Mangazyn 100%

Dział poświęcony MANGAzynowi i Kawaii. Zarówno wydaniom głównym jak i wszystkim innym firmowanym przez te czasopisma.
Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » śr mar 03, 2004 1:46 am

MANGAzyn 100% już jest!
W Katowicach dostępne jest na przykład w Komiksiarni.

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pt mar 05, 2004 4:42 pm

Widziałam ten numer ( przez szybe w kiosku)
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » sob mar 06, 2004 10:45 am

Kupiłem sobie w czwartek. Ale nie powala.
Przede wszystkim wygląda na to, że ten numer przeleżał sobie jakiś miesiąc czasu w magazynie. Na drugiej stronie nadal widnieje reklama Arjuny na DVD i VCD, jest promocyjna prenumerata z Arjuną (ważna do końca lutego - numer ukazał się 03.03)...
Czyżby kłopoty z kolportarzem?

Aha, wbrew ostrzeżeniom redakcji jakoby numer ten był dostępny tylko w sieci Ruch i w empikach - ja kupiłem go w saloniku Kolportera.

wampirek
Status: Offline

Post autor: wampirek » sob mar 06, 2004 2:16 pm

To masz szczęście, bo u nas jak w Kolporterze zapytasz o Mangazyn to nie będą wiedzieli o co chodzi :roll: Numerek jest świetny, ale ilość literówek niestety powali nawet najcierpliwszych, kalendarz fajny chociaż mógłby być większy. Artykuł o Korei jest świetny.

Jeremy
Status: Offline

Post autor: Jeremy » wt mar 09, 2004 10:08 am

Przede wszystkim wygląda na to, że ten numer przeleżał sobie jakiś miesiąc czasu w magazynie. Na drugiej stronie nadal widnieje reklama Arjuny na DVD i VCD, jest promocyjna prenumerata z Arjuną (ważna do końca lutego - numer ukazał się 03.03)...
Czyżby kłopoty z kolportarzem?
Masz rację. Przede wszystkim ten numer miał się ukazać O WIELE wcześniej. Wiem, że można powiedzieć "zwalacie na drukarnię". Tyle że to prawda - a konkretnie nie drukarnię (bo ta się wywiązała wzorowo), tylko przez, kurde nie wiem jak ta funkcja się nazywa... No nieważne, w każdym razie nakład dotarł zbyt późno, przez co wyleciał z obiegu. No i jest jak jest, przez to właśnie MANGAzyn 100% wychodzi 3 marca, a nr. 3 10 marca. Możemy tylko przeprosić.

Ciągle bogatsi o nowe doświadczenia :/

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » czw mar 11, 2004 12:36 pm

A ja dzisiaj znowu obleciałem kilka kiosków i Mangazynu 100% nie widziałem. W poniedziałek zacznie mi się szkoła, może wtedy gdzieś kupię. Za to Mangazynów widziałęm sporo, a ja dalej muszę czekać na listonosza... ech...
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

wampirek
Status: Offline

Post autor: wampirek » czw mar 11, 2004 5:50 pm

Nie tylko ty. Ja jak jutro nie dostanę to chyba tą pocztę podpalę -_-"

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » śr mar 17, 2004 1:21 am

Czekając na MANGAzyn 3 zdecydowałem się kupić 100%... i nie żałuję!
Po pierwsze oprawa graficzna: świetna robota, naprawdę robi wrażenie!
Mnóstwo wysokiej jakości grafiki i plakacik (miodzio) na dokładkę.
Mile mnie zaskoczył artykuł "Korea atakuje". Od dawna miałem oko na arty z takich gier jak "Magna Carta" czy "War of Genesis" a artykuł pozwolił mi bliżej zapoznać się z tymi tytułami.
O Final Fantasy to już pisano chyba wszystko i wszędzie, ale nie mogło przecież tej serii w tym numerze zabraknąć.
Płytka rewelacyjna nie jest. Chętnie bym zobaczył demo Grandii (o ile takowe istnieje bo w necie nie znalazłem). "Miło" popatrzeć na animacje z gierek do których się nie ma dostępu :(
Ogólnie numer "100% Gry" może narobić ludziem niezłego "smaka" na prezentowane weń pozycje. Ciekaw jestem czy uda się MANGAzynowi wydać jakąś "mangową" gierke :P
Reasumując, taka forma magazynu bardzo mi odpowiada i czekam na kolejne wydania z tej serii (100% Film? 100% J-Music?)

Yaqza
Status: Offline

Post autor: Yaqza » pt kwie 02, 2004 8:46 am

Jak dla mnie "MANGAzyn" 100% Gry" to badziewie nad badziewia. Zastraszajaco niski poziom artykułów, chaos, brak konceptu na calość. Tak odczytuję ten numer. Płytka jest najjaśnieszym elementem tego produktu.
Jesli komuś się nudzi to może klinąć tutaj, gdzie znajduje się pełna recka gazety.

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » sob lip 10, 2004 12:47 pm

Jestem strasznie spóźniony, ale dopiero kilka dni temu udało mi się dorwać ten numer 100%.
Mam mieszane uczucia :roll:
Do strony graficznej nie ma się co czepiać - jest świetna. Gorzej z artykułami, są takie jakieś nijakie :roll:
Ale sam pomysł mi się podoba i czekam na dalsze części, tylko żeby były lepsze :)
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » sob lip 10, 2004 12:53 pm

Gotenks pisze:Do strony graficznej nie ma się co czepiać - jest świetna. Gorzej z artykułami, są takie jakieś nijakie :roll:
Mangazyn miał ostatnio (jak ostatnio czytałem :)) kilku dennych recenzentów. Gościu, który pisał o Parasite Eve ma niesamowicie słabe nerwy. Słabsze ode mnie :roll: Na RE on musiał się bać straszliwie... :lol: I taki człowiek ostrzega przed Parasite Eve, które w ogóle nie jest straszne. Ani trochę. Ani troszeczkę
A tak btw. Squaresoft nie umię straszyć.

Zablokowany

Wróć do „MANGAzyn vs. Kawaii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość