Bosonogi gen tom 7

Poznaj relację naocznego świadka tragedii Hiroszimy oraz wstrząsające losy ludzi którzy przeżyli największy dramat w historii Japonii i świata i podziel się swoimi wrażeniami
ODPOWIEDZ
wieju
Status: Offline

Bosonogi gen tom 7

Post autor: wieju » sob kwie 19, 2014 8:28 pm

Witam. Mam 9 części Bosonogiego Gena I brakuje mi siódmej. Praktycznie niemożliwa do kupienia solo. Postanowiłem porozglądać się za angielską wersja i owszem, jest dostępna. Zauważyłem jednak pewne rozbieżności tzn. końcówka polskiego tomu 2 jest juz w części 3 wersji angielskojezycznej.. Nigdzie nie ma skanów tomu 7 i nie wiem czy tomy te się pokrywają.. Czy ktoś ma jakieś informacje na ten temat? Mógłby ktoś wrzucić skan pierwszej i ostatniej strony z rysunkami z polskiej wersji tomu nr 7? Może znajdę gdzieś na necie skany wersji angielskiej dla porównania.. :-( heeeeelp

electric_cat
Status: Offline

Post autor: electric_cat » śr kwie 23, 2014 10:02 pm

Wersji angielskiej w wersji zeskanowanej raczej nie znajdziesz - szukałam, bo dzielę ten sam ból. Dodruków nie będzie, obczajaj antykwariaty i czatuj na aukcjach.

DuchDucha
Status: Offline

Post autor: DuchDucha » śr cze 24, 2015 10:36 am

Dlaczego Tomy 7 i 8 są tak trudno dostępne? Nie ma ich ani w antykwariatach ani aukcjach. :(

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2281
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

Post autor: ociesek » pt cze 26, 2015 12:42 pm

8 mam, ale 7 już od bardzo dawna nigdzie nie widziałem...

Ile Wy ich wydrukowaliście, drogie Waneko? 10? :x

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » pt cze 26, 2015 12:44 pm

Sporo więcej, był nawet dodruk 7emki. Czasami tak jest, że randomowy tom ze środka się totalnie wyczerpuje, tak było/jest z 11ym EDENem lub Ojcowie i synowie i Wędrówki z Jotaro (seria o Usagim)
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Awatar użytkownika
dehirak
Adept
Posty: 272
Rejestracja: sob lip 05, 2014 11:01 am
Gender:
Status: Offline

Post autor: dehirak » pt cze 26, 2015 5:20 pm

Tom siódmy Hiroszimy nie pojawił się na allegro ani raz w ciągu ostatniego roku (przeszukuję codziennie od zeszłego lipca, bo też chcę kupić)
"Kingdom", "Vagabond", "Real", "Slam Dunk", "Blade of Immortal" i "Hinomaru zumou" :)

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2281
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

Post autor: ociesek » sob cze 27, 2015 10:47 am

A czy licencja już wygasła? I nie ma szans na kolejny dodruk?

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2302
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » sob cze 27, 2015 11:20 am

Nawet jeśli byłaby szansa, szczerze wątpię by to w jakikolwiek sposób się opłacało wydawnictwu. Tak samo jest z innymi mangami które nie są już obecne w sklepie, pozostaje polowanie na grupach facebook'owych i allegro/olx
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Hiroszima 1945. Bosonogi Gen"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości