Yami no Matsuei tom 3

Pozycja, w której siły nadprzyrodzone stykają się ze współczesnym światem, a pełne dramatyzmu, mroczne wydarzenia przeplatane są czasem sympatyczną komedią.
Beryl
Status: Offline

Post autor: Beryl » czw kwie 26, 2007 12:09 am

baka-oni-ri pisze:wyjatkiem pierwszych paru stron 5go tomu - ale to tylko sen xDDDD
Aaaahhh, co by to był za ślub!

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » czw kwie 26, 2007 6:36 am

baka-oni-ri pisze:pierwszych paru stron 5go tomu - ale to tylko sen xDDDD
O_O chce już ten tomik :D
A fakt ze hrabia molestuje Tsuzukiego nalezy pominac - to jest element humoru XD
A przez ten humor niektóre z przedstawicielek płci pięknej oddają dziwne odgłosy w momentach "podtekstowych" :mrafroamerykanin:
Ostatnio zmieniony czw kwie 26, 2007 4:20 pm przez Kisara, łącznie zmieniany 1 raz.

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » czw kwie 26, 2007 4:12 pm

Beryl pisze:Aaaahhh, co by to był za ślub!
:lol: ja bym to baaardzo chciala zobaczyc XD
Kisara pisze:płci pięknej
taaaa XD tylko jeszcze trzeba sprecyzowac kto w tej mandze jest pełcią pejękną XD

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » czw kwie 26, 2007 4:21 pm

taaaa XD tylko jeszcze trzeba sprecyzowac kto w tej mandze jest pełcią pejękną XD
Mnie chodziło o czytelniczki baka, o czytelniczki ;)

Melmothia
Status: Offline

Post autor: Melmothia » czw kwie 26, 2007 4:32 pm

Jak nie przestaniecie prowadzić takiej ciekawej rozmowy to nie wytrzymam i zamiast czytać Bez Dogmatu Sienkiewicza to zabiorę się za drugi i trzeci tomik YnM :kyaa:
Na razie tylko przekartkowałam trzeci tom, ale jak tak dalej pójdzie to wymięknę...Szczególnie, że podczas kartkowania parę ciekawych scen rzuciło mi sie w oczy...

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » czw kwie 26, 2007 5:53 pm

Kisara pisze:Mnie chodziło o czytelniczki baka, o czytelniczki ;)
oł XD

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » czw kwie 26, 2007 5:58 pm

Kisara pisze:Mnie chodziło o czytelniczki baka, o czytelniczki
A taki bishounen to nie płeć piękna :kawaii:

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » czw kwie 26, 2007 6:13 pm

dragon007 pisze:A taki bishounen to nie płeć piękna
... nie rozumiecie, biszki są super, boscy a my, jako czytelniczki, czyli płeć piękna, czyli kobiety, oddajemy się często za bardzo lekturze... teraz kapujecie... :czytaj:

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » czw kwie 26, 2007 6:32 pm

Kisara pisze:oddajemy się często za bardzo lekturze... teraz kapujecie...
I zbyt ponosi nas wyobraźnia ;] Eh, kobieta to naprawdę ma dziwny sposób myślenia xD

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » czw kwie 26, 2007 7:34 pm

baka-oni-ri pisze:
Kisara pisze:Mnie chodziło o czytelniczki baka, o czytelniczki ;)
oł XD
Baka unikaj jednowyrazowych postow ok? :wink:

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » czw kwie 26, 2007 7:59 pm

tak, przepraszam :oops: ^^'

Kisik, ale panny w YnM nie sa wcale rozne ;D wiekszych fangirlsów ze swieca szukac - mama na mysli te konkretne dwie ;D

Victoria Negro
Status: Offline

Post autor: Victoria Negro » pn paź 15, 2007 8:59 pm

Trzeci tomik fajny, ale nie darzę Tsubaki zbytnią sympatią. Wcale nie przez to, że okazała się winna temu wszystkiemu.
Hisoka się starał choć nie do końca mu wyszło i jeszcze rozpłakał się w ramionach Tsuzukiego.
Cała ta sprawa z pobieraniem organów dość ciekawa.

April_Ryan
Status: Offline

Post autor: April_Ryan » wt paź 30, 2007 3:28 pm

Victoria Negro pisze:Hisoka się starał choć nie do końca mu wyszło i jeszcze rozpłakał się w ramionach Tsuzukiego.
Wątek Hisoki, wszystkie jego uczucia tam opisane najbardziej mnie wzruszyły... jejaa, jego nic, tylko przytulić i ukochać ToT'

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Yami no Matsuei"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości