Czy lubisz Card Captor Sakura?

Daj się porwać historii przesympatycznej Sakury, której zadaniem (oprócz
utarczek z bratemi, wzdychaniu do jego kolegi) jest łapanie magicznych kart
Clowa - co jest OCZYWIŚCIE wymuszone przez magicznego "pluszaka" Kerberosa^^
ODPOWIEDZ

Czy lubisz CCS?

Tak.
81
34%
Tak.
82
35%
Nie.
21
9%
Nie.
22
9%
Nie mam zdania.
15
6%
Nie mam zdania.
15
6%
 
Liczba głosów: 236

Arashi
Status: Offline

Post autor: Arashi » pt sie 05, 2005 12:39 am

Ja tam lubie Sakure i chciałabym żeby była wydana chociaż są lepszę tytuły.

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » pt sie 05, 2005 10:13 pm

Arashi pisze:Ja tam lubie Sakure i chciałabym żeby była wydana chociaż są lepszę tytuły.
Arashi, nie wiesz co mowisz :roll:

ech mam andziej ze tym jednym z nowych tytulow jest Sakura... ><

Arashi
Status: Offline

Post autor: Arashi » pt sie 05, 2005 10:16 pm

Nie wiem co mówie :shock: haha doskonale wiem wolałabym tokyo babylon przeczytałam cała sakurcie :D

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » pt sie 05, 2005 11:09 pm

Ja tez mam taką nadzieje^^chociaż bardziej bym sie ucieszyła z Nany xd

Arashi
Status: Offline

Post autor: Arashi » pt sie 05, 2005 11:14 pm

Ooo Nane też bym wolała :lol:

Princess_Dagger
Status: Offline

Post autor: Princess_Dagger » pt mar 31, 2006 9:58 am

Ja lubię Sakure, nawet bardzo ^__^.
Sama się sobie dziwie, bo nie przepadam za seriami typu magical girls, ale jakoś to mi o dziwo bardzo przypasowało, zwłaszcza po obejrzeniu anime ^__-.

Kamui Shiro
Status: Offline

Post autor: Kamui Shiro » wt maja 02, 2006 1:41 pm

Ja dopiero zaczynam to czytać i na razie jest wiele spraw, które mogłyby mnie zrazić (nie przepadam za magical girls, zwłaszcza dziesięcioletnimi ^^'), jednak w tej fabule jest tyle ukrytych wątków, interpretacji i podtekstów, któe odkrywa się dopiero przy drugim lub trzecim wjerzeniu, że nie ma się co zrażać. Zresztą to nie jest banalna seria, ma swój niepowtarzalny urok *_* jak wszystko, co Clamp spłodzi.

Poza tym to o czymś świadczy, że nawet ludzie, którzy unikają pustej cukierkowatości, wypowiadają się o CCS z szacunkiem, a nawet sympatią... :) najwyrazniej nie można tej serii tak po prostu zaszufladkować ;)

Tylko powinno być - jak dla mnie - mniej gonitwy za jakimiś zbuntowanymi kartami - a więcej wątków "życiowych". I Touya mógłby być mniej wredny dla Saki ==' ;D

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » wt maja 02, 2006 1:43 pm

Kamui Shiro pisze:Poza tym to o czymś świadczy, że nawet ludzie, którzy unikają pustej cukierkowatości, wypowiadają się o CCS z szacunkiem, a nawet sympatią... :) najwyrazniej nie można tej serii tak po prostu zaszufladkować ;)
Say whaaat?! Obrazek
Ja unikam pustej cukierkowatości i CCS omijam szerokim łukiem :roll:

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » wt maja 02, 2006 2:23 pm

Same here.

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » wt maja 02, 2006 2:28 pm

Widać stanowimy forumową ekipę Mythbusters :mrgreen:

Dark_Naru
Status: Offline

Post autor: Dark_Naru » wt lip 11, 2006 10:32 am

Ja też bym chciała przeczytać mange CCS i chociaż nie lubie cukierkowych historyjek jak np. Tokyo mew mew to ta manga mi sie spodobała :D

Awatar użytkownika
dejikos
nołlife
Posty: 2710
Rejestracja: czw sie 10, 2006 2:04 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: dejikos » czw sie 10, 2006 2:51 pm

Lubie większość tytułów Clampa. Nie to żeby Sakura była jednym z moich ulubionych tytułów, ale jest to miła i sympatyczna manga, dlatego - tak ;)
Twitter * Discord: Dejikos#8562

Kamui Shiro
Status: Offline

Post autor: Kamui Shiro » pn sie 14, 2006 4:58 pm

Słodycz w "Sakurze" jest supełnie inna niż ta w "Tokyo Mew Mew"... zresztą w obu mangach ma swój urok ;) tyle że w CCS można znaleźć dużo więcej ciekawych podtekstów i znaczeń, jak się przy drugim zajrzeniu (wiem z autopsji, że pierwsze zniechęca xD) poczyta bez uprzedzeń i przebrnie przez pierwsze sceny ^^'

Kero-chan też czasami powie coś zastanawiającego... no i miło się czasami oderwac od angstów, tragedii i latających kończyn :D

Petit
Status: Offline

Post autor: Petit » śr wrz 20, 2006 3:09 pm

A ja UIELBIAM Sakurcię (no, może ze względu na Shaorana-chan) i bardzo chcę aby wydana była po polsku i w Polsce (prawda, nasz kraj jest piękny;)i język też//)
Apel: Fani Sakurci (i S.L.) łączcie się !
PS: Oczywiście z planów jej wydania nie zrezygnowano?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
&#9829;&#9829;
Obrazek
urabiamy anime **

Kamui Shiro
Status: Offline

Post autor: Kamui Shiro » pn wrz 25, 2006 1:05 am

Ja wolę Sakurę w Tsubasie RCh. ^^ za to Syaorana preferuję w CCS xD

Awatar użytkownika
Lisa
Adept
Posty: 180
Rejestracja: pn maja 29, 2006 4:55 pm
Status: Offline

Post autor: Lisa » pn wrz 25, 2006 2:59 pm

Czy ja Kocham CCS?! Ba, że tak!!! To jest wspaniałam manga i anime!!! CLAMP w każdej pozycji muszą robic 'haczyki'.
Sayoran jest the best w CCS w Tsubasie dla mnie taki ~~.~~ nie teges [za dużo Naruto], Sakure tez lubie. Ale Kero-chan rules!!!!!!!!!!! Tomoyo mnie rozwala XD Touya *_* I rzecz jasna Yue ;D
Petit pisze:Oczywiście z planów jej wydania nie zrezygnowano?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Raczej niet ^^''

Kamui Shiro
Status: Offline

Post autor: Kamui Shiro » pn wrz 25, 2006 6:41 pm

Toya jest dziwny... fajny, ale jak dla mnie odrobinę bez wyrazu mimo wszystko. Przynajmniej w tych pierwszych tomach/odcinkach, które znam. Mam wrażenie, że coś ukrywa i że nei jest częścią tej rodzinnej idylli. I czemu on pracuje w tylu dziwnych miejscach?? : D

Kero i Tomoyo są the best *_* !!!

Beryl
Status: Offline

Post autor: Beryl » pn wrz 25, 2006 9:11 pm

Kamui Shiro pisze: Mam wrażenie, że coś ukrywa i że nei jest częścią tej rodzinnej idylli. I czemu on pracuje w tylu dziwnych miejscach?? : D
A spojlernąć ci? Jeśli nie, to wiedz, że zadajesz prawidłowe pytanie.^^

Ja jednak wolę Sakurkę z CCS niż tsubasową. Tamta za bardzo Chi przypomina, poza tym brzydsza i ma koniczyny jak dżdżownice.^^ Reszta ekipy też w Tsubasie zbrzydła znacząco.^^

Kamui Shiro
Status: Offline

Post autor: Kamui Shiro » wt wrz 26, 2006 3:58 pm

Nie, dziękuję, nie spojluj :p :] liczę na to, że doczytam i doobejrzę...

Brzydsza w TRC? a mi się właśnie bardziej podoba - ma dojrzalszy wygląd, nie jest małą cute dziewuszeczką (wolę typy bardziej zbliżone do mojego wieku), no i ten smutek w oczach... a wydłużone sylwetki to już cecha wspólna postaci w tej serii - z jednej strony jakby oszpecenie, z drugiej strony - ma to swój urok, nadaje wyrazistego stylu Tsubasie...

Petit
Status: Offline

Ach jak ja czekam na CCS (bardzo)

Post autor: Petit » sob paź 07, 2006 1:23 pm

A ja wolę CCS...
bo nie lubię DUŻYCH ludzi (szczególnie chłopaków, łeee), mimo że chyba nie jestem taka mała {ale duża to też nie tak znowu}żeby tylko wydali CCS...

Obrazek
&#9829;&#9829;
ps:ech, moje wypowiedzi same sie wykluczają i trudno je zrozumieć...

&#9829;

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Card Captor Sakura"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości