Przyszłość serii - Hiroszima 1945

Poznaj relację naocznego świadka tragedii Hiroszimy oraz wstrząsające losy ludzi którzy przeżyli największy dramat w historii Japonii i świata i podziel się swoimi wrażeniami
ODPOWIEDZ
Bosonogi_Gen
Status: Offline

Przyszłość serii - Hiroszima 1945

Post autor: Bosonogi_Gen » pt lip 18, 2008 11:24 am

Witam

Piszę pierwszy raz na Waszym forum, i niestety nie będą to pochwały. Z Waszego wydawnictwa interesuje mnie wyłącznie jeden tytuł - Hiroszima 1945. Niestety, zaczynam coraz bardziej się denerwować, gdyż premiery kolejnych części są spychane na dalsze terminy, które także są przesuwane jak tylko się pojawią. Numer 7 miał być w kwietniu 2008. Później w lipcu 2008, teraz widzę, że to już październik 2008 - w co serdecznie wątpię, tym bardziej, że ten sam numer widnieje pod datą maj 2009 :!: :? Do końca serii zostały 4 numery i coraz bardziej wątpię w to, że będę mógł postawić na półce komplet Hiroszimy 1945 :? Prawdopodobnie seria zakończy się na numerze 6 lub jakimś cudem wydacie w końcu ten 7 numer i tyle. Taki scenariusz jest bardzo prawdopodobny, gdyż nie raz już widziałem padające serie. Co innego jednak po 2-3 numerach, a co innego pod koniec. Życzę Wam jednak (a sobie jeszcze bardziej) żebyście w końcu jakimś sposobem dociągnęli tę serię do końca.
Może poczytajcie wydawane przez Was mangi, a dojdziecie do wniosku, iż niektóre rzeczy da się przezwyciężyć, pomimo kłopotów (taki nieszkodliwy, mały sarkazm na koniec :wink:

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2281
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

Post autor: ociesek » pt lip 18, 2008 10:59 pm

O ile dobrze pamietam, to na samym poczatku swiatlo dzienne mialy ujrzec tylko dwa tomy "Hiroshimy". Cieszmy sie, ze mamy ich az szesc :wink: Ale fakt faktem - Hiroshima to bardzo porzadna manga, zapewne wielu fanow ubolewa, ze seria niejako stanela w miejscu :cry:

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » śr sty 06, 2010 3:11 pm

Seria "Hiroszima" liczy sobie 10 tomów i w Polsce naszym nakładem ukażą się wszystkie :) .
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » pn sty 18, 2010 9:34 pm

Seria "Hiroszima" liczy sobie 10 tomów i w Polsce naszym nakładem ukażą się wszystkie :) .
To super, że uda Wam się wydać wszystkie tomy :)

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » wt maja 11, 2010 3:50 pm

Właśnie można nabyć w przedpłacie tom 9 serii :o

[ Added: Wed 13 Oct, 2010 ]
Pragnę zawiadomić, że tomik 9 już jest w drukarni, nakład dostaniemy pod koniec tego miesiąca :)

[ Added: Sun 14 Nov, 2010 ]
tom 9 pojawi się w Empikach już w poniedziałek, w poniedziałek wyślemy go też prenumeratorom!

[ Dodano: Pią 29 Kwi, 2011 ]
Tom 10, ostatni z serii jest już w drukarni.
Dziękujemy bardzo za wytrwanie przy tej nie należącej do "lekkich" serii.
W ostatnim tomie znajdziecie również podziękowania od autora "Hiroszimy" Pana Keiji Nakazawy.

[ Dodano: Pią 29 Kwi, 2011 ]
okładka 10 tomu

Obrazek
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » pn maja 09, 2011 9:04 pm

Czyli nie jest to okładka taka sama jak w japońskiej wersji?

Awatar użytkownika
Dembol
Wtajemniczony
Posty: 947
Rejestracja: śr lut 04, 2009 10:46 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Dembol » wt maja 10, 2011 11:17 pm

http://www.amazon.co.jp/%E3%80%94%E3%82 ... 051&sr=8-1

W Japonii okładki są trochę inne (patrz link).

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » wt maja 10, 2011 11:43 pm

Ups :P Polskie lepsze :)

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » wt maja 31, 2011 5:16 pm

Bardzo dziękujemy Fanom "Hiroszimy" za wierne trwanie przy serii 8-)
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » czw lip 07, 2011 5:34 pm

Ja co prawda mam tylko 1 tomik Hiroszimy, ale jak zobaczyłam 10 tom w empiku to musiałam kupić. Byłam ciekawa czy ostatni tom mnie zaciekawi tak jak pierwszy, bo nie wyobrażam sobie czytać 10 tomów o życiu mieszkańców po wybuchu bomby. I muszę stwierdzić, że będę musiała zakupić brakujące tomiki. Bardzo ciekawa i smutna manga. Dziękuję WANEKO, że wydaliście wszystkie tomiki :) .

OgóreKiszony
Status: Offline

Post autor: OgóreKiszony » czw mar 22, 2012 6:42 pm

http://www.magazyn-arigato.com.pl/index ... c0976aad7e ^^
Komisja Edukacji miasta Hiroszima wpisała do programu edukacyjnego historyczną mangę Bosonogi Gen autorstwa Keijiego Nakazawy. Obowiązkowo czytać ją będą uczniowie trzeciej klasy szkoły podstawowej. W tym roku pilotażowo programem objęta będzie jedna szkoła, a od 2013 roku pomysł wdrażany będzie w pozostałych szkołach w mieście. Program prowadzony przez Hiroszimę jest częścią szerszego "Programu Edukacji Pokojowej", który obejmuje uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich.
Taka ciekawostka.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Hiroszima 1945. Bosonogi Gen"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość