeka to próchnica

Oj,ciesz się,ciesz :wink: ja się trochę tego boje..bo podobno policzki strasznie puchną od tego wyrywania :shock:

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » ndz wrz 19, 2004 11:24 am

Mam nową mądrość życiową: do wszelkich upiększeń ciała, podchodź z rezerwą, sporą rezerwą... :roll: Nigdy nie wiadomo jaka jest cena.
Wyrazy współczucia, Pierniczku.

Piernik
Status: Offline

Post autor: Piernik » ndz wrz 19, 2004 12:11 pm

Ojj..zgadzam sie! Ostatnio widzialam artykul w gazecie o babce ktora ma ponad 1500 kolczykow w ciele.. babka ma 25 lat,a wyglada na 50..strraszne..wogole,to wygladala strrasznie..zobaczyc taka w ciemnej uliczce..brrr :shock:

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » ndz wrz 19, 2004 12:22 pm

Bo we wszystkim trzeba miec umiar.Jeden,dwa kolczyki wygladaja fajnie,ale jak juz sie robi ich wiecej(z 5-10 na twarzy),to juz jest przesada i wyglada wrecz nieapetycznie.Nie mam tu na mysli tez uszu,bo w uszach kolczyki to IMFO to co innego :wink:

Piernik
Status: Offline

Post autor: Piernik » ndz wrz 19, 2004 12:44 pm

To zależy..bo np. kobiety w niektorych afrykanskich plemionach,z takimi wielgachnymi kolami w uchu,nie wygladaja zbyt pieknie :wink:

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » ndz wrz 19, 2004 12:52 pm

Zgadzam się w uszach to fajnie wygląda,ale jak ktoś ma na twarzy lub w innych miejscach tyle kolczyków.To aż to okropnie wygląda.

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » ndz wrz 19, 2004 1:32 pm

Piernik pisze:To zależy..bo np. kobiety w niektorych afrykanskich plemionach,z takimi wielgachnymi kolami w uchu,nie wygladaja zbyt pieknie :wink:
no tak,tylko ze ja akurat nie je mialam na mysli,zreszta one rzadko kiedy maja po jednym wielkim kolczyku :P
strasznie wygladaja,jak w wargach te kola maja :? albo na szyji obrecze,ze jak zyrafy wygladaja :?
kolczyki na twarzy to najbardziej mi sie w wardze i w brwi najbardziej podoba(no i jezyk,ale szkoda mi zebow jak juz mowilam).ale nie wiem sama czy zrobilabym sobie kolczyki w wardze naprzyklad.w brwi to jeszcze bym musiala sie zastanowic :P tylko jak pomyse,ze mam miec pozniej taka obwisla brew to mi sie odechciewa :|

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » ndz wrz 19, 2004 1:58 pm

To jeszcze nic. Najgorsze obrączki to są w nosie niczym krowa jakaś, albo... :roll: No wiecie :roll: :oops:

Najlepsze w ucho. Najmniej szkodliwe :roll: A te wielkie koła to są do kitu. Wyobraźcie sobie romantyczną sytuację, gdzie on chce przyłożyć jej dłoń do policzka, a ta dłoń mu się zaplątała w ten kolczyk :lol: :roll:

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » ndz wrz 19, 2004 5:01 pm

:lol: :lol: :lol: O ja nie mogę juz to widzę. :lol: :lol: :lol:
Mi tez nie podobaja się takie wielgachne koła .
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Piernik
Status: Offline

Post autor: Piernik » czw paź 07, 2004 10:47 pm

A ja się tak zawsze zastanawiałam: im większe koła, tym większy szpan?? :wink:

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » czw paź 07, 2004 11:18 pm

Piernik pisze:A ja się tak zawsze zastanawiałam: im większe koła, tym większy szpan?? :wink:
nienazwalabym tego szpanem,no ale jesli tak to sobie tlumaczysz to tak.Im wieksze kola tym wiekszy szpan :roll:

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Paradise Kiss"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości