Porównanie!!

Dział poświęcony MANGAzynowi i Kawaii. Zarówno wydaniom głównym jak i wszystkim innym firmowanym przez te czasopisma.

Które pismo wygra??

Kawaii
2
2%
Kawaii
2
2%
MANGAzyn
40
47%
MANGAzyn
41
48%
 
Liczba głosów: 85

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » pn lut 09, 2004 8:29 pm

Dla mnie to nie jest powód dla którego miałbym kupować bakaja. Póki nic się nie zmienia w formie i treści nie warto wydawać pieniędzy na byle co :|

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » pn lut 09, 2004 9:47 pm

A po co kupować? Brakeoff był wydawany po 4 stony w każdym Resecie. I co? Teraz mamy album.
Overload miał 4 strony w Kronie (potem pismo padło). I co? Też mamy album ^^

Dida
Status: Offline

Post autor: Dida » pn mar 08, 2004 7:24 pm

Kupuję Bakajca, raczej z przyzywyczajenia i chęci posiadania wszystkich numerów, niż z powodu zawartości. Choć muszę przyznać plakat z Bey Blade to było coś w sam raz dla mnie. :twisted:
Bakajec przeprowadził segmentację i jest teraz pismem dla młodszych czytelników, czyli tym samym nie może zadowolić starszego, wyrobionego fana. :P

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pn mar 08, 2004 8:39 pm

Dida pisze:Kupuję Bakajca, raczej z przyzywyczajenia i chęci posiadania wszystkich numerów, niż z powodu zawartości. (...)
Tego to już zupełnie nie rozumiem :roll: Jak można kupować coś tylko dla samego chęci posiadania, bez względów użytkowych danego przedmiotu.. to się nazywa marnotrawienie kasy, a ludzie w innych rejonach świata głodują - - Zresztą kupowanie czasopism bez względu na zawartość to jak zbieranie książek/mang dla grzbietów [:

PS. musiałem to napisać :P

Ithil
Status: Offline

Post autor: Ithil » wt mar 09, 2004 7:21 am

_Keitaro_ pisze:to jak zbieranie książek/mang dla grzbietów [:
Co z kolei nie jest wcale taką rzadką praktyką. :]
Ech, a ja się ostatnio nawet na książki do szkoły nie wyrabiam... Głupi Dreyer-Schmidt nie mógłby kosztować 20 zeta, musi 50. :roll:

if

Darla
Status: Offline

Post autor: Darla » sob maja 08, 2004 9:30 pm

W tej sprawie to mam kłopot bo Kawaii jest fajne i wogóle, ale w mangazynie ukazał się artykuł o final fantasy. No i mam problem.

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » ndz maja 09, 2004 10:58 am

Darla pisze:W tej sprawie to mam kłopot bo Kawaii jest fajne i wogóle.
Uch, odważna jesteś... :shock:
Ja po przejrzeniu bakaja w empiku straciłem wzrok na chwilę.
A z kolei MangaZYN po przejściu na miesięcznik też jakiś superowy nie jest. Raczej nie stać mnie na wydawanie 12 zeta na chuderlawe pismo.

Darla
Status: Offline

Post autor: Darla » ndz maja 09, 2004 11:59 am

Ja oczywiście nie kupuje tych gazet co numer tylko co jakiś czas a z mangazynu tylko ten numer z grami.

ryu999
Status: Offline

Post autor: ryu999 » pt wrz 10, 2004 3:22 pm

Mangazyn.

A to dlatego ze lepsza treść, łądniejsza oprawa i nie ma zabawy w stylu BRAVO(chodzi mi o jakieś głupie teksty, co to wogóle jest? :? ). A i w Mangazynie jest Kamikaze któe mi sie bardzo podoba, oraz wydają Anime a to tez dobra rzecz. A pozatym mam prenumerate:P

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » pt wrz 10, 2004 3:33 pm

Lubiałam mangazyn jak był 2 miesięcznikiem,a teraz nie kupuję bo jest taka se gazetka i ciensza.Wolę mange sobie kupić

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » pt wrz 10, 2004 3:45 pm

Lina pisze:Lubiałam mangazyn jak był 2 miesięcznikiem,a teraz nie kupuję bo jest taka se gazetka i ciensza.Wolę mange sobie kupić
Ja tam kupiłem 2 pierwsze numery plus ten o grach. W najbliższym czasie jak kupię jakiś magazyn to tylko Nową Fantastykę. Na Mangazyn szkoda mi kasy.

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » pt wrz 10, 2004 3:53 pm

Ja mam tylko 2 pierwsze numery i mangazyn extra i nie mam nic więcej. Czemu nie działa stronka mangazynu.

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » sob wrz 11, 2004 9:08 pm

No wlasnie tez jestem ciekaw, probuje sie tam dostac od ponad tygodnia i nici :(
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » wt wrz 14, 2004 1:53 pm

Lina pisze:[...]Czemu nie działa stronka mangazynu.
Bo źli ludzie wysadzili serwer w powietrze!
A na poważnie, redakcja przeżyła dość poważny "włam" z sieci (wyczyszczone dyski na serwerku) i chwilę potrwa zanim całość będzie odtworzona i po zamontowaniu odpowiednich zabezpieczeń ponownie ruszy. A mówią że linux jest taki "nieruszalny" :).

Johann

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » wt wrz 14, 2004 2:14 pm

Anonymous pisze:
Lina pisze:[...]Czemu nie działa stronka mangazynu.
Bo źli ludzie wysadzili serwer w powietrze!
A na poważnie, redakcja przeżyła dość poważny "włam" z sieci (wyczyszczone dyski na serwerku) i chwilę potrwa zanim całość będzie odtworzona i po zamontowaniu odpowiednich zabezpieczeń ponownie ruszy. A mówią że linux jest taki "nieruszalny" :).

Johann
Oj niedobrze :(
[size=0]czyżby to był jakiś zaplanowany atak?[/size]
Miejmy nadzieje, że wkrótce stronka powstanie.
Miejmy też nadzieje, że podobne incydenty nie będą już miały miejsca.

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » wt wrz 14, 2004 2:36 pm

I wszystko jasne.
A swoją drogą, to kiedy będzie nowy Mangazyn i Mangazyn Extra? (O numerze 100% już nie wspomnę...).
No i życzę szybkiego powrotu do zdrowia 8)
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » śr wrz 15, 2004 11:06 am

Anonymous pisze:
Lina pisze:[...]Czemu nie działa stronka mangazynu.
A mówią że linux jest taki "nieruszalny" :).
Johann
Sam linuks nie pomoże jeśli admin dupa.

Mirai

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » śr wrz 15, 2004 5:21 pm

Anonymous pisze:Sam linuks nie pomoże jeśli admin dupa.
System to tylko narzedzie. Już za czasów Amigi powiadali, że komputer jest tak samo itneligentny jak jego użytkownik :wink: :lol:

Ziewający Kot
Status: Offline

Post autor: Ziewający Kot » czw wrz 16, 2004 6:05 pm

Ale jest też podobno coś takiego jak "złośliwość rzeczy martwych" ;)

ronin
Status: Offline

Post autor: ronin » czw wrz 16, 2004 7:34 pm

Czy przez ten włam i wyczyszczone dyski trzeba będzie wszystko od początku zaczynać?

Zablokowany

Wróć do „MANGAzyn vs. Kawaii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości