Monster - polskie wydanie

Tutaj zajmujemy się mangami i książkami od Hanami
ODPOWIEDZ
GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » czw lut 20, 2014 12:39 pm

I kolejna obsuwa. Ktoś jest zaskoczony?

Aratar
Status: Offline

Post autor: Aratar » czw lut 20, 2014 1:25 pm

Niespecjalnie, chociaż powód obsuwy już tak. To jest chyba pierwszy taki przypadek aby termin wydania się obsunął z powodu poprawki w stopce redakcyjnej.

kunio
Status: Offline

Post autor: kunio » czw lut 20, 2014 1:36 pm

GrisznakIW pisze:I kolejna obsuwa. Ktoś jest zaskoczony?
Mnie przestało to zaskakiwać, gdy Hanami na fb napisało to:
tutaj sytuacja jest dość specyficzna, gdyż nie decyduje wydawnictwo, a pan Urasawa, któremu wydawnictwo przekazuje materiały do weryfikacji.

A to, że dają wydawnictwu do podpisania niepełny kontrakt i każą czekać kilka miesięcy, aż w końcu ogarną swój błąd, to są niestety jaja. Oby znowu nie trzeba było czekać kilka miesięcy na zatwierdzenie materiałów, bo w takiej sytuacji nas amerykańce wyprzedzą z premierą.

Awatar użytkownika
Mephisto
Weteran
Posty: 1296
Rejestracja: czw sty 31, 2013 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Mephisto » czw lut 20, 2014 3:38 pm

Wielki smutek, jeszcze chwila, a ich zdjęcie w tle z napisem ,,On nadchodzi" trzeba będzie jakoś zaktualizować. Nie wiem, że mu nogi połamali czy coś ;/

Tak czy tak oczekiwane strasznie się dłuży, mam nadzieję, że marzec to już będzie ostateczność.
Za słowami widzę wyłącznie wątpliwości.
https://twitter.com/meurtvolant

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2960
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Post autor: ninna » czw lut 20, 2014 3:54 pm

Ja nie jestem zaskoczona. Luty trwa sobie w najlepsze, a tu żadnych informacji o "Monsterze". Było do przewidzenia, że premiera się przesunie.

Mnie to wcale nie martwi. Mam wiele innych ciekawych rzeczy do czytania. Poza tym i tak nie wiem, czy kupię "Monstera" zaraz po premierze - zależy, ile serii będzie w danym miesiącu do kupienia. Ta manga nie jest moim priorytetem.

graczykij
Status: Offline

Post autor: graczykij » czw lut 20, 2014 4:58 pm

Nie zrażam się, czekam cierpliwie dalej. Poza tym, mam teraz dużo wydatków, więc może to i lepiej. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Alextasha
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: pn lis 04, 2013 4:45 pm
Lokalizacja: Kraków
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Alextasha » wt kwie 01, 2014 3:50 pm

Właśnie odebrałam swojego Monstera. Jeszcze nie zaczęłam czytać ale już widzę jeden, duży minus w wydaniu. Czy tylko u mnie na pierwszej stronie (tej czarnej) logo jest mega rozpikselowane? Niestety nie mam przy sobie mojego aparatu, żeby zdjęcie pokazać a na zdjęciu z komórki tego tak nie widać (nie łapie aż tak ostrości i wygładza piksele :P)

Awatar użytkownika
kuras
Weteran
Posty: 1455
Rejestracja: pn cze 06, 2011 2:30 pm
Lokalizacja: NDM
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: kuras » wt kwie 01, 2014 4:01 pm

Następna strona też niestety cierpi na to samo, ale dalej jest już w porządku, przynajmniej przeglądając nie zauważyłem nic złego ;)

Marei
nołlife
Posty: 2216
Rejestracja: czw sie 09, 2007 12:56 pm
Status: Offline

Post autor: Marei » wt kwie 01, 2014 4:59 pm

U mnie jest to samo na 1 stronie, na drugiej tego już nie dostrzegam. Za to pojawiłą się jedna, lekko irytująca mnie rzecz, która pojawiała się już w Pluto, czyli nadmierne stosowanie "aha" jako zamiennik tak. Ja wiem, może i jest to poprawne, ale przy nadmiernym wykorzystywaniu jednak irytuje.
Reszta bez zarzutu, warto było czekać na tę mangę tyle lat i powstrzymywać się od czytania skanów i oglądania anime :wink:

Awatar użytkownika
Alextasha
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: pn lis 04, 2013 4:45 pm
Lokalizacja: Kraków
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Alextasha » wt kwie 01, 2014 5:13 pm

Marei pisze:U mnie jest to samo na 1 stronie, na drugiej tego już nie dostrzegam.
Zwróć uwagę na ten samotny włos ;)

Marei
nołlife
Posty: 2216
Rejestracja: czw sie 09, 2007 12:56 pm
Status: Offline

Post autor: Marei » wt kwie 01, 2014 5:31 pm

Nawet ten samotny włos wygląda u mnie w miarę ok, ale możliwe, że ślepnę :lol: Zdjęcia nie zrobię z powodów podanych powyżej, ale mi wydaję się w porządku, a nawet jeżeli, to jest to dosyć nieznaczne.

Pablo_Querte
Status: Offline

Post autor: Pablo_Querte » wt kwie 01, 2014 8:31 pm

To samo było w PLUTO 1, też rozpikselowane kolorowe strony.

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

Post autor: miaka88 » śr kwie 02, 2014 7:57 am

Aż wzięłam Pluto do ręki. Albo jestem ślepa i tych nie widzę albo ich nie ma.

Faktycznie ładna cegła z tego Monstera. Aż szkoda czytac i o grzbiet się martwic później.
Obrazek

Dahlia
Status: Offline

Post autor: Dahlia » śr kwie 02, 2014 8:23 am

ja mój egzemplarz odbiorę dopiero w sobotę, no, chyba, że dziś się jakoś wyrobię, nie mogę się doczekać, aż go zobaczę :)

Wiwaldo
Status: Offline

Post autor: Wiwaldo » śr kwie 02, 2014 9:05 am

Faktycznie, pierwsze dwie strony straszna pixeloza, ale dalej jest już chyba ok.

Marei
nołlife
Posty: 2216
Rejestracja: czw sie 09, 2007 12:56 pm
Status: Offline

Post autor: Marei » śr kwie 02, 2014 10:46 am

miaka88 pisze:Faktycznie ładna cegła z tego Monstera. Aż szkoda czytac i o grzbiet się martwic później.
Z grzbietem problemu nie ma, problem jest z utrzymaniem tej mangi w ręku :lol: Tom jest strasznie ciężki, przez co czyta się trochę niewygodnie.

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » śr kwie 02, 2014 10:56 am

Dlatego właśnie takim tytułom służy jednak twarda okładka i szyty, a nie klejony bok. Mam tak wydaną "Ayako" Tezuki (700 stron) i nie miałem większych problemów z czytaniem (inna rzecz, że czytałem kilka dni, bo rzecz długa, bogata w treść i fabularnie złożona).

pridek
Status: Offline

Post autor: pridek » śr kwie 02, 2014 12:01 pm

Marei pisze:Za to pojawiłą się jedna, lekko irytująca mnie rzecz, która pojawiała się już w Pluto, czyli nadmierne stosowanie "aha" jako zamiennik tak. Ja wiem, może i jest to poprawne, ale przy nadmiernym wykorzystywaniu jednak irytuje.
Reszta bez zarzutu, warto było czekać na tę mangę tyle lat i powstrzymywać się od czytania skanów i oglądania anime :wink:
Podpisuję się rękami i nogami. Liczyłam, że w Monsterze nie będzie tylu "ahów". Przecież zwykłe "tak" też ładnie wygląda

Chrno
Status: Offline

Post autor: Chrno » śr kwie 02, 2014 7:41 pm

Przecież zwykłe "tak" też ładnie wygląda
Ano, jo.

WierszemPisane
Status: Offline

Post autor: WierszemPisane » czw kwie 03, 2014 12:05 pm

Jedynie na pierwszej stronie straszna
Pikseloza się objawia,
Dalej już jest spoko,
Monsterek cieszy oko.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hanami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość