Vinland Saga

Tutaj zajmujemy się mangami i książkami od Hanami

Gdyby ta manga ukazała się w Polsce kupowałbyś/kupowałabyś ją?

Tak
64
52%
Nie
36
29%
Być może
24
19%
 
Liczba głosów: 124

Daminox
nołlife
Posty: 2661
Rejestracja: pn gru 17, 2012 7:33 pm
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Daminox » pt sty 11, 2013 8:20 pm

Co najmniej interesujące:) Kupiłbym.
Dlaczego? Klimaty, które mnie interesują, a nie mają jeszcze swoich przedstawicieli w postaci tytułów wydanych na polskim rynku.
Niby jest Thorgal, ale wikingów w wersji mangowej też bym chętnie miał u siebie na półce.
"Gdy w pobliżu nie ma dźwięku, słychać dźwięk własnego serca"
Mushishi przeł. Radosław Bolałek

nankurunaisa_
Posty: 23
Rejestracja: pn gru 03, 2012 11:08 pm
Status: Offline

Post autor: nankurunaisa_ » sob sty 12, 2013 10:57 pm

Rewelacyjna manga .Świetna historia,wspaniała kreska,a do tego nietuzinkowi bohaterowie (Askeladd!).Warte wydania :wink:
passion still alive

Awatar użytkownika
Ajsza
Fanatyk
Posty: 1732
Rejestracja: pt maja 25, 2012 10:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Ajsza » wt sty 22, 2013 8:48 pm

zandam pisze:Któryś z pracowników Kodanshy USA napisał na twitterze, że wydanie VS będzie inne od ich standardowych wydań, a informacje na ten temat zostaną wkrótce podane na ich blogu (Dalej się łudzę, że wydadzą to w twardej oprawie :wink: ).
Nie musisz się już łudzić, twe prośby zostały wysłuchane: http://www.amazon.com/Vinland-Saga-1-Ma ... 89&sr=1-18
Gdzieś na twitterze też jest o tym info.

A tak ogólnie to mangi bym nie kupiła - nie moje klimaty.

OgóreKiszony
Status: Offline

Post autor: OgóreKiszony » wt sty 22, 2013 10:09 pm

Najssss. Do premiery jeszcze kawał czasu, ale na pewno kupię.

Dendrobates
Status: Offline

Post autor: Dendrobates » sob cze 15, 2013 7:41 pm

Opis mnie zaciekawił, jestem na tak.

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » śr lip 17, 2013 8:14 pm

Nie jest to manga, którą się czyta z przyjemnością i do której się chce wracać.
Motyw "Farmland Sagi" rozwalił mnie kompletnie, a postać Arneis zirytowała mnie na całego.
Jedno, wielkie, NIE, dla tej mangi 8-)

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pt wrz 06, 2013 7:07 pm

Manga jest super, ale tylko do pewnego momentu. Wątek Farmville zupełnie mi się nie podoba i na nim przerwałem czytanie skanów. Już niedługo ma wyjść fajnie zapowiadające się wydanie angielskie i na pewno w nie zainwestuje, więc polskiego raczej kupować nie będę.
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

graczykij
Status: Offline

Post autor: graczykij » pt wrz 06, 2013 7:33 pm

Przejrzałam kilka pierwszych rozdziałów i manga mnie zaintrygowała. Kreska też jest świetna. Ale...
Gotenks pisze: Już niedługo ma wyjść fajnie zapowiadające się wydanie angielskie i na pewno w nie zainwestuje, więc polskiego raczej kupować nie będę.
Dokładnie tak samo. Także tego, nie tym razem.

shaneL
Status: Offline

Post autor: shaneL » pt wrz 13, 2013 6:00 pm

Kodansha wrzuciła na swojego tumblra zdjęcia wydania :shock: U nas w takiej delux wersji raczej VS nie wyjdzie :roll:

kunio
Status: Offline

Post autor: kunio » pt wrz 13, 2013 6:55 pm

shaneL pisze:Kodansha wrzuciła na swojego tumblra zdjęcia wydania :shock: U nas w takiej delux wersji raczej VS nie wyjdzie :roll:
Rzeczywiście ryje beret :mrgreen:

graczykij
Status: Offline

Post autor: graczykij » sob wrz 14, 2013 12:48 pm

Muszę się zgodzić, jak zobaczyłam zdjęcie to zrobiłam takie oczy :shock: Teraz ja już nie mam żadnych wątpliwości, czy kupić ich wydanie.

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

Post autor: miaka88 » ndz sie 03, 2014 12:34 pm

Zakochałam się w tej mandze. Jeśli ktoś to wyda to będę mu bic pokłony tak jak przy Berserku.

Ale patrząc na wydanie angielskie to mam ochotę je kupić (tylko funduszy brak).

Mam nadzieje, że może w tych nowościach waneko będzie ten tytuł. Ma na razie 14 tomów więc nie powinno odstraszyć kupujących a początek lepszy niż w Berserku.

Obok Monstera i Berserka (JPF czekam...) VS jest najlepszą mangą jaką czytałam. :mrgreen:
Obrazek

Komisia111
Adept
Posty: 214
Rejestracja: czw cze 12, 2014 11:24 pm
Status: Online

Post autor: Komisia111 » wt sie 19, 2014 1:52 am

Zdecydowanie brałabym tą mangę bez zastanowienia jakby (jakimś cudem) pojawiła się na polskim rynku. Wydanie angielskie jest świetne, ale cóż, w języku angielskim (czytaj. mam zerowe zdolności językowe :oops: ). Mam nadzieję, że w ciągu kilku następnych lat jakieś wydawnictwo się zlituje i za nią weźmie :wink:

KyleKatarn97
Status: Offline

Post autor: KyleKatarn97 » wt sie 19, 2014 10:18 am

To taki japoński Thorgal, prawda?
Hmm... Klikam bez zastanowienia tak, bo jestem fanem komiksów pana Rosińskiego i każdy podobny tytuł, nawet w wersji mangowej, witałbym na polskim rynku z otwartymi ramionami :D

Shakkaho
Status: Offline

Post autor: Shakkaho » wt sie 19, 2014 1:09 pm

Po zmianie w Farmville ciągnęłam to, mimo wszystko, ale jednym z ostatnich rozdziałów jednak podziękuję. Autorowi chyba nikt nie powiedział, że jest różnica między swoimi zasadami i brakiem jakiegokolwiek szacunku do siebie połączonego z totalną głupotą.

Szkoda, chociaż jakby wyszło to może kupiłam do tomu w którym ginie wiadomo-kto. Potem za nic w świecie.

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » pn gru 22, 2014 10:40 pm

Cios dla osób które zbierają wydanie angielskie. :(
Kodansha USA, na bardzo długo zawiesza wydawanie mangi. Powód, prawdopodobnie słaba sprzedaż.
http://www.animenewsnetwork.com/news/20 ... -us/.82480

wszczebrzeszyn
Status: Offline

Post autor: wszczebrzeszyn » wt gru 23, 2014 6:00 am

Itachi Uchiha pisze:Cios dla osób które zbierają wydanie angielskie. :( (...)
Jestem ciekaw co na ten temat ma do powiedzenia wazeliniarz Dembol, który był przeciwny wydaniu Vinland Sagi w Polsce jako argument podając świetne wydanie angielskie...

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » wt gru 23, 2014 6:47 am

Hahahaha xD VS, taka świeeetna seria tak świeeeetnie wydana~~ i proszę, zawieszona :P w Polsce pewnie też trzeba by ją po kilku tomach zawiesić xD

kunio
Status: Offline

Post autor: kunio » wt gru 23, 2014 12:28 pm

Ostatnio chciałem sobie kupić pierwszą książkę, ale cena mnie skutecznie zniechęciła. :P

shaneL
Status: Offline

Post autor: shaneL » wt gru 23, 2014 6:13 pm

Na amazonie zajmuje dość wysokie pozycje w rankingach. No i teraz moda na wikingów bo serial. Jakaś ściema z tą słabą sprzedażą.

Zablokowany

Wróć do „Hanami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości