Tom 9

Fantastyczna kraina, piękni kochankowie, walka o miłość - oto intrygujący świat Lauresa i Hildy, oto początek nowej, niesamowitej przygody...
Kisara
Status: Offline

Tom 9

Post autor: Kisara » śr sty 31, 2007 6:35 pm

Oki, więcej nie trzeba mówić ;)
Ja już zamówiłam (>^-^)>
Teraz czekamy ;P

Iria
Status: Offline

Post autor: Iria » śr sty 31, 2007 6:49 pm

Ja też dzisiaj zamawiam! Nareszcie!!!!!!!

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pn lut 05, 2007 5:07 pm

Jestem świeżo po i co mogę stwierdzić:
- Biedny Zardi, ale ja tą mangę czytam głównie dla niego i Tetiego
- Oczywiście jak zwykle Hilda i Laures są zakochani w sobie "niezmiennie"
- Świetny cosplay, zwłaszcza Tati robiący za kwiaciarza ahhhhhh *^^*
- Haron jak zwykle "uroczy" <-cudzysłów :D

Ogólnie to git :)

Beryl
Status: Offline

Post autor: Beryl » wt lut 06, 2007 9:07 am

U mnie był już w niedzielę. Wrażenia:
- umieszczenie Teteiyusa w chmielu pod koniec tomiku to gorzej niż sadyzm
- Zadeczek przez pół tomiku lata na golasa. Yay!
- wygląda na to, że ostatnie samiczki demonów zostały wybite przez Zadeczka podczas tamtego pamiętnego posiłku w drugim tomie bodajże. Biedny Laures. Królestwo mu wymrze!

Dawno Seimaden mi tyle radochy nie sprawił.

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » śr lut 07, 2007 12:17 am

Beryl pisze:wybite przez Zadeczka
Ahh ten jego urok osobisty :]

Beryl
Status: Offline

Post autor: Beryl » śr lut 07, 2007 12:47 am

Najgorsze, że nie mogłam się już doczekać i zaspoilerowałam sobie dziesiątkę. Idę czytać fanfiki.

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » śr lut 07, 2007 12:48 am

jeszcze nie przeczytalam ale juz po przejrzeniu wiem ze bedzie wycie XD
primo - czy wy tez na okladce macie skaze przez buźkę Teteia?
secundo - w morde, ale mozaiki (juz nawet nie trójkąty ;D) - Charon kocha Roda *kaszl*, Rod kocha Hilde, Hilda kocha Lauresa, Tetei tez kocha Lauresa, Zardi kocha Teteia, ja kocham Zardiego xDDDDD (czemu ci dwaj nie mogą być hepi ;_; )

no to teraz juz tylko 10 i wielki finisz *____*
Beryl pisze:Najgorsze, że nie mogłam się już doczekać i zaspoilerowałam sobie dziesiątkę. Idę czytać fanfiki.
To tak jak ja z 7 tomem DN (nie bede rozmawiac z nikim na ten temat *SMARK* XD), nie przejmuj sie ^^""""""

Beryl
Status: Offline

Post autor: Beryl » śr lut 07, 2007 12:52 am

To, co mnie najbardziej przejmuje, to że zostały mi jeszcze dwa obrazki i plan na trzeci, a to jeszcze tylko jeden tomik. Jakby nie patrzeć - nie zmieszczą sie!

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » czw lut 08, 2007 3:25 pm

baka-oni-ri pisze:Charon kocha Roda *kaszl*, Rod kocha Hilde, Hilda kocha Lauresa, Tetei tez kocha Lauresa, Zardi kocha Teteia, ja kocham Zardiego xDDDDD
Tia, istna telenowela.
Z wszystkim się zgadzam ale z wyjątkiem ostatniego - ja kocham Charona xD

Tereska
Status: Offline

Post autor: Tereska » pt lut 09, 2007 7:42 pm

baka-oni-ri pisze:czy wy tez na okladce macie skaze przez buźkę Teteia?
Nie, bo specjalnie przebierałam w Imago, żeby była czysta okładka. W Empiku wszystkie 3 były ze skazą.
Ogólnie rysunek na okładce jest bardzo ładny, wewnątrz też. Na 10 tomie też będzie ładny :).

Juz mi się zaczęło robić żal Zardiego. Taka nieszczęśliwa miłość, chlip. Teti mógłby obdarzyć go chociaż jednym dobrym słowem ;)

Charonek też milusi - mimo, że taki wredny, hehe. Musi być strasznie znudzony i nieszczęśliwy skoro chce umrzeć. Biedeczek, tylko dlaczego chce pociągać cały świat za sobą na dno?

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » pt lut 09, 2007 7:50 pm

ten typ widać tak ma ;D

podobalo mi sie pytanie Roda co go do tego doprowadziło na co Charon "....." XD aaahh, nie ma jak porządny podtekst *_*
Tereska pisze:Nie, bo specjalnie przebierałam w Imago, żeby była czysta okładka. W Empiku wszystkie 3 były ze skazą.
no wlasnie u mnie wszystkie mialy... kicha.

Tereska
Status: Offline

Post autor: Tereska » sob lut 10, 2007 1:08 am

Taki ładny rysunek, a tu taka krecha. I żeby jeszcze gdzieś z boku było, to nie - akurat przez środek twarzy. Pech.

Beryl
Status: Offline

Post autor: Beryl » sob lut 10, 2007 12:03 pm

Tereska pisze: Juz mi się zaczęło robić żal Zardiego. Taka nieszczęśliwa miłość, chlip. Teti mógłby obdarzyć go chociaż jednym dobrym słowem ;)
Nie powinien! Jakby mnie tak ktoś zgwałcił i zamordował, a potem jeszcze zgwałcił parę razy dla równej miary, to bym się do niego w ogóle nie odzywała, a co dopiero ciepło. Niezależnie od motywów drugiej strony.
Tereska pisze: Charonek też milusi - mimo, że taki wredny, hehe. Musi być strasznie znudzony i nieszczęśliwy skoro chce umrzeć. Biedeczek, tylko dlaczego chce pociągać cały świat za sobą na dno?
Jestem w stanie się założyć, że jako szef świata podziemnego ma prawo w pełni odejść dopiero w momencie śmierci ostatniej istoty żywej. Wiecie, taki cieć, co po wszystkim pozamiata, zgasi światło i zamknie drzwi na klucz.^^

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » sob lut 10, 2007 1:04 pm

Nie powinien! Jakby mnie tak ktoś zgwałcił i zamordował, a potem jeszcze zgwałcił parę razy dla równej miary, to bym się do niego w ogóle nie odzywała, a co dopiero ciepło. Niezależnie od motywów drugiej strony.
jest taki syndrom w psychiatrii (nie pamietam nazwy XD) co sie zaczyna solidaryzować z porywaczem/gwałcicielem/mordercą (no dobra, bez przegięć ^^") jak sie zaczyna rozumiec jego motywy postepowania. I ja nie wierze ze Tetei po tym wszystkim nic do Zardiego nie ma, choc oczywiscie Laures comes first no i sie nie przyzna ;)

Tereska
Status: Offline

Post autor: Tereska » sob lut 10, 2007 2:04 pm

Beryl - co do Titiusa i Zardiego to po krótkim zastanowieniu się przyznaję, że masz rację. :)
Co do Charona to Twoja teoria jest całkiem interesująca :)
Zobaczymy jak to sie wszystko skończy, został już tylko 1 tomik :)

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » sob lut 10, 2007 7:41 pm

baka-oni-ri pisze:ten typ widać tak ma
No właśnie *^^*
baka-oni-ri pisze: I ja nie wierze ze Tetei po tym wszystkim nic do Zardiego nie ma
Ja bym na miejscu Teti dawno posłała Lauresa daleko, i poszła do Zardiego :P Ale i tak wiem, że tak nie będzie TT-TT

Beryl
Status: Offline

Post autor: Beryl » sob lut 10, 2007 8:01 pm

Jak już wspominałam, nie powinien. Aczkolwiek jak przypuszczam, w końcu się tak skończy... Już z nim zaczął rozmawiać (Choć pewnie ze skrajnej nudy.. )Już dostał angstu na jego widok.
Ja bym mu najbardziej Sheril życzyła. Miałby ją sobie na boku, mógłby się nią opiekować i dopieszczać do woli, a ona pewnie reagowała na to pozytywnie. Może mieliby młode i mógłby swój klan odbudować? ( Z Zadejkiem to on najwyżej może miec młode w typie Kamujego-O-Dwóch-Rodzajach-Skrzydeł)

Ale cóż tak wszyscy skupieni na parze pobocznej? A co z Laureczką i jego Hildą? Co obstawiacie? Będzie miała tylko szpiczaste uszka jak jego wojsko, czy zbrzydnie zupełnie, jak Berk?

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » sob lut 10, 2007 8:43 pm

Beryl pisze:A co z Laureczką i jego Hildą?
W całej mandzę mnie oni najmniej interesują, więc swojego zdania raczej na ich przyszłość nie chcę wyrażać :P

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » sob lut 10, 2007 9:53 pm

Beryl pisze: Ja bym mu najbardziej Sheril życzyła.
tylko ze ja wole Laureska 8)

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » ndz lut 11, 2007 1:38 pm

Beryl pisze:Ja bym mu najbardziej Sheril życzyła.
o tak, to bylby drugi fajny pairing dla Teteia *^^*
Beryl pisze:Może mieliby młode
ROTFL XDDDDD
Beryl pisze:A co z Laureczką i jego Hildą? Co obstawiacie? Będzie miała tylko szpiczaste uszka jak jego wojsko, czy zbrzydnie zupełnie, jak Berk?
to nudne jest XD i tak wiadomo ze będą razem... i na pewno Hilda nie zbrzydnie (damn XD)

Hmm, zastanawiam sie jakie jest prawdopodobieństwo ze oni oboje zginą..........

Zablokowany

Wróć do „"Seimaden"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości