Dynia z Majonezem

Tutaj zajmujemy się mangami i książkami od Hanami
ODPOWIEDZ
Kisara
Status: Offline

Dynia z Majonezem

Post autor: Kisara » czw lip 17, 2008 12:07 pm

Od Hanami:

Szanowni Państwo,

prezentujemy opis oraz okładkę naszej pierwszej jesiennej nowości, którą będzie komiks "Dynia z majonezem" autorstwa Kiriko Nananan.

Bardzo cieszy nas fakt, że twórczyni bardzo spodobał się nasz projekt okładki.

"Dynia z majonezem"

Miho i Seiichi od półtorej roku mieszkają razem w niewielkim mieszkaniu. Ona pracuje w sklepie i jest przeciętną japońską dziewczyną. On to młody muzyk, który marzy o karierze w branży. Niestety ciągle jest bezrobotny, przez co cały ciężar utrzymania spada na Miho. Ze względu na trudną sytuację finansową dziewczyna podejmuję dodatkową pracę w nocnym klubie.

"Dynia z majonezem" to historia o problemach współczesnych młodych ludzi. To opowieść o szukaniu swojego miejsca na ziemi, stworzona przez Kiriko Nananan - twórczynię słynącą z subtelnej, realistycznej kreski i wnikliwej obserwacji otaczającego nas świata.

Format: 150 x 210 mm
Objętość: 208 stron
Oprawa: Miękka
Data publikacji: 10 październik 2008
Komiks dla dorosłych


Kriko Nananan jest zarówno rysowniczką, jak i autorką scenariuszy. Zadebiutowała w 1993 roku w magazynie Garo. Jej prace cechuje realistyczna kreska oraz prosta forma. Stworzone przez autorkę historie opisują życie młodych Japończyków. Prawdziwych ludzi, którzy popełniają błędy, szukają celu w życiu i mierzą się z codziennymi wyzwaniami.
Uniwersalność tematyki poruszanej przez Kriko Nananan sprawia, że jej komiksy cieszą się popularnością nie tylko w Japonii. Prace autorki zostały wydane między innymi w Stanach Zjednoczonych oraz we Francji, gdzie spotkały się z wyjątkowo entuzjastycznym przyjęciem.

Okładka:
Obrazek

Silvera
Status: Offline

Post autor: Silvera » czw lip 17, 2008 3:13 pm

Zapowiada się interesująco.
Kupię ;)

Btw, powinno być 10 października. Mamy przecież tylko jeden październik :P (czepiam się, wiem, ale to jest błąd, przy którym trudno mi siedzieć cicho)

Kottie
Status: Offline

Post autor: Kottie » czw lip 17, 2008 10:57 pm

Kupisz czy ode mnie pożyczysz?:D

Cena pewnie taka co zwykle, a Balsamista się niedługo kończy, lubię wydania Hanami więc i to kupię :)

Grisznak
Status: Offline

Post autor: Grisznak » wt lip 22, 2008 5:09 pm

Autorkę znam z "Blue" najbardziej emo yuri angstowej mangi jaką czytałem. Diabli wiedzą, co tym razem będzie.

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » wt lip 22, 2008 7:24 pm

Grisznak pisze:Diabli wiedzą, co tym razem będzie.
Czyli ogolnie do kitu, czy da sie to czytac?

Grisznak
Status: Offline

Post autor: Grisznak » ndz lip 27, 2008 8:12 am

Nie twierdzę, że to też będzie kit. Blue było zangstowane, to nie musi być aż tak ciężkie.

Awatar użytkownika
Lisa
Adept
Posty: 180
Rejestracja: pn maja 29, 2006 4:55 pm
Status: Offline

Post autor: Lisa » ndz mar 12, 2017 2:18 am

Powstanie film kinowy na podstawie tej mangi. Żródło

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hanami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości