Kawaii dla starszych czytelników / Anime+

Dział poświęcony MANGAzynowi i Kawaii. Zarówno wydaniom głównym jak i wszystkim innym firmowanym przez te czasopisma.
Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Kawaii dla starszych czytelników / Anime+

Post autor: Gotenks » ndz lis 28, 2004 11:27 am

Jak pewnie wiecie ma powstać nowy magazyn mangowy skierowany docelowo do starszych czytelników. Pierwszy numer wyjdzie w lutym. Na razie nie znana jest nazwa, za jakiś tydzień powinno się pojawić oficjalne info ;)

Co Wy o tym sądzicie?
Ostatnio zmieniony czw lut 10, 2005 7:17 am przez Gotenks, łącznie zmieniany 1 raz.
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Desponia
Status: Offline

Post autor: Desponia » ndz lis 28, 2004 11:53 am

A jakies blizsze informacje dla tych, ktorzy tak jak ja jednak niekoniecznie wiedza? I co to tak wlasciwie znaczy "dla starszych czytelnikow"?

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » ndz lis 28, 2004 12:18 pm

No właśnie w tym problem, że tych informacji nie ma :roll:
Zapomniałem wcześniej jedynie dodać o tym, że wydawca ma być ten sam co Kawaii.

Dla starszych czytelników, czyli wydaje mi się że może być podobne do Mangazynu :wink: Choć z drugiej strony możemy dostać kolejne pojedynki, z tym, że tym razem np. La blue girl versus Cool Device :twisted:

Jak tylko dowiem się czegoś nowego, to napiszę ;)
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Yaku
Status: Offline

Re: Kawaii dla starszych czytelników

Post autor: Yaku » ndz lis 28, 2004 5:39 pm

Gotenks pisze:Jak pewnie wiecie ma powstać nowy magazyn mangowy skierowany docelowo do starszych czytelników. Pierwszy numer wyjdzie w lutym. Na razie nie znana jest nazwa, za jakiś tydzień powinno się pojawić oficjalne info ;)

Co Wy o tym sądzicie?
Plany .. ma się ich mnóstwo .. i mnóstwo razy zawodzą.
Jeśli wyjdzie - to nieźle, bo na dzień dzisiejszy nie ma co kupować. Chociaż jeśli będzie kosztował powyżej 5 zł na miesiąc to i tak nie będę go kupował - trzeba coś jeść :x
Ciekaw jestem kogo to ma być magazyn. Jak jakichś du**iów co się na mandze/anime nie znają to ja dziękuję.
Przydało by się, by stara grupa Wędrownych Magazyniarzy odrodziła się w kolejnym magazynie - chyba nie muszę tłumaczyć kogo mam na myśli?

cieniu
Status: Offline

Post autor: cieniu » sob gru 04, 2004 7:19 pm

A podajcie orientacyjną cenę.Nie wiem,czy będzie mnie stać...Ma ukazywać sie raz na miesięc,czy co ile?

Little Pony
Status: Offline

Post autor: Little Pony » sob gru 04, 2004 8:12 pm

Nie chcę być aż taką pesymistką, ale to chyba nie wypali... MANGAzyn upadł szybko, mimo, iż był całkiem fajny. To samo spotka zapewne te nowe nowe Kawaii. Bo to nie będzie nasze stare Kawaii. Tym bardziej, jak zmienią nazwę... Czarno wróżę tej gazetce :(

cieniu
Status: Offline

Post autor: cieniu » sob gru 04, 2004 8:50 pm

Będzie na 100% fajne!

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » ndz gru 05, 2004 12:06 am

Uważam,iż najlepiej zacznijmy oceniać ten ,,pomysł" jak już trafi do kiosków :? W końcu nic nie wiadomo z ludźmi ,którzy na okładkach zawsze dawają Yu-Gi-Oh itp :roll: Gdyby ta sama sytuacja miała być w tym wypadku............... :roll: :(

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » ndz gru 05, 2004 8:06 am

zandam pisze:Uważam,iż najlepiej zacznijmy oceniać ten ,,pomysł" jak już trafi do kiosków
Otóż to, jeśli Michio potrafi sprzedać Kawaii w obecnej formie, to potrafi chyba sprzedać wszystko. :)
Na razie wstrzymuję się z innymi komentarzami.

cieniu
Status: Offline

Post autor: cieniu » ndz gru 05, 2004 10:34 am

Pierwszy numer to raczej zostaną sprzedane wszystkie egzemplarze,bo każdy kupi żeby zobaczyć jakie jest to nowe Kawaii dla starszych czytelników.

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » ndz gru 05, 2004 10:58 am

cieniu pisze:Pierwszy numer to raczej zostaną sprzedane wszystkie egzemplarze,bo każdy kupi żeby zobaczyć jakie jest to nowe Kawaii dla starszych czytelników.
Nie każdy.
Zerknę w jakimś salonie prasowym.
Jak będzie ok to kupię i nawet pochwalę, jak nie to sobie ulżę na kilku forach :twisted:

cieniu
Status: Offline

Post autor: cieniu » ndz gru 05, 2004 11:18 am

Ja kupię to na 100%.W tym zwykłym Kawaii ciągle jest o Yugioh i Beyblade.Jeszcze jedynie trochę o mangach.W tym dla starszych czytelników będą(mam nadzieję)ciekawsze artykuły.I popdejrzewam,że cena taka sama.

Desponia
Status: Offline

Post autor: Desponia » ndz gru 05, 2004 5:08 pm

cieniu pisze:Ja kupię to na 100%.W tym zwykłym Kawaii ciągle jest o Yugioh i Beyblade.Jeszcze jedynie trochę o mangach.W tym dla starszych czytelników będą(mam nadzieję)ciekawsze artykuły.I popdejrzewam,że cena taka sama.
Ja tez mam taka nadzieje. Bo samo okreslenie "dla doroslych" nie gwarantuje wysokiego poziomu. Ba, nawet przecietnego poziomu nie gwarantuje... :cry: I jest to okreslenie bardzo niejednoznaczne.

harloczek
Adept
Posty: 215
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:54 pm
Lokalizacja: zależy kto pyta
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kawaii dla starszych czytelników

Post autor: harloczek » ndz gru 05, 2004 6:41 pm

Gotenks pisze: Co Wy o tym sądzicie?
jak się ukaże i przeczytamy, to będziemy coś sądzić :>
Abstract Overload 'zine => piszemy o japońskiej muzyce
rock, pop, gothic, industrial, metal, electro, visual kei...

Little Pony
Status: Offline

Post autor: Little Pony » wt lut 08, 2005 4:28 pm

Już 11 marca na rynek trafi nowy magazyn, poświęcony mandze, anime i japońskiej popkulturze. Anime+ będzie koncentrować się na recenzjach i analizach filmów i komiksów, których tematyka skierowana jest dla starszej widowni.

W piśmie oprócz recenzji anime i mang znajdą się działy poświęcone kinematografii japońskiej i azjatyckiej, erotic corner, dwa plakaty, sekcja poświęcona muzyce (J-music, plytoteczka oraz gry muzyczne), ćwiczenia z japońskiego, felietony, listy czytelników, galeria, opowieści z Japonii, dział poświęcony gadżetom i jeszcze parę niespodzianek.
Na pewno wśród autorów tekstow znajdziecie nazwiska, ktore mogą być Wam znane z wcześniejszych publikacji.
Żródło:ACP

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pn lut 14, 2005 7:42 pm

Pojawiło się kolejne info o pismie, i tak:
- będzie się ono ukazywało raz na kwartał
- będzie kosztować 8,90 PLN
- będzie w nim publikowany jakiś znany komiks koreański
- jak pismo się przyjmie jest możliwośc, że będzie wychodziło co 2 miesiące

Info: Acep

Cena jest trochę niższa niż się spodziewałem, za co Anime+ ma plusa :P
Trochę martwi mnie ta częstotliwość wychodzenia, mimo wszystko 4 razy na rok to imho za mało i miejmy nadzieję, że redakcja szybko przejdzie w tryb dwumiesięczny
Co do komiksu koreańskiego, to na razie nie narzekam, ocenię go w marcu :P Tylko pliss żeby to nie był jakiś szojec... ;)
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » pn lut 14, 2005 8:57 pm

Bardzo niskia cena :) przejrze w kiosku i jak będzie coś ciekawego to kupię^^

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » pn lut 14, 2005 9:02 pm

Gotenks pisze:- będzie w nim publikowany jakiś znany komiks koreański
Jakby dali Priest'a to normalnie chyba bym kupował i jeszcze Michiowi browara postawił.

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » pn lut 14, 2005 11:02 pm

Shig pisze:Jakby dali Priest'a to normalnie chyba bym kupował i jeszcze Michiowi browara postawił.
Priest jest wykopany w kosmos, czekam aż Kasen zainteresuje się tym komiksem.
Raczej nie liczyłbym na niego w piśmie.

Co do samego pisma - obluka się pierwszy numer, jak to zwykle bywa z nowościami rynkowymi.

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » wt lut 15, 2005 7:25 am

No za Priesta to też bym się nie obraził ;)
Ale za dużo tomów ma żeby go w gazecie publikować :roll:
Też czekam na ruch ze strony Kasenu, tylko żeby do tego czasu poprawili jakość druku :roll:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Zablokowany

Wróć do „MANGAzyn vs. Kawaii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości