Mangazyn 2

Dział poświęcony MANGAzynowi i Kawaii. Zarówno wydaniom głównym jak i wszystkim innym firmowanym przez te czasopisma.
K_ain
Status: Offline

Post autor: K_ain » pt sty 02, 2004 9:46 pm

mangazyn nr wypadl swietnie
moim zdaniem duzo lepiej od nr 1
artykuly sa wciagajace i ciekawe
dali rowniez ciekawe tematy
okladka jest niczego sobie
cudo

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » pt sty 02, 2004 10:04 pm

Remiel pisze:Pewnie się będzie rozpadać...
Nic sie nie rozpada ;P
A klej pewnie jest drozszy od zszywek :]

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2685
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » sob sty 03, 2004 11:28 am

Jeeej :D Wczoraj wreszcie znalazlem nowy Mangazyn w mojej skrzynce na listy :D Fakt, troche ma pomiety bok, no ale najwazniejsze, ze jest :)
Okladka prezentuje sie w rzeczywistosci znacznie lepiej niz na screenie, a poza tym mozna ja glaskac i tulic i... no dobra, wystarczy tego :twisted:
Przeczytalem juz prawie caly numer i trzeba przyznac, ze trzyma poziom. Rzeczywiscie duzo jest artykulow o Japonii, co mnie ogromnie cieszy. A jak przeczytalem (i obejrzalem) tekst "Mangowe zakupy w Japonii" to mi szczena opadla :shock: Kurrrrrde ja chce tam byc!!! Jeden tomik za 3,5 zlotego, toz to raj na ziemi... To wszystkie tomy Angel Sanctuary mialbym juz za 70 zl :shock:
Ciesza tez dzialy o Yuri i Adult Games (szczegolnie screeny w kolorze :D ). Dosc latwo tym razem znalazlem to haslo, dzieki ktoremu bedziemy mieli jakis super artykul na stonie Mangazynu i bylo ono dosc fajne :) Tak samo wywiad z Kaburą...
Do newsow podchodziel na raty, bo po prostu nie moglem przeczytac pod rzad... za duzo ich bylo... :)
A co do tego komiksu koreanskiego to spodziewalem sie kolejnego shitu ala Ksiega Snow, a tu okazal sie dosc ciekawy... Zwracam hono do kieszeni...
Jeszcze jedno zwrocilo moja uwage, mianowicie zapowiedz pierwszego Mangazynu 100%, ktory ma byc o grach... Juz nie moge sie doczekac, tego mi wlasnie brakowalo...

EDIT//

Bylem przed chwila na stronie Mangazynu w tym "specjalnym dziale" i nic. Jest tylko stary artykul o Japonskich lalkach barbie... A szkoda, mam nadzieje, ze szybko dodadza cos nowego.
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Kasiotfur
Status: Offline

Post autor: Kasiotfur » sob sty 03, 2004 12:36 pm

mrr... *_________* Mangusia jest rozkoszna! Jakie boskie oczy! I ubrania.. i kadrowanie oryginalne... heh... *melts*

greah
Status: Offline

Post autor: greah » sob sty 03, 2004 4:39 pm

wszyscy zaaferowani wnetrzem (ktore bylo nie bylo jest jak na moj gust perfekcyjne) a jak dotad chyba nikt nie zobaczyl niewielkiego chochlika w postaci Duft Punk na okladce ;]

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2685
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » sob sty 03, 2004 4:51 pm

Ja bylem zbytnio zafascynowany ta pania na okladce, zeby na jakis tekst patrzec :P :D
A skoro jestesmy przy bledach, to sa w Mangazynie dwa newsy informujace o nowej mandze tworcy Hikaru no Go :shock:

Zapomnialem wczesniej dodac, ze po przeczytaniu artykulu zaczalem szukac mangi Majin Devil :twisted: I znalazlem ja :twisted: Teraz tylko musze wygospodarowac troche czasu na jej przeczytaniu i bede hepi :twisted:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Ithil
Status: Offline

Post autor: Ithil » sob sty 03, 2004 8:26 pm

Tia, te dwa infa o nowym komiksie Obaty też mnie rozbawiły, zwłaszcza że jeden informuje o fabule, a z drugiego wynika, że jeszcze nic na ten temat nie wiadomo. ;)

Nawet mi się ten numer podoba, nie czytałam jeszcze wszystkiego, właściwie tylko felietony, ale recki też wyglądają rzetelnie. Niektóre obrazki nadal zajmują za dużo miejsca na stronie, ale ogólnie wygląda to o wiele lepiej niż w starym Kawajcu. No i ciągle nie ma listów od fanów! Redakcja tłumaczy się z tego, jakby to było jakieś przewinienie, a to przecież największa przysługa, jaką mogli oddać czytelnikom! Dobrze też, że strony Kamikaze są numerowane osobno. :]

Co do okładki... Chyba zacznę z nią sypiać. :twisted:

if

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2685
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » sob sty 03, 2004 8:32 pm

Ithil pisze: Co do okładki... Chyba zacznę z nią sypiać. :twisted:

if
Ba... Ja ja calowac zaczalem :twisted:

Mi akurat rozmieszczenie obrazkow nie przeszkadza. Zwlaszcza, ze w Kamikaze jest praktycznie sam tekst w dodatku docs mala czcionka. Zreszta nie wiem, czy caly tekst w Bakajcu nie bylby rowny jednej recenzji w Mangazynie :twisted: Z obrazkami of koz :twisted:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Amaterasu
Status: Offline

Post autor: Amaterasu » sob sty 03, 2004 10:26 pm

No i ciągle nie ma listów od fanów!
jesli listy trzymaja poziom tych z ksk to dobrze ze ich nie ma

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » sob sty 03, 2004 10:28 pm

heh jeszcze calego nie przeczytalam :] jutro w pociagu to androbie :] manga spox, artykuly na poziomie. Ogolne wrazenie niezmiernie pozytywne ;]

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » ndz sty 04, 2004 11:25 am

Greahtor pisze:wszyscy zaaferowani wnetrzem (ktore bylo nie bylo jest jak na moj gust perfekcyjne) a jak dotad chyba nikt nie zobaczyl niewielkiego chochlika w postaci Duft Punk na okladce ;]
Niestety babol został szybko przeze mnie zauważony. Mocno się wkurzyłem, bo daftów uwielbiam jeszcze z czasów Homeworka.

wampirek
Status: Offline

Post autor: wampirek » ndz sty 04, 2004 2:05 pm

Nowy numerek jest świetny. Widać, że się starają :D. O okładce chyba nie muszę nic mówić. Jaka jest każdy widzi i każdy się achwyca. Wprawdzie koperta w której przyszedł do mnie Mangazyn wyglądała jakby nią na poczcie w piłkę nożną grali ( nie wspominając o tym, że była otwarta - czyżby listonosz czytał podczas pracy? ). Na szczęście to co w środku nie ucierpiało zbytnio i po rozprostywaniu pod słownikiem było jak nowe :D.

Misses
Status: Offline

Post autor: Misses » ndz sty 04, 2004 6:58 pm

Nyoooo baaardzo się postarali. Kiedy dostałam nowy numer to się skapłam, że jeszcze starego nie przeczytałam ale zaraz nadrobiałm zaległości. Manga naprawdę wporzo, artykuły tesh i ta śliczna okładeczkaaaaaaaa *.* (wogóle fajnie, że napisali co oni z tą okładką robią, że jest tak fajana ;))

Acha i jeszcze reklama osobista:
JA CHCE TEN KONCERT ANIME DART PUNKA!!!!
Szukałam w Beverly Hills ale kobitka tylko beszczelnie odburkneła, że nie mają... Ja chce to wygrać!! :cry:

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » ndz sty 04, 2004 7:29 pm

Miss - chodzi ci o Interstella 5555? Mozna kupić np tu: http://www.fan.pl/shopping/pe.php?id=349595 ;>

Misses
Status: Offline

Post autor: Misses » ndz sty 04, 2004 7:37 pm

Nyo dobra Idi ale chodzi mi o to, że ja to chcę zobaczyć bo oczywiście mnie nie stać a moi rodzice nie są na tyle łaskawi aby mi jakikolwiek prezent na urodziny kupić :roll:
Myślałam, że uda mi się pożyczyć i chociash zobaczyć a tu guzik. :(

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » pn sty 05, 2004 12:43 pm

Misses pisze:
DART PUNKA!!!!
Za takie błędy zabijam!
Poza tym ściągnij sobie skądyś ze trzy kawałki Daftów przed kupnem, bo istnieje prawdopodobieństwo, że Ci się muzyka nie spodoba.

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » pn sty 05, 2004 2:31 pm

cratebeer pisze:Za takie błędy zabijam!
Literówka się dziewczynie zdarzyła (R i F są obok siebie).

Poza tym ściągnij sobie skądyś ze trzy kawałki Daftów przed kupnem, bo istnieje prawdopodobieństwo, że Ci się muzyka nie spodoba.
Eee tam...
Jak się komuś może muzyka Daft Punk nie podobać? :)

BTW: Mam na dysku ripy z Vivy i MTV klipów "One More Time", "Aerodynamic", "Digital Love" i "Harder, Better, Faster, Stronger". Były jeszcze jakieś klipy anime Daftów?

PS. Solówka na gitarze w Aerodynamic zabija :)

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2685
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pn sty 05, 2004 8:44 pm

Shig pisze:
cratebeer pisze:Za takie błędy zabijam!
Literówka się dziewczynie zdarzyła (R i F są obok siebie).

Poza tym ściągnij sobie skądyś ze trzy kawałki Daftów przed kupnem, bo istnieje prawdopodobieństwo, że Ci się muzyka nie spodoba.
Eee tam...
Jak się komuś może muzyka Daft Punk nie podobać? :)

BTW: Mam na dysku ripy z Vivy i MTV klipów "One More Time", "Aerodynamic", "Digital Love" i "Harder, Better, Faster, Stronger". Były jeszcze jakieś klipy anime Daftów?

PS. Solówka na gitarze w Aerodynamic zabija :)
No mi sie nie podoba :P Nie lubie po prostu takiej muzy, wole mocniejsze brzmienie :P

Wydaje mi sie, ze w Mangazynie pisali wlasnie tylko o tych 4 klipach^^
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » pn sty 05, 2004 8:59 pm

Shig pisze:PS. Solówka na gitarze w Aerodynamic zabija :)
Fakty, nie pamiętam jej melodii, ale pamiętam, że mi się podobała.
Gotenks pisze:Wydaje mi sie, ze w Mangazynie pisali wlasnie tylko o tych 4 klipach^^
Bo chyba tylko tyle powstało.

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » wt sty 06, 2004 1:03 pm

Ja ostatnio (jakiś miesiąc temu :roll: ) widziałam kolejny kolejny klip anime Daft Punka . Trochę krótki no ale cóz było na co popatrzeć. :twisted:
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Zablokowany

Wróć do „MANGAzyn vs. Kawaii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości