Yami no Matsuei 5

Pozycja, w której siły nadprzyrodzone stykają się ze współczesnym światem, a pełne dramatyzmu, mroczne wydarzenia przeplatane są czasem sympatyczną komedią.
Victoria Negro
Status: Offline

Post autor: Victoria Negro » pn paź 15, 2007 7:48 pm

Nareszcie pojawił się piąty tomik. I było w nim dużo Tatsumiego, choć raczej głównie w książce Hrabiego. No i Tatsumi został uznany za jednego z głównych bohaterów.
Hisoka w długich włosach też wyglądał nieźle.
Pozostaje czekać na szósty tomik.
Ostatnio zmieniony pn paź 15, 2007 9:05 pm przez Victoria Negro, łącznie zmieniany 1 raz.

Nekcia
Status: Offline

Post autor: Nekcia » pn paź 15, 2007 8:32 pm

No dobra, nareszcie kupilam.
Tomik ofoliowany i dobrze - nie chcę mieć powtórki z ND2 --'
A zawartość? Mniam XD Akt ślubu genialny, fajnie też, że Tatsumi'ego było więcej niż zwykle ^^ Choć ja tam bym wolała, gdyby Watari dostał większą rolkę... ale olać.
Cieszyło też pojawienie się Byakki :3 No po prostu cudeńko...
Koniec końców tomik dobry, ale... no dobra, przesadzam, ale za malo wg mnie Hisoki, oj tak xD (chociaż widzieć go w długich włosach - bezcenne)

Ran
Status: Offline

Post autor: Ran » wt paź 16, 2007 9:02 am

Piąty tom jest super pod względem fabularnym - fajna historia, więcej Tatsumiego (i Tatsumiego z długimi włosami :]), sporo Hrabiego, ogólnie bardzo mi się podoba. Tylko jest jedna rzecz która mnie strasznie irytuje, a czego nie było w poprzednich tomach (albo nie zauważyłam) - kopiowanie rysunków. Chyba autorka nawet coś tam wspomniała o tym na marginesie, ale ja na przykład mam dobrą pamięć wzrokową i kiedy widzę obrazek, który pojawił się parę stron wcześniej to czuję się trochę zdezorientowana.

viki-26
Status: Offline

Post autor: viki-26 » wt paź 16, 2007 2:55 pm

Po przeczytaniu tomiku wrażenia jak najbardziej pozytywne ^^ Nie mogę się doczekac kolejnego tomiku :D
Nekcia pisze: ale za malo wg mnie Hisoki, oj tak xD
Zgadzam się. Hisoka to moja ulubiona postać z Yami i trochę sie zawiodłam, że tak mało poświęcono mu czasu w tym tomie :(

Aga
Status: Offline

Post autor: Aga » pt paź 19, 2007 11:49 am

kupowal ktos 5 przez waneko?....bo ja tak czekam czekam i nie moge sie doczekac a w skrzynce pustka..... <a chce juz miec Yami w swoich lapkach> i wlasnie nie wiem czy sie upominac czy nie... :? moze to poczty wina..... :cry:

Keiko Sakurazi
Status: Offline

Post autor: Keiko Sakurazi » pt paź 19, 2007 11:50 am

Świetny jest ten tom! ktoś wie gdzie moge kupić jedynke i dwójkę bo nie mam... :(((( :cry:

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pt paź 19, 2007 5:38 pm

Keiko Sakurazi pisze:Świetny jest ten tom! ktoś wie gdzie moge kupić jedynke i dwójkę bo nie mam...
Allegro
Sklepik Waneko
Merlin
itd..itd...

Keiko Sakurazi
Status: Offline

Post autor: Keiko Sakurazi » wt paź 23, 2007 12:06 pm

wielkie dzięki :) na allegro akurat nie było ale przez waneko czemu nie... :D

S.S.Owner
Status: Offline

Post autor: S.S.Owner » śr paź 24, 2007 9:14 am

viki-26 pisze:Hisoka to moja ulubiona postać z Yami
jak wielu innych otaku tej mangi xD
Ran pisze:więcej Tatsumiego
grrrr... 8-)
Ran pisze:sporo Hrabiego
no Hrabia wymiata!! zwłaszcza ten jego durny uśmiech jak czytał tą książkę... xDDD

A tak wogóle to już sam początek mie się podobał ("adopcja" :lol: ) ciesze się, ze znowu było chociaż troszeczke Murakiego x3
Ogółem tom świetny, czekamy na kolejne :D

April_Ryan
Status: Offline

Post autor: April_Ryan » wt paź 30, 2007 3:27 pm

No, wreszcie kupiłam! Wreszcie, wreszcie ^__^
No, oczywiście początek już doprowadzał mnie do wybuchów śmiechu xD A potem niezły szok z tym, jak Tatsumi wspomniał, co było z nim i Tsuzukim... zdziwko było :D
Oj, tak, Byakkuś był śliczny ^^ I Hisoka w długich włosach ^^! Taki prawdziwy paniczyk ;3 Miau ^^

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » śr lis 07, 2007 1:49 pm

Lepiej późno niż wcale, ale w końcu mam x3 Ostatnia sztuka z wanekowego sklepiku...

Początek rządzi, a cała ta historia z książką i herbatką u Hrabiego były świetne. Byakko jest przesłodki *-* Tylko te przypisy autorki trochę mącą podczas czytania.

S.S.Owner
Status: Offline

Post autor: S.S.Owner » sob lis 10, 2007 11:09 pm

dragon007 pisze:Tylko te przypisy autorki trochę mącą podczas czytania.
eeee tam, chrzanić przypisy :D ja je czytam dopiero na końcu (o ile wogóle xD)

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Yami no Matsuei"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości