Manhwy w ofercie Mandragory

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu Mandragora
ODPOWIEDZ
Krejt
Status: Offline

Manhwy w ofercie Mandragory

Post autor: Krejt » ndz lut 12, 2006 1:13 pm

Wydawnictwo Mandragora (Vagabond, Usagi Yojimbo) planuje w niedługim czasie wydać dwa koreańskie tytuły: Yongbi oraz Chonchu.
Szczegóły tutaj.

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » czw lut 23, 2006 2:52 pm

Oba tytuły mają wyjść w kwietniu.

Chonchu w cenie 19.90 zł za 168 stron.
Yongbi również 19.90 zł za 192 strony.

(info: "Aleja Komiksu")

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pt lut 24, 2006 12:10 pm

Setokun pisze:Oba tytuły mają wyjść w kwietniu.

Chonchu w cenie 19.90 zł za 168 stron.
Yongbi również 19.90 zł za 192 strony.
Nie podoba mi sie cena. Wole kupic Lone Wolfa, ktory ma 300 stron za ta samo cene. A drugie 19,90 zostawic na nastepny miesiac, na Vagabonda :roll:
Gdyby ceny byly nizsze to moze bym sie skusil, zwlaszcza ze w kwietniu bede mial urodziny, wiec kasa powinna byc :mrgreen:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » czw maja 11, 2006 2:19 pm

Okej, manhwy przeczytane. Wydanie bardzo porzadne, kto widzial Vagabonda ten wie czego sie spodziewac (chociaz manhwy sa o 0,5 cm wyzsze).
Pierwszy tomik Chonchu niczym mnie nie zachwycil. Kreska jest calkiem fajna, walki dobrze przedstawione, ale razi po oczach zbyt wiele komputerowych efektow, za czym nie przepadam. Historia jest dosc standardowa, a bohaterowie srednio ciekawi. Do zadnego z nich nie poczulem sympatii.
Znacznie fajniej czytalo sie Yongbi. Historia, w przeciwienstwie do Chonchu, nie jest zbyt powazna. Glowny bohater i jego kon (widzieliscie kiedys konia, ktory zamiast palaszowac siano, zre mieso i popija to wodka?) co chwile powodowali, ze musialem odkladac lekture na bok, by turlac sie po podlodze :lol: Reszta bohaterow tez daje rade, szczegolnie Kuhwi - Szef bandy zabojcow Sahyngnyon :D
Chetnie kupie nastepny tomik Yongbi. Nad Chonchu sie jeszcze zastanowie. :wink:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

ky_kiske
Status: Offline

Post autor: ky_kiske » czw wrz 07, 2006 10:50 pm

Mnie do Chonchu zachęciła kreska, która mi się bardzo spodobała. (Gdy perwszy raz rzuciłam okiem, design głównego bohatera wydał mi się niemalże kopią Sasuke Uchihy. Po przeczytaniu stwierdzam: jest jeszcze bardziej MROCZNY. :twisted: )
Yongbi tez mnie bardzo zaciekawiło. Historia ciekawa, fajnie się czyta. Zaś koń mnie powalił na kolana :lol:

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pn paź 02, 2006 11:21 am

Drugi tomik Yongbi jest troche slabszy od pierwszego. Praktycznie calosc jest poswiecona dwom walkom (w jednej walczy Kuhwi, w drugiej Yongbi). Ale dalej sa akcje po ktorych mozna popuscic ze smiechu (ot chociazby zatwardzenie konia glownego bohatera - lepiej nic przy tym nie jedzcie :lol:)
Z checia kupie kolejne tomy :)
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi Mandragory”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości