Yami no Matsuei tom 11

Pozycja, w której siły nadprzyrodzone stykają się ze współczesnym światem, a pełne dramatyzmu, mroczne wydarzenia przeplatane są czasem sympatyczną komedią.
ODPOWIEDZ
mila
Status: Offline

Yami no Matsuei tom 11

Post autor: mila » czw sie 12, 2010 12:52 pm

Wczoraj kupiłam 11 tomik mojej ukochanej mangi po półtora rocznej przewie (czy coś koło tego). Ale nie zawiodłam się, tłumaczenie trzyma poziom, no i czekam na z niecierpliwością na kolejny tomik. Mam szczerą nadzieję, że autorka zbierze się w sobie i wypuści kolejne tomik, aby fani mogli cieszyć się dalszą historią Tsuzuki'ego i Hisoki.

kyo23
Status: Offline

Post autor: kyo23 » pt mar 04, 2011 9:27 am

Manga jest ciekawa. te nowsze tomy mają trochę inną historię już ale i tak wiernie wytrwam przy tym tytule. Nie ma to jak manga w komplecie na półce XD.

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » sob gru 03, 2011 12:19 pm

Po pół roku od zakupu tomiku :oops: w końcu przeczytałam Yami 11 ( przy okazji miałam pretekst ,żeby sobie powtórzyć całość). Przyznam, że fabularnie zrobiło się dosyć ciekawie, zwłaszcza w rodzinnym domu Hisoki. :)
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Yumi221
Status: Offline

Post autor: Yumi221 » pt kwie 06, 2012 8:06 pm

Na łamach Tanuki-Manga ukazała się recenzja tego tomiku. Zapraszam do lektury :)

Sumer
Status: Offline

Post autor: Sumer » wt lut 10, 2015 1:15 pm

Cześć,

Jest to wyjątkowo przyzwoity i wspaniałe po.
Jestem bardzo szczęśliwy, dołączył do tego forum.
Lubię go wyjątkowo dużo .... !!!!


Bardzo dziękuję ...

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Yami no Matsuei"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości