MANGAzyn Extra i anime z MANGAzynu

Dział poświęcony MANGAzynowi i Kawaii. Zarówno wydaniom głównym jak i wszystkim innym firmowanym przez te czasopisma.
Zablokowany
Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » śr mar 24, 2004 6:38 pm

Za dużo tych "podobno" i "chyba".
Możesz powiedzieć kto i gdzie coś podobnego napisał ?

Got.enks
Status: Offline

Post autor: Got.enks » śr mar 24, 2004 7:27 pm

Jasne :wink:

Użytkownik Makira na Mangazyn Forum

A tekst brzmiał tak:
Makira pisze:A ja juz (juz?) widzialem okladke nowego Mangazynu EXTRA^^ (czyli #2). Wyglada znakomicie! Gdzie ja widzialem? W najnowszym CD-Action (tym z BloodRayne). Jest tam jedna stronka poswiecona reklamie Mangazynu (Mangazyn #3, 100% Gry, film i wlasnie EXTRA#2).
Wracam do okladki - kleczaca na jednym kolanku, podpierajaca sie reka Motoko Kusanagi (wyglada bardzo ladnie, jak to Motoko^^, z bodajze 2 serii telewizyjnej SAC 2nd GIG), a za nia ogien. Dla mnie przepiekna (porownajcie sobie okladke MZEx i najnowszego Kawajca - Uh-gi-oh LOL). Moze jeszcze napisze tematy z okladki (zreszta pewnie juz niedlugo bedzie ten nius): Battle Royale, Cyberpunk W Anime, Kyudo, Wirtualne Idolki, Shojo Klasyczne I Wspolczesne, Komiks W Internecie, Poradnik Konwentowy. A cena 14,99 zl ^^. Jeszcze raz mowie: opieram sie na reklame w CDA.
Juz nie moge sie doczekac (oby przyszedl do mnie szybciej niz MZ#3^^)

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » czw mar 25, 2004 3:54 pm

Krzych Ayanami pisze:Za dużo tych "podobno" i "chyba".
Możesz powiedzieć kto i gdzie coś podobnego napisał ?
To co napisał Gotenks to prawda. Wiem, bo mam ten numer CDA. :)

Co ciekawe, jest tam też napisane, że główne wydanie MANGAzynu ukazuje się (?) co miesiąc. Więc może plotki na acepie o zmianie cyklu wydawniczego nie były bezpodstawne?

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » śr mar 31, 2004 8:36 pm

Ciekawą informacje przeczytałem na stronie Mangazynu.
Mangazyn pisze:Wreszcie mangamaniacy którzy marzyli o zasłonięciu połowy ściany (np. po feralnej imprezie sylwestrowej ^_-) mają możliwość. MANGAzyn rozpoczyna wydawanie pięknych plakatów formatu A1 (60x80 cm) za niecałe 20 zł!

Na pierwszy ogień idzie nasz filmowy hicior, czyli "Arjuna, Córka Ziemi". Plakat jest dostępny wysyłkowo, lub w samej redakcji - zamawiający nie muszą się bać, ponieważ wysyłamy go zwniętego w rulon opakowanego w twardą kartonową tubę. Żadnego łamania!
Szczegóły tutaj.

Jak dla mnie perspektywa wydawania takich plakatów jest super. Szczególnie jak się trafią jakieś hentaiowe :D
Co do tego z Arjuną, to prezentuje się ona nawet nawet. Ale fanem Arjuny nie jestem, nie podoba mi się design w postaci w nim i co najważniejsze wciąż nie moge się zebrać aby obejrzeć wszystkie epsy na dvd ^^" Więc nie kupię go. :?
Czekam na inne wzory.
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » śr mar 31, 2004 8:49 pm

Miało być 15 zł.
Teraz to nie wiem. Będe musiał zobaczyć go w pełnym wymiarze (mają być dostępne na Kamikaze ^^) i wtedy się zastanowię. Gdyby to był GitS to bym się nawet nie zastanawiał (poczekamy na inne wzorce ^^). Mimo wszystko pomysł godny pochwały. Wreszcie naprawdę porządne plakaty (duży rozmiar i bez zgięć).

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » śr mar 31, 2004 9:53 pm

ciekawe ale moim zdaniem za drogie.. cena równa jest jednemu tomikowi mangi.. za dużo :|

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » śr mar 31, 2004 10:01 pm

Nie dziwie się cenie. To jest format niemal 90 na 60. A to jest naprawdę sporo jak na plakat. Mam kilka plakatów takiego formatu i prezentują się naprawdę okazale. Jeśli jakość będzie więcej niż zadowalająca to nie wydaję sie to zbyt wygórowana ceną. Trzeba zobaczyć na własne oczy aby ocenić ^^
Ostatnio zmieniony czw kwie 01, 2004 9:52 am przez Setokun, łącznie zmieniany 1 raz.

Jeremy
Status: Offline

Post autor: Jeremy » czw kwie 01, 2004 9:47 am

To nie jest drogo. Masówka sprzedawana w Empikach kosztuje od 18 do 25 złotych. Plakaty w Comics Universum kosztują 30 (format A2, 38 x 52 czyli o połowę mniejszy).

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » czw kwie 01, 2004 9:53 am

Po za tym w tych 20 złotych jest przesyłka. I są spore szanse, że plakat przybędzie w stosunkowo nienaruszonym stanie.

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » czw kwie 01, 2004 10:06 am

jeremy na forum MANGAzynu pisze:Kosztują 15 zł
20 razem z przesyłką, tak? W takim razie na konach plakaty będą dostępne po 15 ? :)

Jeremy
Status: Offline

Post autor: Jeremy » czw kwie 01, 2004 10:27 am

Ech, NIE. Kosztują dwie dychy. Jak zamawiasz płacąc przelewem to za przesyłkę nie płacisz (jak za zaliczeniem to gorzej - ale tego uniknąć się nie da).

Po prostu przez ten tydzień od kiedy plakay u nas wylądowały zastanawialiśmy się nd ceną. W warszawie na imprezie w Sadybie sprzedawałem je za 15 zł, teraz ostatecznie ustaliliśmy je na 20. Może będzie promocja, albo coś, ale oficjalna cena to 20.

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » czw kwie 01, 2004 10:38 am

Jeremy pisze:Ech, NIE. Kosztują dwie dychy. Jak zamawiasz płacąc przelewem to za przesyłkę nie płacisz (jak za zaliczeniem to gorzej - ale tego uniknąć się nie da).

Po prostu przez ten tydzień od kiedy plakay u nas wylądowały zastanawialiśmy się nd ceną. W warszawie na imprezie w Sadybie sprzedawałem je za 15 zł, teraz ostatecznie ustaliliśmy je na 20. Może będzie promocja, albo coś, ale oficjalna cena to 20.
Dzięki za info. Domyślałem się tego ale nie zaszkodzi się troche połudzić, prawda? 5 zł w tą czy w tamtą to już jednak coś jest (zwłaszcze jak sie jedzie na konwent z ograniczonym środkami).
Oczywiście nie zmienia to faktu, że imho taki plakat jest raczej wart tej ceny ^^

wampirek
Status: Offline

Post autor: wampirek » czw kwie 01, 2004 3:12 pm

Nyo, muszę przyznać, że plakacik z Arjuny jest świetny. Jak będę miała jakieś nadwyzki pieniędzy to może się skuszę.

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » ndz kwie 11, 2004 12:14 pm

Mangazyn Extra 2 jest już dostępny.
Cena 15,99 PeeLeN
W środku to co, pisałem już wcześniej. Numer można kupić np w Komiksiarni. Tam też do zobaczenia okładka.
Imho pierwsza o wiele lepsza była :roll:
A mi pozostaje czekać na listonosza :cry:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » ndz kwie 11, 2004 12:28 pm

No coś ty Gotenks ! Okładka jest super :o IMO lepsza niż poprzednia :P
Sprawia, że mam ochote na bliższe zaznajomienie się z tym numerem ^^
Dla mojej kieszeni jednak troche nie w pore wyszedł
(za dużo mang się w kwietniu ukazuje, będzie problem z kasą) :roll:

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » wt kwie 13, 2004 4:16 pm

Hmm.. może to przez to, że bardziej podoba mi się Misato *_____* :wink:
A najciekawsze jest to, że kupiłem sobie dzisiaj nowy Mangamix i jest w nim reklama Mangazynów. I na okładce MzExtra2 pisze, że w środku znajdziemy drugą część komiksu Księga snów :wink: :lol:
Ale cieszę się, że to nie wypaliło, widocznie przejrzeli na oczy :twisted:

Ale kurde widziałem dziś w kiosku MzE2 a w skrzynce na listy pustka :cry:
przynajmniej Slayersy były...

EDIT

Na stronie Mangazynu wreszcie pojawił się spis treści. Zainteresowanych odsyłam tu.
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Zablokowany

Wróć do „MANGAzyn vs. Kawaii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości