Love Hina tom1

Podforum wszystkich miłośników Love Hina
Mitsuishi
Status: Offline

Post autor: Mitsuishi » wt sty 13, 2004 4:39 pm

_Keitaro_ pisze:na 100% kupię wszystkie tomy.. :)
O ile wszystkie wyjdą... :lol:
No, dobra, dobra, wiem - mam dziś dziwne poczucie humoru.
Odpukuje w niemalowane.

Ineluki
Status: Offline

Post autor: Ineluki » śr sty 14, 2004 11:46 am

_Keitaro_ pisze:Nyo ja też już mogę teraz powiedzieć na 100% kupię wszystkie tomy.. :)
Ja też. Jestem z wami. Pierwszy tom tylko zaostrzył mi apetyt.
Już odłożyłem kasę na drugi i trzeci tom :D . Teraz trzeba pomysleć o pieniądzach na inne tytuły, np. VGAi :twisted: .
Mitsuishi pisze:O ile wszystkie wyjdą...
Nie mów tak nawet w żartach...

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » śr sty 14, 2004 11:07 pm

Dobra muszę przyznać że jestem bardzo mile zaskoczony polskim wydaniem...okładka fajna, tłumaczenie fajne (gwara GRR!!!), no ale przedewszystkim bardzo miłym zaskoczeniem była jakość druku która w porównaniu do takiego 1 tomu VGA jest fantastyczna....Domo Arigatoo

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » śr sty 14, 2004 11:14 pm

Nie wyobrażam sobie żeby Waneko mogłoby tę serię przerwać :twisted: . U mnie LH jest jedną z czterech serii priorytetowych na które kasa musi sie zawsze znaleźć.

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » pn sty 19, 2004 4:54 pm

Właśnie przeczytałem. To jest to... lekki komiks, który wszyscy lubimy. Doskonała rozrywka jak się ma trochę więcej czasu.

Zaczynam się zastanawiać przy okazji nad cechami wspólnymi naszego Keitaro i "tamtego" Keitaro :roll: :wink:

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pn sty 19, 2004 6:39 pm

Remiel pisze:Zaczynam się zastanawiać przy okazji nad cechami wspólnymi naszego Keitaro i "tamtego" Keitaro :roll: :wink:
Tylko żebyś za dużo nie odkrył :wink:

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » pn sty 19, 2004 6:58 pm

_Keitaro_ pisze:
Remiel pisze:Zaczynam się zastanawiać przy okazji nad cechami wspólnymi naszego Keitaro i "tamtego" Keitaro :roll: :wink:
Tylko żebyś za dużo nie odkrył :wink:
Hmm, tylko że za dużo mi nie pasuje do siebie. Najbardziej mi się rzuca w oczy (tzn. ciągle mam to na myśli) są te symboliczne prikle z samym Keitaro, ale to chyba nie to :wink:

Norad
Status: Offline

Post autor: Norad » pn sty 19, 2004 7:52 pm

_Keitaro_ pisze:
Remiel pisze:Zaczynam się zastanawiać przy okazji nad cechami wspólnymi naszego Keitaro i "tamtego" Keitaro :roll: :wink:
Tylko żebyś za dużo nie odkrył :wink:
Hehe, ma wspólne cechy..właściwie wszystkie ne ? Tylko nie jest takim nieudacznikiem ^^

Świstak
Status: Offline

Post autor: Świstak » śr lut 04, 2004 1:41 pm

ee mam takie pytanie kto to jest Kotatsu ?

bo na stronie 123 jest "splash" nowego rozdziału (nawiasem mowiąc całkiem fajny ;)) i pisze "ich dwoje (w domyśle natu i kitsune) i kotatsu" hmm ;)

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » śr lut 04, 2004 1:50 pm

Świstak pisze:ee mam takie pytanie kto to jest Kotatsu ?

bo na stronie 123 jest "splash" nowego rozdziału (nawiasem mowiąc całkiem fajny ;)) i pisze "ich dwoje (w domyśle natu i kitsune) i kotatsu" hmm ;)
Kotatsu to taki piecyk w formie stoliczka nakrytego (bodajże) grubym kocem.

Yellon
Status: Offline

Post autor: Yellon » śr lut 04, 2004 2:59 pm

Świstak pisze:"ich dwoje (w domyśle natu i kitsune) i kotatsu"
Kotatsu to rzeczywiście taki podgrzewany stoliczek. Ale ten domysł to nie za bardzo trafny. "Ich dwoje..." to Naru i Keitaro a nie Kitsune (nie trzeba w tym wypadku sugerować się rysunkiem) :)

Świstak
Status: Offline

Post autor: Świstak » pt lut 06, 2004 3:46 am

kurcze miałem chwilowe zaćmienie ;) domysł żeczywiscie nie trafny a spowodowany tym że na tej stronie był całkiem fajny art tych dwóch dziewczyn więc myślałem że to jakoś powiązane ;)

dopiero później zorientowałem sie że chodzi o Naru i Keitaro i stolik :D

Norad
Status: Offline

Post autor: Norad » pt lut 06, 2004 2:45 pm

Hehe, wczoraj udało mi się raz jeszcze przeczytać Love Hine...hmm, kurde jakoś czytam i się nie nudzi, jak czytam co innego to mi się nie chce z tym jest inaczej...ciekawe ?

Lord Dark AzazeL
Status: Offline

Post autor: Lord Dark AzazeL » pn lut 09, 2004 5:25 pm


No bo jak coś ma w sobie trochę magii to się nigdy nie znudzi , LOVE HINA ma jej sporo .

:mrgreen: Przeczytałem 1 tom już 42 razy ,a dopiero wczoraj go kupilem
:mrgreen:

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pn lut 09, 2004 5:52 pm

:shock:
respect 8)
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » pn lut 09, 2004 6:11 pm

:shock: wow...



a jak dziewczyna powiedzila na MF kilka dnoi temu, ze juz przeczytala HP dwa razy to ja zjechali :roll:

Lord Dark AzazeL
Status: Offline

Post autor: Lord Dark AzazeL » pn lut 09, 2004 8:48 pm

Porażające co dobra manga i krata dobrego taniego wina zza wschodniej granicy ,mogą zrobić z człowiekiem . 8) Zabawa na cały tydzień !!! (a jeśli jest obok jakaś szfarna dziołszka ......) :roll:

Norad
Status: Offline

Post autor: Norad » wt lut 10, 2004 2:32 pm

42h powiadasz ? Niemożliwe...trzebaby czytać przez 24h bez przerwy, prawie dwa razy na godzine...

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » wt lut 10, 2004 5:05 pm

Jako istota demoniczna nie potrzebuję ani snu, ani jedzenia(ale...pić% muszę) .Co w połaczeniu z fascynacją LH daje zaskakujące efekty! Pozatym szybko czytam :mrgreen:

Lord Dark AzazeL
Status: Offline

Post autor: Lord Dark AzazeL » wt lut 10, 2004 5:11 pm

To wyżej to moje, tylko się zalogować zapomniałem..(skleroza nie boli :wink: )

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Love Hina"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości