Yami no Matsuei tom 2

Pozycja, w której siły nadprzyrodzone stykają się ze współczesnym światem, a pełne dramatyzmu, mroczne wydarzenia przeplatane są czasem sympatyczną komedią.
baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » ndz gru 17, 2006 8:18 pm

i kurde... jak mozna bylo napisać "Biakko" TT_______TT (<-- *dopiero dzis skoczyla czytac* ^^")

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » ndz gru 17, 2006 9:49 pm

i kurde... jak mozna bylo napisać "Biakko" TT_______TT (<-- *dopiero dzis skoczyla czytac* ^^")
Ja do dziś dokładnie tego nie przeczytałam... skupiałam się głównie na tych hasłach typu... "Pokaż ciało" czytając je jak narkoman po 1000 razy TT Czy źle ze mną? ;P

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » ndz gru 17, 2006 9:53 pm

pytasz a wiesz XD

kurde a jeszcze jak czytalam to na dole byl wlaczony tv i na caly regulator jakas glupia dobranocka leciala! Krew sie leje, Tsu ma traume, a z tyłu "lalala".. i jak ja mialam miec klimat, co?? XD
Wogole musze powiedziec ze Devil's Trill jest cudowny *_* od niego lepszy jest tylko tom 5 i Kyoto Arc *_*

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » ndz gru 17, 2006 10:08 pm

baka-oni-ri pisze:Devil's Trill
Ściągłam se oryginał i trzeba przyznać, że boska muzyka ;)
baka-oni-ri pisze:Krew sie leje, Tsu ma traume, a z tyłu "lalala".. i jak ja mialam miec klimat, co?? XD
Warunki extremalne, ino pogratulować. Tu chyba ino redbull by pomógł... poczułabyś się niebiańsko. Ale chyba przy Tsu się już tak czujemy, co nie ;P

Kamui Shiro
Status: Offline

Post autor: Kamui Shiro » ndz gru 24, 2006 6:21 pm

To ja czytałem ten tomik w mrocznym autobusie w centrum miasta, w wieczór listopadowy - znacznie bardziej klimatycznie ;)

skąd ściągnąć tę kompozycję? ;_;

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » ndz gru 24, 2006 6:58 pm

Kamui Shiro pisze:skąd ściągnąć tę kompozycję? ;_;
Przepraszam... to ostatni offtop
Jak to??? Posłałam ci ją 2 tygodnie temu... nie dostałeś? T-T

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » ndz gru 24, 2006 7:33 pm

A ja właśnie czytam sobie 2 tomik ^^ Narazie całkiem fajne odczucie ^^

Kamui Shiro
Status: Offline

Post autor: Kamui Shiro » śr gru 27, 2006 2:40 pm

Nie dziwię się :] Ja tylko mam nadzieję, że trzeci jest "jeszcze bardziej" :P

(i jaka to frajda czytać po "tylu latach" fajną, wciągającą mangę nie w skanach i po polsku XD)

Kisaro - napisałem Ci pw :] moim zdaniem rozmowa na temat sonaty z D. Trylem to nie takie znowu zejście z tematu o_o w końcu to motyw przewodni II tomu - ewentualnie przydałby się osobny temat - no, ale nie wnikam w panujące tu zasady moderatorskie ^^

Mizerka
Status: Offline

Post autor: Mizerka » pn mar 26, 2007 11:21 pm

Tez mnie zaskoczył talent aktorski Hisoki w scenie jak podszył się za Hijiriego i się nie moge nadziwić jak Hisoka potrafi robić przerażone oczeta molestowanego uke w stylu <yameteeee>

Oskara powinien dostać, oj, oj, naprawdę- traumów mu sie nazbierało z młodości, a nadal da się rozebrać i zaciukać tasakiem.

Aha- "Bogowie Śmieci"- XD Nie zwróciłam uwagi.

Za to rozbrajały mnie akcje jak Hisoka i Tsuzuki stawali w rządku, bo 'musimy-ci-coś-powiedzieć' i orzekali z powagą- Jesteśmy Bogami Śmierci. <a nie kolega ze studiów, matkiem, zonem, kochankiem, itd> Na co reakcja była coś w stylu:- Och, na prawdę?? Nie mozliwe!!! :O <przerażenie>
I nie musiały nawet poprzedzać tego jakieś niesamowite wydarzenia.

Ale to takie zboczenie w anime :D Gdyby mi np. ktos powiedział, że jestem wybrana na czarodziejkę z księżyca i mam bronić świata to bym się popłakała ze smiechu. :DD
:):)

ja lubię doktora Buraki.

Pozdrawiam :)

Victoria Negro
Status: Offline

Post autor: Victoria Negro » pn paź 15, 2007 8:07 pm

Dla mnie jak na razie drugi tomik jest najlepszy. Pewnie ze wzgędu na Hijiriego, którego ostanio lubię na równi z Hisoką.
Cała ta historia ze skrzypcami jest niezła, szkoda tylko, że Kazusa musiała umrzeć.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Yami no Matsuei"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości