MANGAzyn Extra i anime z MANGAzynu

Dział poświęcony MANGAzynowi i Kawaii. Zarówno wydaniom głównym jak i wszystkim innym firmowanym przez te czasopisma.
Zablokowany
Remiel
Status: Offline

MANGAzyn Extra i anime z MANGAzynu

Post autor: Remiel » sob gru 06, 2003 12:23 pm

Posty przeniesione z tematu Nowy Bakajec. - Shig

BTW, Mangazyn to miesięcznik?

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » sob gru 06, 2003 12:25 pm

Remiel pisze:BTW, Mangazyn to miesięcznik?
MANGAZyn to dwumiesięcznik (w przeciwieństwie do nowego Kawaii)

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » sob gru 06, 2003 3:21 pm

Setokun pisze:MANGAZyn to dwumiesięcznik (w przeciwieństwie do nowego Kawaii)
Hmm, obiło mi się uszy coś z nowym numerem Mangazynu, ale chyba chodzi o jakieś kompendium. Całe szczęście dla mojego portfela :D

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » sob gru 06, 2003 5:16 pm

Remiel pisze:
Setokun pisze:MANGAZyn to dwumiesięcznik (w przeciwieństwie do nowego Kawaii)
Hmm, obiło mi się uszy coś z nowym numerem Mangazynu, ale chyba chodzi o jakieś kompendium. Całe szczęście dla mojego portfela :D
Pewnie chodzi Ci o Mangazyn Extra, w którym mają druknąć jakąś mange lub dać anime na płytce.
Z tego co wiem to ma to kosztować 15 zł. :wink:

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » sob gru 06, 2003 5:52 pm

Kira the Demon pisze:Pewnie chodzi Ci o Mangazyn Extra, w którym mają druknąć jakąś mange lub dać anime na płytce.
Z tego co wiem to ma to kosztować 15 zł. :wink:
Ta "manga" to pewnie będzie jakiś szajs pokroju tej z bardzo starych kawajów, a anime małoznane (nawet nie będzie średnio znane) i z odrzutu.

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » sob gru 06, 2003 5:59 pm

Remiel pisze:
Kira the Demon pisze:Pewnie chodzi Ci o Mangazyn Extra, w którym mają druknąć jakąś mange lub dać anime na płytce.
Z tego co wiem to ma to kosztować 15 zł. :wink:
Ta "manga" to pewnie będzie jakiś szajs pokroju tej z bardzo starych kawajów, a anime małoznane (nawet nie będzie średnio znane) i z odrzutu.
Tego to nie wiem, tytuł ma zostać sekretem, aż do wydania :)

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » sob gru 06, 2003 6:09 pm

Dokladne info Lorda_Ravena brzmialo tak:
Mangazyn EXTRA ukaże się pod koniec pierwszej połowy miesiąca, najprawdopodobniej 12 grudnia. Cena wyniesie 15 zł. Wyższa cena periodyku uzasadniona jest wliczeniem opłaty licencyjnej za publikowaną w ME mangę. Spis treści pozostanie tajemnicą do momentu ukazania się pisma.

W Mangazynie EXTRA znajdziecie informacje na temat zapowiadaniej niespodzianki w postaci filmów anime. Co, jak, kiedy i za ile dowiecie się za kilka dni.

Od siebie dodam, że niespodzianka jest naprawdę świetna i choćby dla niej warto się w tenże mangazyn zaopatrzyć. Kto wie - może zrobicie sobie przezent świąteczny.

Mangazyn nr 2 ukaże się końcem miesiąca z datowaniem na styczeń/luty 2003.
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » sob gru 06, 2003 9:23 pm

Manga będzie albo japońska , albo koreańska. Przynajmniej tak mi się wydaje , bo w Mangazynie były właśnie koreańskie krzaczki.


A co do anime... Takim wielkim "odrzutem" , to "Ona" mi się nie wydaje...
Ale jak ktoś zrobi jakąś kopię dla znajomego , to osobiście zabiję.
Ostatnio zmieniony sob gru 06, 2003 9:55 pm przez Krzych Ayanami, łącznie zmieniany 1 raz.

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » sob gru 06, 2003 9:52 pm

Krzych Ayanami pisze:Manga będzie albo japońska , albo koreańska. Przynajmniej tak mi się wydaje , bo w Mangazynie były właśnie koreańskie krzaczki.
Eeee... to są koreańskie mangi :shock:

Wiem, jestem niedoinformowana :? 8)

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » sob gru 06, 2003 10:27 pm

Wszscy rysują mangi , ale chba tylko Japończykom i koreńczykom jakos to wychodzi. Chociaż widziałem tylko jedną koreańską mangę i nie wiem jak to wygląda w Chinach , czy na Tajwanie.


Hm.. 13 epizodów na start to troche dużo...

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » ndz gru 07, 2003 9:06 am

Krzychu, mów wszystko co wiesz, albo... :d Co to jest 'ona'? i skąd wiesz, że mają to dodać? >.<

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » ndz gru 07, 2003 9:24 am

To są informacje , któa podała mi jedna z orgnanizatorek wczorajszego konwentu. Podobno była na jakimś spotkaniu , gdzie pokazano nową okładkę Mangazynu (tym razem ma być z babką :P ). Nie mam jednak tego wszystkie jak zweryfikować więc jestem ostrożny. W każdym razie newsów proszę z tego nie robić.

Podobno anime , które Mangazyn wyda to będzie "Earth Girl Arjuna" , znana równiez jako po prostu "Arjuna". Przegladając stare numery Kawaii , zauważyłem , że w stopce napisali "wydawca w Polsce : Kawaii".

Format wydania to VCD.

Ale tak jak mówię , nie mam pewności do prawdziwości tych danych.

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » ndz gru 07, 2003 11:44 am

Owszem Kawaii w starym składzie zapowiadało, że wyda to anime, niestety nie zdążyli.
Dużo swego czasu się o tym pisało na ich forum :D

harloczek
Adept
Posty: 215
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:54 pm
Lokalizacja: zależy kto pyta
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: harloczek » ndz gru 07, 2003 12:36 pm

Kira the Demon pisze: Eeee... to są koreańskie mangi :shock:
pewnie. widzialem nawet jakis czapter jakiejs mangi, ale nie podeszla mi.
jedyna narazie, ktora mi sie podoba, to... Ragnarok :D
Abstract Overload 'zine => piszemy o japońskiej muzyce
rock, pop, gothic, industrial, metal, electro, visual kei...

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » ndz gru 07, 2003 7:17 pm

eee... jezeli to prawda to pewnie nie kupie. po prostu nie podobalo mi sie to anime, a jezeli dorzucic do tego wydanie - Vcd, to podziekuje...
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » ndz gru 07, 2003 7:24 pm

Ja nie widziałem jedynie końcówki tej serii, a oceniam ją nawet pozytywnie. Czy kupię? zależy od ceny.. Faktem jest że większość fanów w Polsce raczej tego nie kupi gdyż łatwiej jest to ukraść za pomocą netu.. Oby projekt szybko nie upadł..

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » ndz gru 07, 2003 7:27 pm

no ja jesli akurat bede miala dodatkowe pieniazki to bym sobie kupila 8) a co 8) zwlaszcza,ze serialu nie mialam przyjemnosci ogladac :wink: :twisted:

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » ndz gru 07, 2003 9:31 pm

_Keitaro_ pisze:Ja nie widziałem jedynie końcówki tej serii, a oceniam ją nawet pozytywnie. Czy kupię? zależy od ceny.. Faktem jest że większość fanów w Polsce raczej tego nie kupi gdyż łatwiej jest to ukraść za pomocą netu.. Oby projekt szybko nie upadł..
Co prawda to prawda. Z filmami tak jest, ale co poradzić? W tym przypadku się nie wygra.
Gotenks pisze:eee... jezeli to prawda to pewnie nie kupie. po prostu nie podobalo mi sie to anime, a jezeli dorzucic do tego wydanie - Vcd, to podziekuje...
Jeśli mam być szczery to lepiej by było jakby dali jakis film pełnometrażowy aktorski. Jakąs Godzillę (byle nie 2000, bo to już było), albo coś. Mało mamy filmów aktorskich, a nie zawsze da sie je ściągnąć.

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » ndz gru 07, 2003 9:40 pm

Remiel pisze:
_Keitaro_ pisze:Ja nie widziałem jedynie końcówki tej serii, a oceniam ją nawet pozytywnie. Czy kupię? zależy od ceny.. Faktem jest że większość fanów w Polsce raczej tego nie kupi gdyż łatwiej jest to ukraść za pomocą netu.. Oby projekt szybko nie upadł..
Co prawda to prawda. Z filmami tak jest, ale co poradzić? W tym przypadku się nie wygra.
Ja kupię.
Mam nadzieję, że drogie nie będzie a jak kupi to więcej osób to następnym razem wydadzą coś lepszego.

Jeśli mam być szczery to lepiej by było jakby dali jakis film pełnometrażowy aktorski. Jakąs Godzillę (byle nie 2000, bo to już było), albo coś. Mało mamy filmów aktorskich, a nie zawsze da sie je ściągnąć.
Byłbym za filmami Kurosawy.
Licencja na nie chyba nie jest droga, a ja bym z chęcią wyposażył domową videotekę w DVD z filmami tego reżysera.

dark_grzyb
Status: Offline

Post autor: dark_grzyb » ndz gru 07, 2003 9:57 pm

Ja też kupie Arjune [ no chyba że bendzie bardzo poważny brak szmalu , w co wątpie ] . Nie znam tego anime , ale kupie . Potem bendą wydawac lepsze anime [jeżeli to wypali ]

Zablokowany

Wróć do „MANGAzyn vs. Kawaii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości