ARJUNA ZA DARMO!

Dział poświęcony MANGAzynowi i Kawaii. Zarówno wydaniom głównym jak i wszystkim innym firmowanym przez te czasopisma.
Zablokowany
Juna
Status: Offline

ARJUNA ZA DARMO!

Post autor: Juna » wt lut 24, 2004 10:04 am

Od 17 marca na Hyperze!

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » wt lut 24, 2004 10:33 am

ROTFL

:lol: :lol: :lol: :lol:

Bosh... Mało z krzesła nie spadłem... :lol: :lol: :lol:

EDIT

/Gotenks powoli dochodzi do siebie/ Widzę, że konkurencja nieczysto gra :twisted:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » wt lut 24, 2004 11:55 am

hehe ten temacik to jakiś joke chyba^^

EOT imho

seto-kun
Status: Offline

Post autor: seto-kun » śr paź 13, 2004 12:12 pm

osoviście uważam Arjune za mniej niż przeciętną i to dużo mniej (nie chce nikogo urazić) i dlatego wątpie czy miałbym ochote to oglądać nawet gdyby mi dopłacono.

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

ATAK KLONÓW XDD

Post autor: Gotenks » śr paź 13, 2004 1:15 pm

Tu się zgodzę, kilka razy przysiadałem do tego tytułu i ani razu nie doszedłęm do końca :roll:
Btw, może ktoś chętny na zakup Arjuny na dvd? :wink:

Aha i jeszcze jedno, tym razem całkowicie nie na temat :) Ostatnio nam się użytkownicy klonują, najpierw drugi Keitaro doszedł, teraz Seto :lol: Ciekawe kiedy nowy Gotenks się zjawi :lol: :lol: :lol:
Ostatnio zmieniony śr paź 13, 2004 8:59 pm przez Gotenks, łącznie zmieniany 1 raz.
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » śr paź 13, 2004 3:32 pm

Gotenks pisze:Aha i jeszcze jedno, tym razem całkowicie nie na temat :) Ostatnio nam się użytkownicy klonują, najpierw drugi Keitaro doszedł, teraz Seto :lol: Ciekawe kiedy nowy Gotenks się zjawi :lol: :lol: :lol:
dlatego nie lubię tego nicka :/ biuu mam nadzieję że nie będę mylony [:

a mi się Ajruna bardzo podobała, bo byla hmm nieco niekonwencjonalna XD

ronin
Status: Offline

Post autor: ronin » śr paź 13, 2004 3:52 pm

_Keitaro_ pisze:
Gotenks pisze:Aha i jeszcze jedno, tym razem całkowicie nie na temat :) Ostatnio nam się użytkownicy klonują, najpierw drugi Keitaro doszedł, teraz Seto :lol: Ciekawe kiedy nowy Gotenks się zjawi :lol: :lol: :lol:
dlatego nie lubię tego nicka :/ biuu mam nadzieję że nie będę mylony [:
Na tym forum ciągle jest tylko jeden prawdziwy i niepowtarzalny Keitaro.:)

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » śr paź 13, 2004 5:25 pm

A ja bym sobie Arjune obejrzał. Po Macross Plus i Escaflowne, sądzę, że Kawamori jest świetnym twórcą.

Drugiego takiego jak ja nie zniosę. Niech się jakiś Ramiel zjawi to się załamie, albo zmienie nicka, co już planowałem :)

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » śr paź 13, 2004 5:32 pm

Remiel pisze:Drugiego takiego jak ja nie zniosę. Niech się jakiś Ramiel zjawi to się załamie, albo zmienie nicka, co już planowałem :)
<: nicka zmień na Keitaro P;

Ajruna.. hmm troszku żałuję że na DVD nie nabyłem, ale co tam kasa za to oszczędzona :/

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » śr paź 13, 2004 5:54 pm

_Keitaro_ pisze:<: nicka zmień na Keitaro P;
Chyba żartujesz. Nie lubię tego bohatera :roll:
_Keitaro_ pisze:Ajruna.. hmm troszku żałuję że na DVD nie nabyłem, ale co tam kasa za to oszczędzona :/
Jakbym miał DVD to chętnie, z tego co pamiętam w merlinie kosztuje 40-kilka złotych czy coś w tych okolicach :roll:

wampirek
Status: Offline

Post autor: wampirek » czw paź 21, 2004 2:09 pm

Niestety brak DVD nie pozwolił mi na zakup Arjuna, ale powtórkę na Hyperze chętnie bym obejrzała......

Zablokowany

Wróć do „MANGAzyn vs. Kawaii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości