Głupota kota

Poznaj zakręcony koci świat razem z Michaelem i innymi futrzakami!
Krejt
Status: Offline

Głupota kota

Post autor: Krejt » śr cze 04, 2003 3:07 pm

Heh, był taki temat na mangaforum i muszę przyznać, że przy jego czytaniu bawiłem się setnie.

Opiszcie wybryki lub dziwne przyzwyczajenia Waszego (lub nie) kota.

Jak już kiedyś pisałem, wszystkie koty, nawet te najbardziej nieruchawe, mają manię gonienia guzika (lub co tam przywiążecie) na sznurku. Wystarczy pomachać takim cudeńkiem gadzinie przed nosem. Kot przez chwilę nie reaguje (żeby uśpić naszą czujnośc ;) ), a następnie zmienia się w skrzyżowanie Artura Partyki z Małyszem. Kocur, z którym miałem okazję się w ten sposób podrażnić, wykazywał istnie matriksowe zdolności w łapaniu guzika (biegał po ścianie ;) ). Przeszło mu dopiero, gdy przypadkowo wyrżnął łbem w blat stołu i przez trzy minuty był biedak trochę skołowany :) .

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » śr cze 04, 2003 3:45 pm

Ja nie mam kota, ale kiedys jak przyjechalam w odwiedziny do kolezanki (a ona miala 1 kocura, 1 kotke i 3 mlode) to wystarczylo ze sie polozylam na lozku a juz koty wlazily na mnie :> kocur byl najbezczelniejszy bo lubil spac na brzuchu :D

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » czw cze 05, 2003 4:11 pm

nyo ja o moim kocie moge ksiazki pisac

moze zaczne od tego ze jak mial od 0,5 roku do 8 lat to z niego byl straszny gnojek.... poszedles w nocy do toalety w krotkich spodenkach i mogles byc pewny ze zaraz znajdzie sie z pazurami na twojej nodze :lol: teraz sie smieje ale nie bylo to przyjemnie. ide sobie zaspany a tu nagle 10 pazurow i zeby na mojej lydce :? hehe moja siostra to juz najbiedniejsza byla... jej sie w ogolnie nie bal :twisted:

a jak wyjezdzalismy i byl na nas za to zly to tez byly dzezy
poprosilismy sasiadke zeby mu jesc dawala. tak ja pogryzl ze przychodzila z mezem :lol: do kotka buahahaha ale mielismy polewke (chociaz jej sie nie dziwie bo taki duzy jest moj kotek ze jamnik z gory to go na 2 metry obchodzil :twisted: )

pozniej cos naszrajbam bo takich zdazen to bylo duzo wiecej

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » pt cze 06, 2003 9:37 am

Kuso zapodaj zdjecie ;D

Naiya
Status: Offline

Post autor: Naiya » pt cze 06, 2003 10:40 am

Z moich kotów to był taki jeden mały, co miał chyba niewyczerpane zasoby energii. Cały dzień gonił a najbardziej nie lubił jak się go brało na ręce ;) o razu drapał i gryzł 8) a jego ulubiona zabawa to było gonienie z moim bratem po podwórku :) tam i z powrotem kilkanaście razy :)

Niestety przez to że niczego się nie bał to zginął pod kołami samochodu :cry: akurat tak przy ulicy mieszkamy że już kilka razy się tak zdarzało :cry: biedne kotki :cry:

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » sob cze 07, 2003 9:16 am

nyo to daje fotke mojego kiciusia jak byl jeszcze malutki i w brew wygladowi bardzoooo bardzooo niegrzeczny :wink:

http://kuso.fm.interia.pl/untitl3.jpg

Nai> moj kot tez nie lubi jak sie go bierze na rece.

ps. tak chcialem tylko powiedziec ze wbrew tematowi to koty sa bardzo madre :wink:

Naiya
Status: Offline

Post autor: Naiya » sob cze 07, 2003 8:34 pm

Ten którego wcześniej opisywałam wyglądał niemal tak samo :] takie małe koty są słodkie ;]
I bardzo inteligentne :]]]]

Sayane
Status: Offline

Post autor: Sayane » pn cze 09, 2003 12:39 am

Naiya pisze: takie małe koty są słodkie ;]
I bardzo inteligentne :]]]]
to fakt )) ale i niezle drapia - rowniez po nogach
a z glupot, ktore moje koty wyprawiały, to raz zrobilam kociakowi zabawke, na ktorej koncu był mały dzwoneczek. Gdy kociak go uslyszał, zaczał prychac, jeżyć sie i w ogole przybierac strasznie wojownicze pozy, a w koncu zwiał pod szafę ale potem juz nigdy sie nie dał zastraszyc dzwonkiem i zawsze zasuwał za zabawką

Chomik
Status: Offline

Post autor: Chomik » śr cze 25, 2003 8:32 am

Lubię koty, ale wolę chomiki (dżungarskie)...

Naiya
Status: Offline

Post autor: Naiya » sob cze 28, 2003 3:44 pm

A mi się jeszcze przypomniało :]
Mamy takiego małego kudłatego diabła który zawsze siedzi w święta na choince i raz mój kot porwał go z niskiej gałęzi i uciekł z nim pod fotel :]
Albo ściagał z gałęzi te długie twarde cukierki i się bawił a później na dywanie zostawiał takie rozwalone _^_

Sayane
Status: Offline

Post autor: Sayane » sob cze 28, 2003 6:44 pm

ciesz sie, ze tylko to. My nie mozemy wieszac bombek za nisko bo od razu sie do nich dobiera - i po bombkach ... A ktoregos roku wyciągnął z szopki figurkę Jezuska - taka calkiem sporą, z doklejonym do niej siankiem - wziął w pysk i zadowolony paradował po domu :)

Xantus
Status: Offline

Post autor: Xantus » sob cze 28, 2003 10:02 pm

Koteczki są strasznie wyrypistymi zwierzątkami! :wink:
A co do wybryków mojej Kici - wystarczy obejrzeć "Cześć, Michael!" albo "Garfield" żeby zobaczyć większość jej zachowań :wink:
Np chodzi sobie po poręczy balkonu i się głupio na mnie patrzy podczas, gdy ja się stresuję, że zaraz spadnie. Albo rzyga na mój widok (patrz: "Cześć, Michael!" t.9 - opowiadanie "Coś dziwnego") akurat :wink: .
Koty są całkiem mądre... (oprócz tych, które wpadają pod samochody, a później ich zwłoki gniją przez kilka dni zanim ktoś ich nie sprzątnie - te są głupie, nawet jeśli to koty kamikadze - samobójcy też są głupi... no ale mam nadzieję, że wszystkie dobre koty i kicie trafiają do Nieba)
Ech...
Ostatnio zmieniony pn lip 07, 2003 8:38 pm przez Xantus, łącznie zmieniany 1 raz.

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » sob lip 05, 2003 12:26 pm

jesli mowa o rzyganiu to moj kot raz jak sobie gralem z kolegami w MtG podszedl do nas. stanal na srodku dywanu, puscil pawia i sobie poszedl. kumple o malo sie nie posikali ze smiechu a ja musialem to 'cos' sprzatac

ale jeszcze lepszy numer wywinal kot kumpla. byla sobie sesja w Wampira. w przerwie wszyscy do kuchni cos zjesc poszli. a tu nagle przychodzi kotek, staje na srodku kuchni. elegancko sie wypina i ... robi kupe i idzie sobie. a wszyscy najpierw :shock: potem :lol: a potem po spojrzeniu na jedzenie :x hehe

Sagano-san
Status: Offline

Post autor: Sagano-san » sob lip 05, 2003 5:46 pm

Nyan... moi nie ma kotka... i nie może mieć... ehhh... gdybym kupiła kotka to babcia by mnie powiesiła... a sister musiała się wyprowadzić (ma alergie)... ale ciekawie się tak słucha (czyta) te wasze opowieści ;)...

Xeo
Status: Offline

Post autor: Xeo » ndz lip 06, 2003 11:40 am

nie sluchaj ich, oni klamia ;)

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » ndz lip 06, 2003 11:59 am

;D ale te koty niewychowane ;P psy tak nie robia ;P

Sayane
Status: Offline

Post autor: Sayane » ndz lip 06, 2003 12:29 pm

Xeo pisze:nie sluchaj ich, oni klamia ;)
hahaha, chcialo by sie ;) po prawdzie, to trzeba sobie umiec kota wychowac ;) moje co prawda kupy nie walą na srodku mieszkania, ale jak sie czlowiek potyka o jakąś ich zdobycz - najczesciej zywą - to tez nie zawsze jest zabawnie. Chcielibyscie sie podknąć o ponad polmetrowego zaskrońca? albo kreta ? ktory na dodatek wlasnie zwiewa pod waszą lodowke? :)

Naiya
Status: Offline

Post autor: Naiya » ndz lip 06, 2003 12:37 pm

Mój kot raz jak mysz złapał to ją włożył do buta mojego ojca :lol:

doma
Status: Offline

Post autor: doma » wt lip 15, 2003 3:11 pm

Moj kot na muchy poluje :P i na motyle :P ciekawe sztuki przy tym urządza ;D Np. Złapał muchę, ta juz nei moze latac, ale chodzi w kolko jak pijana po moim pokoju. Kicius ja co jakis czas szturcha, szturcha... znudzil sie, poszedl - -. a mucha jak chodzila tak chodzi dalej-.-.

Przypomnialo mi sie, jak moj poprzedni kot chcial skoczyc na parapet. Podłoga była swiezo wypastowana, okno bylo otwarte. Kot leeeci do okna, poslizgnal sie na podlodze, ale skoczyl, niedoskoczyl, zawisl na kaloryferze, zjechał, i poszedł obrazony_-_

I pamietam, że bardzo lubił pozować do zdjec:D
http://uznam.net.pl/~karaidoma/filut.jpg
A oto moj terazniejszy kot
http://uznam.net.pl/~karaidoma/kot_kompooterowy.jpg
lubi komputery ^^ a zwlaszcza gontiwe za kursorem :D
[/url]

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » wt lip 15, 2003 11:45 pm

nyo slicznego masz kotka Doma:)

na drugim zdjeciu wyglada jak... czesc do komputera ^^''

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Cześć, Michael"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości