Ristorante Paradiso

Tutaj zajmujemy się mangami i książkami od Hanami
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2685
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Ristorante Paradiso

Post autor: Gotenks » wt maja 12, 2009 7:47 pm

[center]Ristorante Paradiso[/center]
[center]Obrazek[/center]
Dwudziestojednoletnia Nicoletta przyjeżdża do Rzymu w poszukiwaniu matki. Porzucona w dzieciństwie, wychowywana przez dziadków, nie pała przyjaznym uczuciem do rodzicielki. Zresztą Olga również nie jest wzorowym, kochającym i troskliwym rodzicem. Obie kobiety będą musiały zmierzyć się z przeszłością i spróbować naprawić relacje między sobą. A wszystko to w scenerii uroczej restauracji, w której pracują ciekawi ludzie. „Ristorante Paradiso” to historia obyczajowa, podana przy akompaniamencie przysmaków kuchni włoskiej.
Natsume Ono urodziła się w 1977 roku. Zadebiutowała w 2003 roku opowieścią pod tytułem La quinta camera. Pod pseudonimem „Basso” wydaje komiksy yaoi. Rysowniczka zafascynowana jest kulturą włoską, co odzwierciedlają jej prace. Akcja niektórych z nich, tak jak w przypadku Ristorante Paradiso czy Gente, dzieje się we Włoszech. Autorka często również nadaje swoim komiksom tytuły w języku włoskim. Przed rozpoczęciem kariery w branży komiksowej spędziła prawie rok w słonecznej Italii, poznając język i kulturę regionu. Ristorante Paradiso doczekało się swojej wersji animowanej, serial trafił na antenę na początku kwietnia 2009 roku.
Format: 130 x 180 mm
Objętość: 176 stron
Oprawa: Miękka
Papier: Offset
Cena okładkowa: 24 zł
ISBN 978-83-60740-26-2
Data publikacji: 8 lipca 2009

BTW. W Japonii puścili już kilka odcinków anime na podstawie mangi.
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Kottie
Status: Offline

Post autor: Kottie » śr maja 13, 2009 12:11 am

Po obejrzeniu trochę anime już się zdecydowałam, że tę mangę z nowych tytułów na pewno kupię :)

Postaci w tej serii nie da się nie lubić :)

Jóga
Status: Offline

Post autor: Jóga » śr gru 30, 2009 11:47 pm

Uwielbiam! A Gigi jest jedną z moich ulubionych postaci *_*
RP sprawiło, że niedługo zabieram się za przyrządzanie włoskich potraw, a Rzym pokochałam na nowo! @_@
Mam nadzieję, że Hanami wypuści drugą część - Gente. [-o<

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hanami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości