Czy warto?

Poznaj zakręcony koci świat razem z Michaelem i innymi futrzakami!

Czy warto kupić mangę Cześć Michael

Tak warto
22
47%
Tak warto
23
49%
Nie, szkoda kasy
1
2%
Nie, szkoda kasy
1
2%
 
Liczba głosów: 47

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » sob lip 31, 2004 8:40 pm

Fereby pisze:O tym czy warto, napisałem w felietonie w ostatnim Mangamiksie.

Fereby
Niestety/stety nie kupuję i nigdy nie kupowałam MM

Fereby
Status: Offline

Post autor: Fereby » wt sie 17, 2004 3:29 pm

Lina pisze:
Fereby pisze:O tym czy warto, napisałem w felietonie w ostatnim Mangamiksie.

Fereby
Niestety/stety nie kupuję i nigdy nie kupowałam MM
Ja kupowałem od pierwszego numeru, a pod koniec zacząłem do niego pisać.

Fereby

Gość
Status: Offline

Re: Czy warto?

Post autor: Gość » pn mar 07, 2005 7:47 pm

Lina pisze:Wiem że ta manga została wydana dosyć dawno. Ale chciałabym się dowiedzieć czy warto ją kupić, bo zastanawiam się czy ją sobie zamówić.
Kupować! Kupować! Kupować! Polecam 9 tomik! :twisted:

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » pn mar 07, 2005 9:47 pm

a 9 tomiku nie można zamówić:/ ostatnio jeszcze raz przeczytałam michaela :D ale się usmiałamXD :D moze jeszcze raz przeczytam, w szczególności, że w tym tygodniu nie idę wogóle do szkołyXD

Maga
Status: Offline

Re: Czy warto?

Post autor: Maga » pn mar 07, 2005 10:24 pm

Gość pisze:Kupować! Kupować! Kupować! Polecam 9 tomik! :twisted:
Według mnie 9 tomik jest najsłabszy, jakoś nieszczególnie trafił w moje poczucie humoru :?, bardziej mnie zirytował niż rozśmieszył. W każdym razie najrzadziej do niego wracam, a właściwie to wcale.

charon
Status: Offline

Post autor: charon » ndz mar 13, 2005 3:25 pm

To możesz mi go odsprzdasz co
kontakt : gargamied@op.pl

kodzio
Status: Offline

Post autor: kodzio » pt cze 17, 2005 6:09 pm

Złożyłem zamówienie w WANEKO, oprócz zamówionych mang dostałem także 4 tom mangi "Cześć Michael" oraz reklamówkę z Ai. Ale niespodzianka!

Shinji Kinichi
Status: Offline

WARTO!!!

Post autor: Shinji Kinichi » czw lut 09, 2006 9:53 am

No jasne że tak. I to wcale nie moja opinia. na początku zaproponowałem ją kumplowi, to odmówił, "bo woli inne tytuły", ale jak był u mnie to mu pokazałem. wziął, przyczytał. zapowiedzieli, że być może będzie kolejna seria, pamiętacie? no i do dziś się o nią pyta:) Michael zmienia ludzi!
a dla Waneko wielkie Arigato za wszystkie mangi, które wydali!
(sayo) nara


_________________
Fereby, dzięki za mejla o NGE10, jestem wniebowzięty, w końcu tyle się czekało na tę informację :) :) :)

Serafin
Status: Offline

Post autor: Serafin » wt maja 02, 2006 12:45 pm

warto! XD Michael jest zajecrayzy <LOL> najlepsza manga Waneko ;) bravo.... ale to może tylko moje skromne zdanie :roll: są też inne dobre tytuły np. GTO czy Saiyuki lub sławetne Love hina :) ale tylko Cześć Michael mi do gustu przypadło... sora za wybredność ;( nie wszystko musi sie podobac

MorningCatAdmin
Status: Offline

Post autor: MorningCatAdmin » pn maja 29, 2006 11:48 am

Bardzo mnie cieszy, że Michael wywołuje wciąż takie pozytywne reakcje. Wg. mnie Michael jak mało która inna manga godnie przetrwał próbę czasu. Pomimo niepopularnej kreski i tak niedoskonałego wydania (wiem, że to wina początków Waneko więc ja na to nie narzekam) broni się swoją treścią.

Mangę kupić oczywiście warto. Zwłaszcza, że nie należy dziś już do kosztownych pozycji na rynku (zgoda, może z wyjątkiem niedostepnego już tomu 9), a wraca się do niej *zawsze* bardzo przyjemnie.

A czy wiecie o anime Cześć, Michael?: http://forum.waneko.pl/viewtopic.php?t=1147

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Cześć, Michael"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości