Ostatni Tomik

"I love the smell of Cat Shit One in the morning" - dział dla wszystkich tych których Wietnam, M4A1, UH-1 "Huey" i Króliki są czymś więcej niż bezsensownym zlepkiem słów
ODPOWIEDZ
Ray
Status: Offline

Ostatni Tomik

Post autor: Ray » czw gru 21, 2006 3:21 pm

Doznałem z deczka szoku. Patrzę sobie kiedy będzie CSO ostatni tomik ( który był przesunięty na luty), a tu nie miła niespodzianka. Ani w lutym ani w marcu nie zostanie wydany ostatni tom... Może mi ktoś powiedzieć kiedy w takim razie zostanie on wydany ? Miał na początku być wydany bodajrze w listopadzie, a później luty :/

Grisznak
Status: Offline

Post autor: Grisznak » wt sty 30, 2007 2:25 pm

I pewnie jeszcze trochę poczekasz - CSO sprzedało się słabiutko, więc wydawca się nie spieszy z drukiem tego tomu.
Myślę jednak, że powinien się pojawić w okolicach połowy roku albo po wakacjach (w wakacje zazwyczaj wychodzi najmniej mang).

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » wt sty 30, 2007 2:39 pm

Sprzedało się słabiutko, a pierwszy numer to była manga miesiąca -.-" Ehh... To se jeszcze poczekam :/

Goshkee
Status: Offline

Post autor: Goshkee » wt sty 30, 2007 3:33 pm

Nie ukrywam, że CSO mi się podobało i mimo tych zwierzątek całkiem fajnie smakował wojenny klimacik. Dobrze będzie jak nie zrezygnują z wydania ostatniego tomu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Cat Shit One"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość