ZAPRASZAM WSZYSTKICH FANÓW TEJ MANGI!

Fantastyczna kraina, piękni kochankowie, walka o miłość - oto intrygujący świat Lauresa i Hildy, oto początek nowej, niesamowitej przygody...
Sir Hellsing
Status: Offline

Post autor: Sir Hellsing » pn cze 26, 2006 3:14 pm

Anai pisze:
co do Hildy to nie lubie takich laluni , za Rodem też jakoś nie przepadam
Pewnie dlatego, że Rod to też w pewnym sensie taka lalunia :wink: . Osobiście też nie lubię takich niezdecydowanych małych ciapciaków (nikogo nie obrażając :) )
hehehehe :lol: utrafiłaś w sedno :wink:

Tereska
Status: Offline

Post autor: Tereska » ndz lis 19, 2006 2:15 pm

A jakie zakończenie by wam odpowiadało? Wszystko dozwolone ;)
Żeby był happy endzik, bohaterowie powinni wykazać odrobinę dobrej woli i pogrupować się w następujące pary:

Laures i Hilda
Iria i Germ
Teti i Zardi
Rod i Charon.

Pary owe żyłyby długo i szczęśliwie, w zdrowiu i pomyślności, od czasu do czasu wysyłając sobie nawzajem kartki na na świeta. :)

Acha, pozostał jeszcze Asbar! Hmm, jako, że jest przyrodnim bratem Roda to oczywiscie nie moge go z nim sparować (to byłoby zbyt chore). Asbar wybuduje sobie chatkę w lesie i będzie wiódł życie pustelnika (otrzymując czasem kartke na święta od Roda i Charona ;))

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » ndz lis 19, 2006 7:10 pm

Kyaa, z tym sie moge zgodzic... ale po tym ostatnim tomie naszly mnie refleksje.... niech sie Charon z Asbarem pobiją o Roda... nie musi byc na krew i zycie... moze byc turniej DDRa XDDD

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » ndz lis 19, 2006 7:53 pm

baka-oni-ri pisze:Charon z Asbarem pobiją o Roda...
Nie no co wy, to by już się totalnie mi wszystko powaliło w tej mandze... XD

Tereska
Status: Offline

Post autor: Tereska » pn lis 20, 2006 12:04 am

baka-oni-ri - fajny pomysł z tą walką. A Rod jako ta księżniczka we wieży ;). I tak bym kibicowała Charonowi ;)

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » pn lis 20, 2006 12:07 am

ja chyba jednak tez ;) ale szkoda mi Asbarka na pustelnika.... moze niech zostanie strip-teaserem i dorabia u Hildy? XDD

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pn lis 20, 2006 6:11 am

baka-oni-ri pisze:ale szkoda mi Asbarka na pustelnika.... moze niech zostanie strip-teaserem i dorabia u Hildy?
Tak, a nasz władca demonów alfonsem... wiecie wy co (Hilda ale by mu to wybaczyła, zawsze mu wybacza) XD

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » pn lis 20, 2006 6:08 pm

nie pojęłaś intencji pomysłu, moja droga XDDD
(zrozumiesz jak dorośniesz XD)

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pn lis 20, 2006 6:28 pm

znow balaganicie.uspokoic paluszki i sie zastanowic o czym piszecie i czy to jest na temat.bo poleca osty^^

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pn lis 20, 2006 8:05 pm

Sheril pisze:(zrozumiesz jak dorośniesz XD)
Na pewno :) Nie wypieram się bycia dzieckiem :P To miłe i urocze ->>> Tak na marginesie o czym mogę pisać w tym temacie??? Tytuł jest zapraszam... sama nie wiem, cokolwiek nie napiszę, coś jest nie tak T-T Chcę wiedzieć, bo osta nie chcę dostać...

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » pn lis 20, 2006 8:19 pm

Sheril pisze:znow balaganicie
no przecie jest o Seimadenie TT___TT wersja "co by było gdyby" ^^'

dobra, już nie będziemy.... ..... czy można założyć temat "Seimaden - offtop" albo "YnM - offtop" albo wogóle "slash, yaoi i inne perwersje dla tych niewyżytych"? *w*

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pn lis 20, 2006 8:22 pm

"o tu możecie wymieniać swoje zdania, uwagi i opinie na temat bohaterów tej przecudnej mangi!"

O czym pisac jak nie jest w temacie,to zapewne w pierwszym poscie.Narazie ostrzegam,ze zaczynacie dosc czesto odbiegac od tematu.Bardzo cenie sobie wasz zapal i chec do dyskusji,tylko prosze,na temat^^'

Tynia
Status: Offline

Post autor: Tynia » pn kwie 07, 2008 4:08 pm

Wcześniej byli mówieni ulubione bohaterowie więc ja może wrócę do tego wątku...
... zauważyłam, że mam praktycznie inne poglądy niż większość forumowiczów xP Bardzo bowiem lubię i Hildę i Lauresa, a za to nienawidzę Tetiusa i Zardi jest też trochę dla mnie za "upierdliwy" xD Jeszcze jedną postacią, którą darzą sympatią jest Rod... i to tyle xD

Awatar użytkownika
Hikaru-chan
Posty: 58
Rejestracja: ndz kwie 20, 2008 9:00 pm
Status: Offline

Post autor: Hikaru-chan » pt cze 27, 2008 9:31 pm

Ja jestem z tobą Tynia^^ Również polubiłam Lauresa i Hilde, ale mimo wszystko największą sympatia darzę Roda^^ To mój ulubiony bohater :)
ObrazekObrazek

Kottie
Status: Offline

Post autor: Kottie » pt cze 27, 2008 11:02 pm

Roda lubiłam na początku, Hildy od początku nie lubiłam :P

Laures jakby się za nią nie uganiał byłby spoko, a tak to tylko marnuje czas i energię na nią :P

Hilda typowa "kobieta fatalna" :)

Ja i tak najbardziej wolałam Zardiego, taki kochany dziki zwierzaczek xD

Marusera
Status: Offline

Post autor: Marusera » ndz sie 24, 2008 9:15 am

Ja nigdy nie lubiłam Lauresa, ale Hildę przez parę pierwszych tomów uważałam za ciekawą postać. Później zmieniłam zdanie - jej zachowanie zaczęło mnie denerwować. Natomiast moje ulubione postacie to Rod, Charon, Zardi i Sheril.

Norie
Status: Offline

Post autor: Norie » czw gru 11, 2008 10:36 pm

Marusera pisze: ale Hildę przez parę pierwszych tomów uważałam za ciekawą postać. Później zmieniłam zdanie - jej zachowanie zaczęło mnie denerwować.
Wiesz, jednakże gdyby nie było takiej postaci, wtem taka historia byłaby tylko bezsensowną bijatyką. Zaś z taką Hildą to od razu widać ubarwienie, i ciekawiej sie czyta. No coż ,takie jest przynajmniej moje zdanie. A poza tym Hilda świetnie się uzupełnia z Lauresem (kochaam <3).

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Seimaden"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości