Za co lubicie/ nie lubicie LH

Podforum wszystkich miłośników Love Hina
Virgo
Status: Offline

Post autor: Virgo » śr sie 25, 2004 2:26 am

Yaku pisze:
Remiel pisze:(..) bo na tych zdjęciach Kei mi tak namieszał(..)
^^"chyba facet ..? to skoro "ten drobny" był jedną opcja a "ten potężny metal" drugą to .. skoro nie jesteś pewny do końca to <wysuwam wnioski z całości tekstu> .. Dadar jest kobietą !!?? Obrazek
LoL !!!!!!!!! Nie wiedziałem że kobieta może mieć na imie Szymon XDDDDD Jak by to Dadar słyszał ... a może słyszał, zaniemówił i dlatego nic nie pisze XDDDD
Yaku pisze:
Remiel pisze:(..)ten potężny metal :roll:(..)
hyhyhy Obrazek

ronin pisze:Naprawiłem płeć Yaku. [Zapamiętać: Yaku jest osobnikiem płci męskiej]:P
HyHyHy .. o tak .. jestem Great Yaku Otoko (nyu - gdyby nie te skrzywione T :twisted: ) Wspaniały Yaku Mężczyzna - - - i niech nigdy nikt nie pomyśli Great Yaku Onnanoko <Wspaniala Yaku Dziewczyna > :wink:


ronin - tak nawiasem mówiąc do teraz podejrzewałem, że jesteś panienką :roll:
No to fajnie, kilka niejasności związanych z płcią userów zostało wyjaśnione :wink:
co do LH ... ja tego nie lubie ... ja to UWIELBIAM !!!!! :twisted: kreska, fabuła, humor, sentyment => moje pierwsze anime :wink: pierwsza manga przeczytana tak wiele razy, kazdy dotąd wydany tom co najmniej po 3 razy ...

snow_wolf
Status: Offline

Post autor: snow_wolf » śr sie 25, 2004 9:39 am

Hm... lubię w sumie za to że daaaawno temu jako jedno z pierwszych anime objerzałem, jeszcze jak neta nie miałem XD

W mandze nie ma się do czego czepić.. no, może jedynie do łumaczenia nazwiska Sue, ale przejdzie to jakoś ;) W anime w szczególności za dużo Naru było, ale ona ma najwięcej fanów więc to też trzeba przeboleć :)

Adrian
Status: Offline

Post autor: Adrian » pt sie 27, 2004 12:50 am

Nie ma sprawiedliwości na świecie. :D
Ku Fei też jest epizodyczna :D
Tak samo jak Chisame Hasegawa hmmmm..... :oops:

ryu999
Status: Offline

Post autor: ryu999 » czw wrz 09, 2004 11:30 pm

Za co lubie:
-Humor
-Ładne panienki 8)
-Lekka, łatwa i przyjemna w czytaniu
-anime różniące sie od mangi
Za co nie lubie:
-gwara w pol tłumaczeniu (ale szybko idzie sie przyzwyczaić wiec nie jest tak źle)
-czasami zbyt naiwna fabuła

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pt wrz 10, 2004 1:13 pm

ryu999 pisze: -czasami zbyt naiwna fabuła
nyu zwłaszcza jak się przeczyta z 4 tomy pod rząd (te dalsze ^^")

ryu weszcie tu zawitałeś D; Witamy (: (ps. usuń bannerek bo na Waneko w podpisach obowiązuje brak grafik^^")

ryu999
Status: Offline

Post autor: ryu999 » pt wrz 10, 2004 3:13 pm

Spoko Kei, dzieki juz usuwam, nie wiedziałem. :wink:
Kei pisze:ryu weszcie tu zawitałeś

Tak, wiem ze to długo trwało, ale juz jestem i moze troche tu posiedze;p

kei pisze:nyu zwłaszcza jak się przeczyta z 4 tomy pod rząd (te dalsze ^^")
Ja tam naraize jestem po 4 tomach polskich, wiec nie wiem jak jest dalej:P Ale i tka w tych wydanych w polsce tomach niekiedy fabuła jest naiwna(przykładów nie podam bo bym sobie musiał długo przypominać ^^")

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » pt lis 19, 2004 7:48 pm

Mi ta manga podoba sie za to że mi poprawia humor i jest dobrym relaksem po powarzniejszych tytułach. Troche monotonna ale ogulnie fajna 7/10. To co mi sie tam najbardziej podoba to te wszystki wypadki jakie zdarzają się głównemu bohaterowi. :D

kemal
Status: Offline

Post autor: kemal » pt gru 10, 2004 1:11 am

Lubie za:
-za to ze jest
-humor
-kobiety
-zyciowosc (nie wiem jak to dokladnie okreslic)
-wszystko
-kreske
-fabule
Nie lubie za={zbior pusty} => |Nie lubie za|=0

seto-kun
Status: Offline

Post autor: seto-kun » pt gru 10, 2004 9:10 am

To co mi sie tam najbardziej podoba to te wszystki wypadki jakie zdarzają się głównemu bohaterowi.
O tak przyjemnie jest popatrzeć jak komuś dostaje się od fajnych dziewczyn, tyle tylko że aż strach pomyśleć co by było gdybym to ja był na miejscu bohatera :shock: (chociaż pobyt w Hinacie ma terz swoje jasne strony :wink: ).
A poza tym to przede wszystkim humor, który pomaga odprężyć się po przeczytaniu jakiegoś poważniejszego tytułu.
Piękna kreska Akamatsu-sensei.
I w sumie ta naciągana fabuła terz ma swoje uroki, bez niej LH nie było by takie samo.
A jeśli chodzi o to co mi się nie podoba to akurat tych stron brak, jakbym nie patrzał na LH nie mogę znaleźć czegoś co by mi się nie podobało.
CZyżby idealne dzieło :?: .hmm...

Sino
Status: Offline

Racja-wszystko zostało już napisane,ale ja chcę coś skrobnąć

Post autor: Sino » pt gru 10, 2004 9:31 am

WYBITNIE za fabułę ,która jest tak niprawdopodobnie naciągana ,że aż czasami zaczynam się zastanawiać - Może naprawdę takie zdarzenia mogłyby się wydarzyć (każdemu) ?
Za fenomenalne ( pod każdym względem ) dziewczyny !
Za Keitaro ( tego "zbola" i "idotę" :D ) ,który za każdym razem jak dostanie to odlatuje dosłownie jak słomiana kukła :D
Dobre połączenie komedii romantycznej ( zwykle takich rzeczy nie trawie ,a tu takie zaskoczenie ) !
Ta manga od początku była skazana na sukces ! - Nie mogło być inaczej !

Beton
Status: Offline

Post autor: Beton » sob gru 11, 2004 11:30 pm

Przytocze to co mówili inni: Za wszystko!!! Kreska, sentyment, humor, gwara w polskim wydaniu mangi, fabuła, pierwsze moje anime oraz jak ktos wczesniej wspomniał - "niespełnione marzenia" ^^. czasami myśle sobie, że chciałbym być na miejscu keitaro, wiem, że historia, jak z LH nie ma prawa zdarzyć się w naszym świecie, ale... pomarzyc mozna...

Tak sobie ostatnio pomyslałem, że LH ma na mnie coraz wieksze wpływy tzn. ostatnio musiałem odnaleźć w archiwum gg pewien link... zacząłem przeglądać stare rozmowy tak sobie parzę i mówię: "o kuna, ja mówię jerunie". Ciekawe co moi rozmówcy mysleli, jak im mówiłem JERUNIE... hehe... to ja juz pójde...

Nefephel
Status: Offline

Post autor: Nefephel » wt gru 21, 2004 10:08 am

ja dopiero w tym tygodniu obejrzalem cala serie, a zaczelo sie od tego ze postanowilem nadrobic moje zaleglosci w anime, gdyz pzrez 3 lata praktycznie nic niewidzialem :) Sciagnalem sobie na chybil trafil LH ( o tym tytule wczesniej nic nieslyszalem) i ... w ciagu 3-4 dni milaem juz wszytstkie epizody + specjalne + OAVy. Wczesniej obrocz DBZ zadna seria mnie tak niewciagnela, a to wszystko za sprawa humoru i peknych dziewczyn :) A odcinek swiateczny Bozonarodzeniowy tak mnie wzruszyl ze hej :) Moze dlatego, ze jestem troche taki jak Keitaro ?? Tez kiedys mialem takie problemy jak on ....

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » wt gru 21, 2004 6:08 pm

Lubię za:

-Kawaii panienki :wink:
-Humorek! Czasem to aż się tarzam po ziemi przez te gagi
-Sam gatunek - tak się składa, że lubię i komedie i romanse (tylko nie mówcie, że facetowi to nie przystoi... Zresztą tak naprawdę podobno facetów nie interesują w romansach te czułe słówka tylko te piękne duże... ekhem, OCZY <te na twarzy też>)
-To, że nie jest to kolejna pozycja, gdzie trzeba ratować świat albo z kimś się bić (no, tu bym się kłócił :wink: ), fabuła opisuje codzienne ludzkie życie... z tym że nie pozbawione ciekawych przygód i elementów s-f
:wink:
-To, że Keitaro w pewnym stopniu mnie przypomina (tzn. jest ofiarą losu :| )

Natomiast nie lubię za:
-zbytnią rozwlekłość serii (pan Akamatsu chyba nie miał pomysłu i "machnął" część tych tomików na siłę)
-Kanako! Serio, ta dziewczyna mnie po prostu wnerwia... ale nie powiem za co, bo to będzie spoiler...

A wątpliwości mam co do scen hmmmmm... bieliźnianych - tzn. można się na nich całkiem nieźle uśmiać itp. ale co za dużo to niezdrowo...

Czyli uogólniając - poza paroma szczegółami uwielbiam tę mangę!

PS: Nefephel - wnioskuję, że nie czytałeś mangi... Daj spokój z anime i przeczytaj mangę! Jest dużo lepsza i obejmuje (chyba, nie widziałem anime, ale słyszałem co nieco na temat jego fabuły) znacznie większy okres czasu od anime... No i kreska jest ładniejsza!

Nefephel
Status: Offline

Post autor: Nefephel » wt gru 21, 2004 7:21 pm

L-Voss pisze:PS: Nefephel - wnioskuję, że nie czytałeś mangi... Daj spokój z anime i przeczytaj mangę! Jest dużo lepsza i obejmuje (chyba, nie widziałem anime, ale słyszałem co nieco na temat jego fabuły) znacznie większy okres czasu od anime... No i kreska jest ładniejsza!
racja mangi nieczytalem, ale z tego co mi L-Voss napisal wkoncu musze sie zabrac za nia :)

Kaktus
Status: Offline

Post autor: Kaktus » śr sty 12, 2005 3:15 pm

Hmm nic nowego nie napisze :):

- humor
- oczywiscie kobiety
- mam do tego sentyment bo to 1 anime jakie ogladalem na kompie (tak jak kilka osob ktore sie wczesniej wypowiadaly). Siedzialem do 5 rano ale obejrzalem wszystkie odcinki :)
- za to ze jest polaczeniem romansu z komedia

Czego nie lubie:

- Czasami banalnych wypowiedzi.

A mimo jednej :D wady to obok OMG moja ulubiona pozycja :)

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » śr sty 12, 2005 8:56 pm

A ja, który obejrzałem Anime PO przeczytaniu CAŁEJ mangi poczułem się wyraźnie rozczarowany... Moim zdaniem Anime nie trzyma poziomu mangi... No i ma dużo płytszą fabułę, dużo więcej "dziur"... No i nie ma... zakończenia!

Za to manga wymiata! (jest z 10x lepsza... Powie ci to każdy fan LH...)

Yellon
Status: Offline

Post autor: Yellon » śr sty 12, 2005 10:19 pm

Kaktus pisze:A mimo jednej :D wady to obok OMG moja ulubiona pozycja :)
Mamy bardzo podobne przeferencje :D


L-Voss >>> zgadzam się z tobą w 200%. Ja też najpierw przeczytałem mangę, a po tym obejrzałem wersję animowaną (choć nie w tak expressowym termpie jak imć Kaktus). Ze swojej strony dodam tylko, że Love Hina Again ma dużo brzydszą kreskę, pomijajac już fakt, że jest jakby zrobiona "na siłę" :?

Kaktus
Status: Offline

Post autor: Kaktus » śr sty 12, 2005 11:02 pm

Ja obejrzalem anime jednym tchem poniewaz nie mialem mangi a mi sie podobalo :). Wcale nie twierdze ze anime bylo lepsze tylko nie moglem go porownac do mangi bo jej nie mialem. Yellon ty tez lubisz komedie romantyczne ? :D

Yellon
Status: Offline

Post autor: Yellon » czw sty 13, 2005 1:08 pm

Jak najbardziej. Poczynając na "Love Hinie" i "OMG"(o ile można uznać to za komedię), potem "Chobitsy", "Onegai! Teacher" a obecnie kończąc na "DearS". Niedługo może zabiorę się za "Hand Maid May" i "Midori no Hibi" a potem za "Onegai! Twins" (choć tego ostatniego jeszcze nie mam). I co najważniejsze - chciałbym mieć czas na obejrzenie tego wszystkiego...

yoshi_15
Status: Offline

Post autor: yoshi_15 » pn sty 17, 2005 11:48 am

Yellon pisze:"Midori no Hibi"
Bierz się, bierz się! To anime szczególnie polecam!

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Love Hina"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości