Seimaden tom 7

Fantastyczna kraina, piękni kochankowie, walka o miłość - oto intrygujący świat Lauresa i Hildy, oto początek nowej, niesamowitej przygody...
Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » czw wrz 07, 2006 7:58 pm

Zapewne wynikło to z powodu tych zmian planów wydawniczych no i pewnie po częsci przez przerwę wakacyjną, ale to są tylko moje przypuszczenia.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Iria
Status: Offline

Post autor: Iria » pt lis 10, 2006 2:33 pm

Czy wiadomo kiedy następny tom Seimaden'a?? Czekam i czekam na ten 8 tom i nic...

Kiva
Status: Offline

Post autor: Kiva » pt lis 10, 2006 5:12 pm

Mam niemiłe przeczucie, że 8 tom pojawi się z tygodniowym opóźnieniem, zupełnie, jak poprzedni... Skąd właściwie biorą się te opóźnienia? Jeśli Waneko ma problem z wydrukowaniem mang na czas, to nie wystarczy po prostu napisać, że jakiś tom ukaże się tydzień później?

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pt lis 10, 2006 8:26 pm

Kiva pisze:Mam niemiłe przeczucie, że 8 tom pojawi się z tygodniowym opóźnieniem, zupełnie, jak poprzedni... Skąd właściwie biorą się te opóźnienia? Jeśli Waneko ma problem z wydrukowaniem mang na czas, to nie wystarczy po prostu napisać, że jakiś tom ukaże się tydzień później?
Hehe po co pisać, jak wszyscy wiedzą ;) A w Empikach jest zawsze z tygodniowym opóźnieniem OD WYDANIA MANGI PRZEZ WANEKO... w każdym razie jest tak u większości Empików w Katowicach i okolicach :)

Zablokowany

Wróć do „"Seimaden"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości