KONIEC MANGAZYNU! (Mangazyn 8)

Dział poświęcony MANGAzynowi i Kawaii. Zarówno wydaniom głównym jak i wszystkim innym firmowanym przez te czasopisma.
Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » czw wrz 30, 2004 5:19 pm

Ale LOL :lol: Kurczę, tego się nie spodziewałem. A byli tacy pewnie siebie jak zaczynali :roll: Ale dobra, nic nie mówię, tylko się cieszę, że nie kupuje :roll: Rany, co za zniewalająca wiadomość...

Alqua
Status: Offline

Post autor: Alqua » czw wrz 30, 2004 5:32 pm

Buu.. szkoda wielka... Chociaz z drugiej strony ostatnio bylo coraz gorzej... jednak i tak szkoda Mangazynu... Może jednak Jedi cos wymysli... a jak nie to jak na to zareaguje Kawaii? Czy wypełni powstała w Rynku lukę? Czy też nie?

ronin
Status: Offline

Post autor: ronin » czw wrz 30, 2004 5:41 pm

Jezu... takie świetne pismo...
Alqua pisze:a jak nie to jak na to zareaguje Kawaii? Czy wypełni powstała w Rynku lukę? Czy też nie?
Odkąd Kawaii nie jest pod wodza Mr Jediego nie ma szans wypełnić tej luki. Widzieliście chyba do kogo jest teraz skierowane nie?

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » czw wrz 30, 2004 6:14 pm

:shock: że co prosze? :shock:
To jakiś żart? Prima aprilis jakiś?
Kurcze, no szkoda by było. Jedyne takie wydawnictwo (kawajec to pomyłka imho wiec go nie licze) i tu taki pech. No ale nie jednemu to sie juz zdarzało. Że Mangazyn padł to nie wierze, raczej coś z wydawnictwem. Może znajdzie się jakieś rozwiązanie tego problemu i Mangazyn jeszcze powróci :roll:

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » czw wrz 30, 2004 9:22 pm

hmm ciekawe.. szkoda nieco [: ale w sumie mi to rybka :roll: Szkoda tylko ludzi co kupowali nań i go lubieli i co neta nie mają..

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » czw wrz 30, 2004 10:00 pm

Wszystkim prenumeratorom szczerze współczuję :| Choć i tak tę kase odzyskacie jak się zgłosicie (coś takiego gdzie było :roll) :lol:

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » czw wrz 30, 2004 10:23 pm

I tak prenumeratorzy dostawali Mangazyn za pół darmo ( i prezenty jeszcze ).
W tej sytuacji czy warto się pluć o te kilka złociszy? :?

no zależy kiedy ktoś tą prenumeratę sobie wykupił ^^"

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » pt paź 01, 2004 12:05 am

EJJJ no, nie smućcie sie przecież mamy KAWAIII!!!!!!!!!!!! 0XDDDDDDDDD

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pt paź 01, 2004 12:36 am

Narsil_Alavel pisze:EJJJ no, nie smućcie sie przecież mamy KAWAIII!!!!!!!!!!!! 0XDDDDDDDDD
Wiesz,czasami jak cos napiszesz to az mi sie glupio robi :roll: :x

Alqua
Status: Offline

Post autor: Alqua » pt paź 01, 2004 11:33 am

Hmmm, może jeenak Kawaiec się poprawi... W zaistneiałej sytuacji nie ma nić dla powiedzmy "dojrzalszych"czytaleników. Więc moze do każdego numerku dodadzą jakieś 8 stron ambitnych artykułów i tym sposobem zwiększą swoją sprzedaż? Nie byłoby to głupie z ich strony.
Mam jednak nadzieję, ze Mamgazyn powróci. Zresztą czy wiecie, ze już kiedyś było pismo o tej nazwię? O ile się nie mylę na początku lat 90 - widziaem jeden numerek w bibliotece Japonistyki UJ ^^

ronin
Status: Offline

Post autor: ronin » pt paź 01, 2004 12:05 pm

Narsil_Alavel pisze:EJJJ no, nie smućcie sie przecież mamy KAWAIII!!!!!!!!!!!! 0XDDDDDDDDD
Boże... :roll:
Alqua pisze:Hmmm, może jeenak Kawaiec się poprawi... W zaistneiałej sytuacji nie ma nić dla powiedzmy "dojrzalszych"czytaleników. Więc moze do każdego numerku dodadzą jakieś 8 stron ambitnych artykułów i tym sposobem zwiększą swoją sprzedaż? Nie byłoby to głupie z ich strony.
Taaa... jasne. :roll:

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » pt paź 01, 2004 4:33 pm

Niestety informacje o upadku MANGAzynu okazały sie prawdą.
Ostateczne potwierdzenie dostarczył nam sam Mr. Jedi, żegnając się z nami na ACP'ie.

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » pt paź 01, 2004 4:57 pm

Ech, smutno mi się zrobiło po przeczytaniu tego listu :( Czuję się winny, zwłaszcza, że przeczytałem to...
Mr. Jedi pisze:Cóż -fani głosując portfelami zwolnili nas z pracy.
Nie ważne jakie było drugie zdanie, bo brzmiało jak usprawiedliwienie ataku prosto w twarz :roll: Jakby tego było mało w piątek, 1 października, czuję się teraz dwukrotnie przybity :|

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pt paź 01, 2004 5:18 pm

No i stało się. Dostaliśmy oficjalne potwierdzenie...
Aż nie wiem co napisać... :roll:
Ja tez po przeczytaniu tego listu czuję się jakby winny, a przecież mam wszystko co do tej pory wydali (no może poza kilkoma płytkami...) :roll:
Po prostu Mangazyn chciał za wiele zrobić w skutek czego nie udało się tak naprawdę zrealizować niczego... Może jakby zajęli się samą gazetą, to byśmy jeszcze mieli co na kibelku poczytać :roll: :wink:
No dobra kończę, bo muszę lekarstwa zjeść, a łeb mnie nawala jak diabli :evil:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

ronin
Status: Offline

Post autor: ronin » pt paź 01, 2004 5:26 pm

Mr. Jedi pisze:Cóż -fani głosując portfelami zwolnili nas z pracy.
Jakie to smutne... Jakie to prawdziwe...

A już zacząłem regularnie kupować Mangazyn.

ryu999
Status: Offline

Post autor: ryu999 » pt paź 01, 2004 6:16 pm

Oj wielka szkoda:\ Naprawde podobało mnie sie to czasopisemko, nawet prenumeratem mam(miałem?:/), tez posiadam prawie wszystko od nich, znaczy sie wszystkie numery i Arjune. Szkoda, naprawde szkoda bo teraz nie ma zadnego czasopisma do kupowania (bo kawajca raczej kupować nie bede :roll: ).

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » sob paź 02, 2004 11:19 am

hmm może będę bezlitosna ale mi to nie robi żadnej różnicy :? Ostatnio numery były coraz gorsze,cena na pewno była za wysoka<większość wolała zapewne kupić sobie jakąś mangę>,pozatym było to pismo dla starszych<zreszta jak napisali na początku>a oni w większości mają neta :roll: Hmm nażekacie ale to co napisali w punktach było prawdą,większość czyta Mangazyn w Empikach inni nie wiedzieli ,że wogóle istniał. Eh zresztą może gdyby dali jakieś ciekawe mangi :? np.jakiś znany tytuł to sprzedałoby się :roll: Nie ma się co rozpisywać,im to nie przywróci zycia :evil:

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » sob paź 02, 2004 6:03 pm

Zgadzam się zandam.Mi się podobały 2 pierwsze numery,bo potem się zrobiły droższe i ciensze.A gdyby dali jakoś mange japonską to by było lepiej.Niech założą wydawnictwo mangowe.Ale pewnie tyle kasy stracile,że jestem ciekawa co Jedi teraz będzie robil.

ronin
Status: Offline

Post autor: ronin » sob paź 02, 2004 6:39 pm

Na początek może wrócić do CDA. Potem może pomyśleć jak dalej rozpowszechniać mange i anime w Polsce.

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » ndz paź 03, 2004 11:00 am

Jak miałby tworzyć jakieś nowe pismo, to niech nie robi tego na szybko, tylko niech najpierw zrobi dokłądne badania rynku :roll: No i samymi obietnicami nie zdobędzie sobie czytelników :roll:

Ale są osoby, którym upadek Mangazynu się spodobał, dzisiaj znalazłem na sieci nawet o tym wierszyk :roll:
Śpiewać na melodię znanej i lubianej marszówki.

Już w kioskach szukać go nadaremno,
Wystawy czarne, w Empikach ciemno,
Ostrzone kosy i rwane włosy,
Mangazyn wreszcie padł.

Wieść się rozchodzi chyłkiem po mieście,
Czyżby Mangazyn upadł nareszcie?
Cisza przy grobie, Jedi w żałobie.
Mangazyn wreszcie padł.

Szlocha Warszawa, smutek w Karpaczu,
Co teraz będziem czytać we sraczu?!
Minuta ciszy, bo ktoś usłyszy.
Mangazyn wreszcie padł.

Na nic łzy wdowie i zawodzenia,
Na nic modlitwy, posty, marzenia,
Dzieło skończone, światła zgaszone.
Mangazyn wreszcie padł.

Pozdrawiam,
Kyo
Ja w każdym razie będę dobrej myśli (jak na pesymistę przystało :P ) i liczę na to, że jeszcze będziemy mieli co "czytać we sraczu" :wink:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Zablokowany

Wróć do „MANGAzyn vs. Kawaii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości