Petycja

Dział poświęcony MANGAzynowi i Kawaii. Zarówno wydaniom głównym jak i wszystkim innym firmowanym przez te czasopisma.
katka1989
Status: Offline

Petycja

Post autor: katka1989 » czw paź 21, 2004 9:07 pm

Petycja do Bakajca (czyli Kawaii jakby ktos nie rozumiał...) zostałą wkońcu założona! Sami zobaczcie i podpiszcie się! http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=311

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » czw paź 21, 2004 10:09 pm

Ja tam nie podpisuje. Szkoda mi na to kasy i tak :roll:

Desponia
Status: Offline

Post autor: Desponia » pt paź 22, 2004 12:22 am

Ja sie ciagle waham. Ale jakos mi sie nie chce wierzyc, ze to sie uda, czyli uzbiera sie odpowiednia liczba podpisow.

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » pt paź 22, 2004 1:03 am

Poważne pismo w wykonaniu ekipy obecnego Kawaii? Nie ma szans.
Nie mam zamiaru podpisać tej, skazanej na porażkę, petycji.
Zresztą, sądząc po ilości podpisów, nie tylko ja.

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pt paź 22, 2004 8:04 am

Ja też się nie podpiszę pod tym. :roll:
Chętnie bym zbierał jakąś gazetkę, ale wolę jeszcze trochę poczekac :wink:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » pt paź 22, 2004 5:13 pm

Hahaha!!! :lol:
Czy to wystarczy jako komentarz z mojej strony?
Ostatnio zmieniony pt paź 22, 2004 8:09 pm przez Krejt, łącznie zmieniany 1 raz.

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pt paź 22, 2004 5:45 pm

big :lol: .. mój komentarz też chyba oka?

katka1989
Status: Offline

Post autor: katka1989 » wt paź 26, 2004 2:20 pm

Nie rozumiem was :?
Petycja jest skazana na niepowodzenie? Jeśli tak, to właśnie przez takich "fanów" jak wy. Nawet nie chcecie spróbować :roll:

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » wt paź 26, 2004 9:24 pm

Katka -> Dwie sprawy.

Rozmowy na temat kształtu Kawaii siłą rzeczy oznaczają dyskusje z Michiem - a nie wiem czy jesteś na podobne przeżycie gotowa.
Już raz tego próbowałem - kiedy pismo przekształciło się w to czym jest teraz. I nie chce mi się do tego wracać. Jeśli chcesz, żeby jeżdżono po tobie jak po łysej kobyle - próbuj.

A druga sprawa jest taka, że Michio jest z gazety zadowolony. I przy okleślonym targecie nie będzie go zmieniał.


Z obu wymienionych powodów uważam, że podobna petycja nie ma najmniejszego sensu. Nie z Michiem na pokładzie.

Desponia
Status: Offline

Post autor: Desponia » wt paź 26, 2004 10:54 pm

Nie oszukujmy sie. Nawet przy zalozeniu, ze proby porozumienia sie z Michiem mialy cien szansy na powodzenie, to przeciez nikt logicznie myslacy nie bedzie upodabniac swojego czasopisma do tytulu, ktory wlasnie padl...

seto-kun
Status: Offline

Post autor: seto-kun » czw paź 28, 2004 11:21 am

Może jako ktoś nowy nie powinienem się za bardzo wypowiadać, ale moim zdaniem nikt nie będzie wydawał czasopisma które jest podobne do innego które zbankrutowało. Tym bardziej jeśli aktualny stan gazetki podoba się ludziom i w dalszym ciągu nakład rozchodzi się w tempie błyskawicznym (a tak jest w moim mieście, na szczęście mam hody o sprzedawczyni w kiosku), nic dziwnego że naczelny kawaii nie zgadza się na żadne zmiany. Podpisać moge ale nie wierze za bardzo żeby dało to jakikolwiek efekt.

michio
Status: Offline

Post autor: michio » pt paź 29, 2004 11:19 am

Krzych Ayanami pisze: Z obu wymienionych powodów uważam, że podobna petycja nie ma najmniejszego sensu. Nie z Michiem na pokładzie.
Jak będziecie rozmawiać z michiem w tej sprawie, to przyślicie kogoś, kto w przeciwieństwie do Krzycha jest a) dorosły (umysłowo) b) ma jako takie pojęcie o funkcjonowaniu rynku c) potrafi samodzielnie myśleć, a nie tylko cytować głupawe slogany.

Na dzień dzisiejszy mogę powiem dwie rzeczy:
1. Kawaii się nie zmieni.
2. Punkt pierwszy nie oznacza, że w temacie się coś nie ruszy.

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » pt paź 29, 2004 12:55 pm

michio pisze:Na dzień dzisiejszy mogę powiem dwie rzeczy:
1. Kawaii się nie zmieni.
2. Punkt pierwszy nie oznacza, że w temacie się coś nie ruszy.
Ja tam na Kawaja przestałem bluzgać już jakiś czas temu. Nie czytam, więc zmian się już nie domagam.

Widzę dwie możliwe drogi rozwoju dla Kawaii:
1. Postawienie na jedną grupę wiekową, a więc przyciąganie wchodzących w ten wiek klientów i godzenie się na odchodzenie klientów trochę starszych.
2. Dorastanie czasopisma wraz z czytelnikami.

Mam nadzieję, że Kawaii wybierze drugą drogę i za jakieś 10 lat będzie miało bardziej zjadliwą dla niektórych formę :wink:

michio
Status: Offline

Post autor: michio » pt paź 29, 2004 1:28 pm

Shig pisze:
Widzę dwie możliwe drogi rozwoju dla Kawaii:
1. Postawienie na jedną grupę wiekową, a więc przyciąganie wchodzących w ten wiek klientów i godzenie się na odchodzenie klientów trochę starszych.
2. Dorastanie czasopisma wraz z czytelnikami.

Mam nadzieję, że Kawaii wybierze drugą drogę i za jakieś 10 lat będzie miało bardziej zjadliwą dla niektórych formę :wink:
Ja widzę jeszcze 3, bardzo oczywistą drogę (nie, nie bankructwo ;))

ronin
Status: Offline

Post autor: ronin » pt paź 29, 2004 5:18 pm

michio pisze:Ja widzę jeszcze 3, bardzo oczywistą drogę (nie, nie bankructwo ;))
Uchyl rąbka tajemnicy.:)

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » pt paź 29, 2004 11:14 pm

michio pisze:Ja widzę jeszcze 3, bardzo oczywistą drogę (nie, nie bankructwo ;))
Zdobywanie nowych klientów i utrzymywanie starych poprzez pranie mózgu? :roll:
Taki wredny żarcik. Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać ;)

michio
Status: Offline

Post autor: michio » sob paź 30, 2004 1:32 am

ronin pisze:
michio pisze:Ja widzę jeszcze 3, bardzo oczywistą drogę (nie, nie bankructwo ;))
Uchyl rąbka tajemnicy.:)
Drugie pismo? :twisted:

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » pn lis 01, 2004 3:46 pm

michio pisze:Drugie pismo? :twisted:
Obiecanki macanki, a głupiemu staje... :roll:
Pożyjemy, zobaczymy.
Napalać się nie będę :P

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » wt lis 02, 2004 7:22 am

Raul na kasumi.pl pisze:Podobno ma sie pojawić na rynku nowy mangowy magazyn dla starszego czytelnika. Na razie nie wiele o tym wiadomo, jakieś blizsze szczegóły powinniśmy poznać niedługo. Na pewno o nich poinformuję na stronie.
Ciekaw jestem tych bliższych szczegółów :)
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » wt lis 02, 2004 11:15 am

Biorąc pod uwagę, że Mangazyn kipnął to chyba trzeba będzie zmienić nazwę podforka :)

Ciekawe co to będzie :) Ale ja tam sobie daruję kupno. To nie na kieszeń studenta-bibliofila :)

Zablokowany

Wróć do „MANGAzyn vs. Kawaii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości