kiedy ta Sakurcia??!!

Daj się porwać historii przesympatycznej Sakury, której zadaniem (oprócz
utarczek z bratemi, wzdychaniu do jego kolegi) jest łapanie magicznych kart
Clowa - co jest OCZYWIŚCIE wymuszone przez magicznego "pluszaka" Kerberosa^^
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » sob wrz 11, 2004 12:44 pm

Nieeeeeeee i co? i co?<nersil> pierw mars teraz sakurcia dlaczego nie przestaną wydawać tych nieopłacalnych?kinaichiego mogli a reszty już nie? Nienawidzę ich<beczy> :cry: :cry: :cry:

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » sob wrz 11, 2004 2:40 pm

Oj lepiej tak nie mów bo ściągniesz na siebie gniew grona ludzi którzy kupują te tytuły.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » sob wrz 11, 2004 3:29 pm

hmm ale skąd mam wiedzieć jakie tytuły są nieopłacalne? zadnych nie obraziłam bo nie podałam tytułów.Zresztą Waneko nigdy nie mówi które tytuły się nie opłacają :? <tylko od razu przestaja wydawać :( >

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » sob wrz 11, 2004 3:42 pm

Czy ktoś wie gdzie jest lilu :?: .Narsil otrzymałeś już odpowiedz powiedz,że tak i i mam nadzieję,że otrzymałeś dobrą wiadomośc a nie złą.

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » sob wrz 11, 2004 4:23 pm

Lina pisze:Narsil otrzymałeś już odpowiedz powiedz,że tak i i mam nadzieję,że otrzymałeś dobrą wiadomośc a nie złą.
Narsil, skąd ten "genialny" pomysł by pisać akurat do Lilu ?
Narsil należało pisać bezpośrednio do Waneko :roll: Szybsza odpowiedź, nie uważasz? I brak pośredników co jest konsekwencją tego poprzedniego. Ale co ja wam będę mówił, jak wy lubicie do Fromborka przez Warszawę to proszę bardzo :roll:

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » sob wrz 11, 2004 4:31 pm

Bo tak :) bo waneko nie zawsze może odpowiedzieć,a Lilu tak(przynajmniej tak mi się wydaje)

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » sob wrz 11, 2004 4:44 pm

Lina pisze:Bo tak :) bo waneko nie zawsze może odpowiedzieć,a Lilu tak(przynajmniej tak mi się wydaje)
Jak dotąd zawsze mi odpowiadali :roll: Ale mniejsza o to. Wysłanie maila do Waneko trwałoby szybciej bo odpowiedzieli by szybciej. Pośrednik (w tym przypadku Lilu) najpierw musi odebrać wiadomość od was, a że nie zawsze może mieć czas, to jest pewien poślizg czasowy. Potem np. przez długi czas nie siądzie do komputera, podczas gdy odpowiedź przyjdzie wcześniej, znowu poślizg czasowy.

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » sob wrz 11, 2004 5:09 pm

No to jak nie odpowie to wyślemy do waneko.Albo lepiej już ja teraz wyśle.

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » ndz wrz 12, 2004 3:36 pm

- - """ no coż...Sakura jednak najprawdopodobniej będzie wydana póżniej.. listopad albo grudzień.. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: <BECZYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY ciachu ciach :3 / _Keitaro_>

btw Mars to wasnie tytul ktory im sie najbardziej oplaca wydawac...bo najlepiej schodzi...

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » ndz wrz 12, 2004 3:52 pm

Narsil_Alavel pisze:- - """ no coż...Sakura jednak najprawdopodobniej będzie wydana póżniej.. listopad albo grudzień.. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: <BECZYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY>

btw Mars to wasnie tytul ktory im sie najbardziej oplaca wydawac...bo najlepiej schodzi...
NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!To nie fair .Ile można czekać.Zaraz przestanę lubić Waneko!

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » ndz wrz 12, 2004 4:17 pm

Wiesz Narsil, ale jak czytam twój post, to dochodzę do wniosku, że ty masz chyba nasrane, skoro takie rzeczy wyprawiasz :roll:

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » ndz wrz 12, 2004 4:22 pm

Remiel pisze:Wiesz Narsil, ale jak czytam twój post, to dochodzę do wniosku, że ty masz chyba nasrane, skoro takie rzeczy wyprawiasz :roll:
Czemu ma nasrane :?:

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » ndz wrz 12, 2004 4:37 pm

Lina pisze:
Remiel pisze:Wiesz Narsil, ale jak czytam twój post, to dochodzę do wniosku, że ty masz chyba nasrane, skoro takie rzeczy wyprawiasz :roll:
Czemu ma nasrane :?:
Nie zauważyłaś czegoś strasznie komplikującego poruszanie się po forum? Utrudnianie ludziom życia plus pisanie mało zrozumiałych wypowiedzi. Zaczynam rozumieć Krejta :|

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » ndz wrz 12, 2004 7:11 pm

Narsil fooorko rozciągnąłeś P; (zaraz to poprawie :roll:)

Remiel >> sory ale nie masz racji.. czemu hmn.. priv [:

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » ndz wrz 12, 2004 8:35 pm

Ja się nie zgadzam się z tobą remiel.Ale masz prawo do wyrażenia własnej opinii więc się nie będę czepiać.Żeby nie robić off większego niż jest.To napiszę,że mam nadzieję,że sakurcia wyjdzie w listopadzie byłoby super.

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pn wrz 13, 2004 1:04 am

Lina pisze:Ja się nie zgadzam się z tobą remiel.Ale masz prawo do wyrażenia własnej opinii więc się nie będę czepiać.
czep sie,bedzie zabawnie,bedzie sie cos dziac :roll:
kukcze,sorki za offa,ale ja naprawde juz nie moge,moge stolerowac wiele,ale to co sie ostatnio dzieje to masakra!! czuje sie jak w szkole specjalniej,kukfa,sorki,ale niektorzy naprawde zachowuja sie jak niedorozwinieci albo zdrowo posrani,i nie,Narsil,nie mam na mysli Ciebie :wink:
kukfa,snooof sie wyprowadzilam z rownowagi :x :x :evil: :x :x
btw.nawet jesli sakura mialabybyc w grudniu czy kiedystam,ale zamiast tego waneko mialoby wyjsc na prosta i dokonczyc inne serie to jestem za.nie chcialabym zeby np.przerwali marsa czy VGAi tylko dlatego zeby wydac 1tom CCS i futfu na tym skonczyc,bo znow kasy nie beda mieli.

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » pn wrz 13, 2004 7:35 am

To może utworzymy nowy temat.Ja też bym nie chciała,żeby przerwali jakąś serię.

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » pn wrz 13, 2004 6:38 pm

wysłałam meila do waneko i o to co mi napisali:

Droga Sandro,
Spieszymy poinformowac, ze Card Captor Sakura ukaze sie najprawdopodobniej w grudniu. Prowadzimy jeszcze rozmowy licencyjne dotyczace wydania tego tytulu w tomikach.
Na oslode proponujemy Seimadena, ktory ukaze sie juz na jesieni :)
Pozdrawiamy
Magdalena Malinowska
WANEKO

Sorry za doubla posta,ale zrobiłam tak,bo inaczej byście go nie zauważyli.

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pn wrz 13, 2004 7:58 pm

jak to na S forum pisałem.. bez komentarza to "Prowadzimy jeszcze rozmowy licencyjne (...)" :|

Anddo
Status: Offline

Post autor: Anddo » śr wrz 15, 2004 5:28 pm

od początku istnienia Waneko ma obsuwy w terminach i wieczne problemy z kasa, so moglibyście się już przyzwyczaić
jak tak chcecie zeby wszystko wychodzilo o czasie i zeby sakura wyszla jeszcze we wrzesniu to zrobcie dotacje :wink:
zeby nie bylo - sama czekam na CCS, ale jestem cierpliwa i wyrozumiala i poki co nie nadszarpneli mojej cierpliwosci

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Card Captor Sakura"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość