Paradise Kiss > READ with pleasure OR DIE in agony!!!

Podforum przeznaczone dla miłośników mangi ParaKiss
Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » śr sie 13, 2003 12:39 am

PK "rzekomo" wygrywa.
Ciekawe jakie będą oficjalne wyniki ankiety.

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » śr sie 13, 2003 8:12 am

Nie rzekomo ;P Waneko na biezaco zlicza glosy, no i jak narazie PK bije na glowe Love Hine :] Fani tej drugiej pozycji chyba musza sie bardziej sprezyc :]

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » śr sie 13, 2003 10:34 am

Lilu pisze:Nie rzekomo ;P Waneko na biezaco zlicza glosy, no i jak narazie PK bije na glowe Love Hine :] Fani tej drugiej pozycji chyba musza sie bardziej sprezyc :]
To przez Pocztę Polską, w której pracują fani PK (pewnie wywalają karty z głosami na LH) :evil:

Pan_Feanor
Status: Offline

Post autor: Pan_Feanor » śr sie 13, 2003 11:50 am

Fani LH sprężają się i to bardzo :D, tylko chwilowo ich czujnosć uśpił plakat z Kawaii ^_^

gocha
Status: Offline

Post autor: gocha » czw wrz 11, 2003 1:50 pm

ParaKiss jest super. Ciekawe czy była by szansa na wydanie prequela do tej serii, który podobno istnieje.

Mitsuishi
Status: Offline

Post autor: Mitsuishi » czw wrz 11, 2003 4:14 pm

Istnieje, istnieje. Też o nim słyszałam, mam nawet kilka szkiców - postacie bardzo charakterystyczne :) . Ale na razie niech wydadzą samo PK... już mi ślinka cieknie na samą myśl! Mniam, mniam!
Ostatnio zmieniony pt wrz 12, 2003 11:23 am przez Mitsuishi, łącznie zmieniany 1 raz.

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » czw wrz 11, 2003 6:18 pm

Prequel??? :shock:
Pierwsze słysze....
A jakieś konkretniejsze wiadomości?

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » czw wrz 11, 2003 7:32 pm

cos tam o siostrze Miwako podobno jest :) wpisz w http://google.com 'paradise kiss', wejdz na jakas stronke fanowska, powinno byc o niej info :)

Mitsuishi
Status: Offline

Post autor: Mitsuishi » czw wrz 11, 2003 7:39 pm

Seria nazywa się "Gokinjo Monogatari". A więcej informacji można znaleźć na tej stronce:

http://www.geocities.com/Tokyo/Dojo/361 ... okinjo.htm

Oczywiście po angielsku... ;P

Pasuzuko
Status: Offline

Post autor: Pasuzuko » czw wrz 11, 2003 9:24 pm

A ja mam z tego ava... :) Jeeeezu, jak ja to bym chciała przeczytać...

Pan_Feanor
Status: Offline

Post autor: Pan_Feanor » pt wrz 12, 2003 7:22 am

Powiem jasno i krótko..... PAra Kiss nie jest złe...... nawet czasem się mi spodoba ale naprawdę z LH przegrywa.....
Już nie będę pisał o kresce, to to nie jest tak ważne ale tematyka PK nie kręci mnie...... moda powieice ! ale ja jestem facetem i na modzie się ni wząb nie znam...... Mam całą szałę czarnych ciuchów (no jednak się znam czarny jest wiecznie modny :wink: )

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » pt wrz 12, 2003 11:49 am

Pan_Feanor pisze:ja jestem facetem i na modzie się ni wząb nie znam......
To źle.
Nie ma to jak bajerowanie na modę.
Ostatnio zbajerowałem dziewczynę rozmową o kroju damskich spodni :)

Ithil
Status: Offline

Post autor: Ithil » pt wrz 12, 2003 6:00 pm

E, ja wiem, czy tak źle... Sama jestem dziewczyną, a na modzie znam się jak mój udręczony padaczką pies na HTMLu. Ma być praktycznie i wygodnie, koniec kropka. :)
Co nie zmienia faktu, że i tak wolę ParaKiss od LH. ;P

if

Mitsuishi
Status: Offline

Post autor: Mitsuishi » pt wrz 12, 2003 9:37 pm

Akurat w moim mieście modę wyznacza Stadion Dziesięciolecia ("Jarmark Europa" he, he), więc mój gust ma się nijak do obowiązujących trendów.

Jeśli zaś chodzi o ParaKiss, to nie świat mody mnie tam pociąga, tylko niecodzienny styl bycia bohaterów i atmosfera jaką tworzą. A poza tym, między wierszami, manga opowiada o tym jak bezlitosny potrafi być świat dla tych, którzy "podążają Własną Legendą" (jakby to powiedział P.Coelho) i za to właśnie lubię PK.

Elficzka
Status: Offline

Post autor: Elficzka » ndz wrz 14, 2003 10:26 am

hoho, widzę, że sporo się tu działo podczas mojej nieobecności. :)

PK rulezzz! ^^

Pan_Feanor
Status: Offline

Post autor: Pan_Feanor » ndz wrz 14, 2003 12:23 pm

LH rulez :D nie am to jak chistria o nieudacznym chłopcu, który dostaje od losu niepowtarzalną szansę (jednak nie ma róży bez kolców) i wszystko zaczyna się mieszać :D czysta przyjemnść

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » ndz paź 05, 2003 4:36 pm

Shig ma racje jak sie zna facet na modzie to mozna fajnie zagadac z dziewczynami. ja tam sobie czesto Ftv ogladam i staram sie byc na bierzaco. takze obserwuje ludzi na ulicy... to jest nawet ciekawe - to jak sie moda zmienia... i ludzie (kiedys np gotycki styl a teraz widze ich w rozach...^^'')

Pan_Feanor
Status: Offline

Post autor: Pan_Feanor » pn paź 06, 2003 9:00 am

prosze nie tylko nie o modzieeeeeee te tematy wypaczaja moja delikatną dziecięcą psyhikę :D......... @_@

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » pn paź 06, 2003 7:47 pm

uuuuu no widzisz w dzisiejszych czasach nie ma ucieczki... nawet moda jest wstanie zainfekowac, niszczyc i zdeptac nasza psychike... ale musze powiedziec ze mi to sie podoba. te wszystkie panie w ladnych laszkach, przezroczach itp itd. do tego troche extrawagancji, warjacji, vitalnosci i jest git:) (chyba za duzo sie ftv znow naogladalem - a najlepszy pokaz jaki widzialem to z Dark Horse rok 1998/99 - chyba. poklaz bielizny - kto widzial to wie;)

Pasuzuko
Status: Offline

Post autor: Pasuzuko » pt paź 10, 2003 7:11 pm

E tam, nie ważne co lansują, trza mieć własny styl i tyle ;) Ubiorem można wyrazić osobowość! Np. taka Miwako... to chyba dobry przykład?

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Paradise Kiss"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości