MANGAzyn miesięcznikiem!

Dział poświęcony MANGAzynowi i Kawaii. Zarówno wydaniom głównym jak i wszystkim innym firmowanym przez te czasopisma.
Setokun
Status: Offline

MANGAzyn miesięcznikiem!

Post autor: Setokun » wt kwie 06, 2004 10:54 am

Tak, to prawda. Krążące od jakiegoś czasu plotki zostały oficjalnie potwierdzone. W sobote na "Kamikaze 2" Jeremy ogłosił, iż MANGAzyn przechodzi na miesięczny cykl wydawania. Dziś na stronie MANGAzynu pojawiło się takie oto ogłoszenie:
Mangazyn miesięcznikiem

Nie, to już nie prima aprilis
Jak wiecie, informacja o przejściu na dwutygodnik była żartem primaaprilisowym.

Faktem jest jednak że MANGAzyn zmienia swoją częstotliwość wydawniczą - począwszy od kwietnia b.r. stajemy się miesięcznikiem. Informacje o tym przeciekały od pewnego czasu (Gazeta Wyborcza, reklama w CD-Action), dlatego nie ma powodu aby robić z tego dłużej tajemnicy.

Nowy cykl wydawniczy zakłada wychodzenie nowego numeru na początku każdego miesiąca, z pewnością jednak zajmie około 2 miesięcy wyrównanie terminów - MANGAzyn kwietniowy powinien się ukazać po świętach (za to tuż przed świętami wyjdzie MANGAzyn EXTRA). Jak wiadomo jednak los lubi płatać figle, dlatego prosimy o wyrozumiałość w razie jakichkolwiek komplikacji.

Dla wszystkich obawiających się: cena MANGAzynu nie ulegnie zmianie i mamy nadzieję że to, iż staniemy się miesięcznikiem spodoba się wam wszystkim. Pamiętajmy, że krótszy cykl wydawniczy owocuje dużo świeższymi informacjami.

POZDRAWIAMY WSZYSTKICH NASZYCH CZYTELNIKÓW
Redakcja
Tak więc od maja będziemy mieć MANAGzyn co miesiąć za tę samą cenę. Miejmy nadzieje, że redakcji uda się utrzymać obecny poziom wydania, zarówno pod względem jakości jak i objętości.

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » wt kwie 06, 2004 11:34 am

Porażka dla mojej kieszeni. Na wydanie 12 złotych raz na dwa miesiące mogłem sobie pozwolić. Na taki wydatek co miesiąc - prawdopodobnie nie. Cóż, oblukam numer kwietniowy i zobaczę co da się wygrzebać z portmonetki.

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2685
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » wt kwie 06, 2004 3:30 pm

Na razie nie przejmuje się tymi miesięcznymi wydatkami, bo mam prenumeratę wykupioną 8) Ale boję się, że wraz z przejściem na miesięczny tryb jakość wydania może spaść, a poźniej pewnie obniżą ilość stron :(
Na razie są to takie tam gdybania, może martwię się na zapas, poczekajmy te parę miesięcy wtedy wszystko będzie jasne :)
Jeszcze nawet nie wysłałem ankiety z numeru trzeciego. A wszystko przez to, że tak niefortunnie ją rozlokowali... Może jutro się przełamię i pójdę ją kserować. Poza tym ciekawe jaki dodatek tym razem dadzą...
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » wt kwie 06, 2004 3:47 pm

Gotenks pisze:Na razie nie przejmuje się tymi miesięcznymi wydatkami, bo mam prenumeratę wykupioną 8) Ale boję się, że wraz z przejściem na miesięczny tryb jakość wydania może spaść, a poźniej pewnie obniżą ilość stron :(
Też mam prenumeratę wiec na jakiś czas mam spokój :P
Gotenks pisze:Na razie są to takie tam gdybania, może martwię się na zapas, poczekajmy te parę miesięcy wtedy wszystko będzie jasne :)
W takich przypadkach obawa o jakość kolejnych numerów jest uzasadniona. Pozostaje nam więc czekać i mieć nadzieje, że faktycznie będziemy zadowoleni z tej zmiany.
Gotenks pisze:Jeszcze nawet nie wysłałem ankiety z numeru trzeciego. A wszystko przez to, że tak niefortunnie ją rozlokowali... Może jutro się przełamię i pójdę ją kserować. Poza tym ciekawe jaki dodatek tym razem dadzą...

Troche już na to za późno. Ankiety można było nadyłać do końca marca :|

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » wt kwie 06, 2004 4:02 pm

i tak Mangazynu nie kupowałem, a to że wychodzi co miesa to jeszcze gorzej.. napewno bym nie zdążył przeczytać całego [: za dużo zajęć i powoli rezygnuję z wielu rzeczy (m.in. czasopisma)

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2685
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » wt kwie 06, 2004 4:14 pm

:shock: Baka me... ==" Faktycznie...
Kurcze, tak szybko ten marzecz zjeciał. Nawet nie wiem kiedy się kwiecień zaczął :D No nic, najwzyżej następnym razem wyślę :wink:

Z tym przejściem na miesięcznik postawili sobie za wysoką poprzeczkę i minie miesiąc, dwa i pewnie spowrotem wrócą na stary system. przynajmniej taką mam nadzieję...
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Akane
Status: Offline

Post autor: Akane » sob kwie 10, 2004 1:17 pm

Gotenks pisze:Jeszcze nawet nie wysłałem ankiety z numeru trzeciego. A wszystko przez to, że tak niefortunnie ją rozlokowali... Może jutro się przełamię i pójdę ją kserować. Poza tym ciekawe jaki dodatek tym razem dadzą...
Można posłużyć się wydrukowanym wzorem ankiety ze strony http://www.mangazyn.pl/ankieta .

cieniu
Status: Offline

Post autor: cieniu » ndz gru 05, 2004 12:19 pm

Skoro MANGAZYN ma być miesięcznikiem,to co ile kiedyś wychodził?Nie przypadkiem co miesiąc tak,jak na samiusieńkim począteczku GTO?

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » ndz gru 05, 2004 12:23 pm

Khehemm.. Zobacz na datę założenia tego tematu.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

cieniu
Status: Offline

Post autor: cieniu » ndz gru 05, 2004 12:28 pm

Wiem,że w kwietniu,no ale co z tego?Zapytać się chyba można,czy nie?A co ile wychodził w zeszłym roku?Może teraz się nie będziecie czepiać...

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » ndz gru 05, 2004 12:35 pm

Na początku był dwumiesięcznikiem, potem miesiecznikiem a teraz go nie ma wcale.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

cieniu
Status: Offline

Post autor: cieniu » ndz gru 05, 2004 12:37 pm

Madoka pisze:Na początku był dwumiesięcznikiem, potem miesiecznikiem a teraz go nie ma wcale.

Jak to WCALE?!Przecież widziałem go w kiosku niecałe 2 miesiące temu!

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » ndz gru 05, 2004 12:40 pm

Nie wiem czy dokładnie przejrzałes to podforum , ale gdzieś tutaj jest temat :"Koniec Mangazynu"
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

cieniu
Status: Offline

Post autor: cieniu » ndz gru 05, 2004 12:49 pm

Owszem,widziałem,że jest,ale w kiosku MANGAZYN widziałem mimo wszystko.Czytać dla twojej wiadomości umiem.

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » ndz gru 05, 2004 12:52 pm

W to nie wątpię. Byc może w tym kiosku pozostały jeszce jakieś niesprzedane numery.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

cieniu
Status: Offline

Post autor: cieniu » ndz gru 05, 2004 1:14 pm

Poczekaj...Zaraz sobie przypomnę kiedy to było...
Wtedy na dworcu jak mój kuzyn wyjeżdżał z powrotem do Gdyni...Na samym początku listopada lub ostatnie 2 dni pażdziernika.

Little Pony
Status: Offline

Post autor: Little Pony » ndz gru 05, 2004 1:23 pm

No i co z tego, że był w jakimś kiosku? Ja też widziałam w mojej mieścinie MANGAzyn i to chyba nawet w połowie listopada, ale to był stary, siódmy numer. MANGAzyn upadł i niech to dotrze to twojej (nie)świadomości. Więc nie ma co się pytać, co ile wychodził, bo teraz już nie wychodzi.

cieniu
Status: Offline

Post autor: cieniu » ndz gru 05, 2004 1:26 pm

Był to(tak przynajmniej było napisane na okładce tego numeru)9,10 albo nawet 11 numer.Mówię poważnie.Ślepy nie jestem.Mimo,że noszę okulary to takie duże cyfry jeszcze widzę.Dla twojej również nieświadomości.

Little Pony
Status: Offline

Post autor: Little Pony » ndz gru 05, 2004 2:17 pm

cieniu pisze:Był to(tak przynajmniej było napisane na okładce tego numeru)9,10 albo nawet 11 numer.Mówię poważnie.
Eeeeee... :shock: A może to nie był MANGAzyn :P ?

cieniu
Status: Offline

Post autor: cieniu » ndz gru 05, 2004 2:22 pm

Little Pony pisze:
cieniu pisze:Był to(tak przynajmniej było napisane na okładce tego numeru)9,10 albo nawet 11 numer.Mówię poważnie.
Eeeeee... :shock: A może to nie był MANGAzyn :P ?

BYŁ to MANGAZYN.Widziałem wyrażnie tytuł na 100%.

Zablokowany

Wróć do „MANGAzyn vs. Kawaii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości