Love Hina tom 13

Podforum wszystkich miłośników Love Hina
yanek_old
Status: Offline

Love Hina tom 13

Post autor: yanek_old » pt kwie 07, 2006 12:14 pm

I co sądzicie o tym tomiku??
Ostatnio zmieniony ndz lis 14, 2010 10:46 pm przez yanek_old, łącznie zmieniany 1 raz.

ZerueL
Status: Offline

Post autor: ZerueL » pt kwie 07, 2006 12:38 pm

Po prostu rządzi:) Jak na razie najlepszy. Jestem ciekaw czy ostatni go pobije...

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » pt kwie 07, 2006 5:16 pm

ZerueL pisze:Po prostu rządzi:) Jak na razie najlepszy. Jestem ciekaw czy ostatni go pobije...
To zależy co kto lubi :wink: Ostatni tomik będzie się maksymalnie koncentrował na związku Naru/Keitaro, więc jeśli lubisz takie rzeczy... no i humoru też nie zabraknie, aczkolwiek więcej w nim (moim zdaniem) powagi...

A co do "trzynastki", to naturalnie jeden z moich ulubionych tomików :wink:

Anai
Status: Offline

Post autor: Anai » sob kwie 08, 2006 9:51 am

13 absolutnie rządzi, początek super, ale zakończenie chyba jeszcze lepsze, człowiek się zastanawia co będzie w następnym tomie :wink: . Ach juz sie doczekać niemogę :P .
To zależy co kto lubi Wink Ostatni tomik będzie się maksymalnie koncentrował na związku Naru/Keitaro, więc jeśli lubisz takie rzeczy...
OH YESS, ja lubie takie rzeczy, więc po tej wypowiedzi jeszcze bardziej nie mogem siem doczekac :lol: .
no i humoru też nie zabraknie, aczkolwiek więcej w nim (moim zdaniem) powagi...
To ma swoje dobre strony, powaga nie ogranicza śmieszności, a jakaś odmiana w LH sie przyda. Nie zeby mnie ten humor nie śmieszył, ale coś nowego tez warto zobaczyć.
(Apropo też czytam Negime tego autora i choć ten tytuł jest zblizony do LH wciąz mnie zastanawia jak sie to skończyć może :) .)

Natala C
Status: Offline

Post autor: Natala C » sob kwie 08, 2006 11:59 am

O? Widzę, że coś przeoczyłam :? Czyli trzynastka już wyszła? Chyba będę musiała mamę poprosić o kieszonkowe :twisted:

HoM
Status: Offline

Post autor: HoM » sob kwie 08, 2006 1:18 pm

Serdecznie witam wszystkich!!! :wink: Moim skromnym zdaniem Tom 13 jest rzeczywiście wspaniały początek jest doskonały, a zakończenie daje do myślenia co będzie w następnym przez co zachęca nas automatycznie do kupienia tomu 14. :D

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » sob kwie 08, 2006 2:26 pm

HoM pisze:Serdecznie witam wszystkich!!! :wink: Moim skromnym zdaniem Tom 13 jest rzeczywiście wspaniały początek jest doskonały, a zakończenie daje do myślenia co będzie w następnym przez co zachęca nas automatycznie do kupienia tomu 14. :D
Oj tak, zakończenie jest naprawdę INTRYGUJĄCE :twisted: :wink:

Annemon
Status: Offline

Post autor: Annemon » sob kwie 08, 2006 8:33 pm

Tom 13 świetny ^^
Szczególnie podobały mi się rozdziały poświęcone Motoko. Nie sądzicie, że w krótkich włosach ślicznie wygląda? :D
Nie spodziewałam się też takiej interpretacji obietnicy z dzieciństwa Keitaro ^^

Będę teraz bardzo niecierpliwie czekała na ostatni tom serii...

HoM
Status: Offline

Post autor: HoM » ndz kwie 09, 2006 9:22 am

Fakt jest jeden na ostatni tomik serji trzeba będzie sobie długo poczekać bo aż do Lipca. :wink: Jakie to szczęśćie, że bierzącego roku. :roll:

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » ndz kwie 09, 2006 4:25 pm

Huh... Faktycznie dopiero w maju... Ciekawe jeszcze którego? W kazdym razie 13 tomik oceniam na 6+ :) Bardzo mi sie podobal. Ten nowy charakterek Sue, nowa Motoko, która jest teraz szczera no i oczywiscie Keitaro i Naru :D Tych dwoje chyba nigdy sie nie zmieni :)

PS. Keitaro naprawde nie wie co to jest "to" :?: :!: OMG!!!

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » ndz kwie 09, 2006 5:48 pm

Ray pisze:PS. Keitaro naprawde nie wie co to jest "to" :?: :!: OMG!!!
No co, biedny chłopak nie może uwierzyć w swoje szczęście :wink:

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » ndz kwie 09, 2006 6:46 pm

Taa... Pewno go zatkalo na sama mysl o czyms takim :wink:

Anai
Status: Offline

Post autor: Anai » pn kwie 10, 2006 1:58 pm

Taa... Pewno go zatkalo na sama mysl o czyms takim
No taak... Ciekawe tylko jak szybko dojdzie do siebie :wink: i zaczną mu przychodzić do głowy różne pomysły na wykorzystanie propozycji Naru :twisted: .

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » pn kwie 10, 2006 2:23 pm

Niby zboczyl a nie wie o co chodzi :D W kazdym razie nie spodziewalbym sie tego po Narusegawie... Ona taka ostrozna i wogule po kilku tygodniach ( :?: ) już mu "pozwala" na coś więcej... Ale i tak ją polubiłem bardziej :wink:

Betrice
Status: Offline

Post autor: Betrice » wt kwie 11, 2006 11:22 am

Co nowszy tomik to lepszy. A Keitaro coraz bardziej do Sety robi się podobny, nie?

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » wt kwie 11, 2006 5:42 pm

Betrice pisze:Co nowszy tomik to lepszy. A Keitaro coraz bardziej do Sety robi się podobny, nie?
Taa, i ma to swoje dobre i złe strony :roll: Ale trzeba mu przyznać, że jest od Sety trochę bardziej odpowiedzialny...

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » wt kwie 11, 2006 5:57 pm

Czy aby na pewno?

HoM
Status: Offline

Post autor: HoM » wt kwie 11, 2006 6:03 pm

Fakt faktem można toczyć o to spory kto jest bardziej bądź mniej odpowiedzialny. Ale chyba niewarto. Poczekajmy na następny tomik tam się powinno dużo rzeczy wyjaśnić. :wink:

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » śr kwie 12, 2006 10:21 am

Jak dla mnie oni obydwoje nie mysla zanim cos zrobia :D I wlasnie dlatego Love Hina dostala takiego uroku :wink:

Anai
Status: Offline

Post autor: Anai » czw kwie 13, 2006 7:25 pm

Nie wiem który jest bardziej odpowiedzialny, ale jedno jest pewne są strasznie do siebie podobni :P ...
Co do Naru, to rzeczywiście jeszcze w zeszłym tomie nie umiała mu wyznać miłości i miała wciąż wątpliwości, a teraz takie rzeczy :wink: .
A najbardziej w LH urocze jest to, że Keitaro jakby się nie starał to w 99% przypadków i tak mu nic nie wychodzi :D .

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Love Hina"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości