Idący człowiek

Tutaj zajmujemy się mangami i książkami od Hanami
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Idący człowiek

Post autor: Meliona » wt wrz 12, 2017 9:32 am

► Pokaż Spoiler
Na MFKiG dojdzie do nas jeden z najważniejszych komiksów Jirō Taniguchiego "Idący człowiek". Ten nostalgiczny tytuł zdobył uznanie na całym świecie, w tym nominację do Nagrody Eisnera.
Komiks oprócz klasycznego "Idącego człowieka", zawierać będzie 3 dodatkowe historie w podobnym klimacie oraz kilkustronicową kolorową galerię.
232 strony (w tym sporo kolorowych), cena okładkowa 36 zł, okładka miękka ze skrzydełkami.
Obrazek

Matii
Weteran
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 29, 2015 6:18 pm
Lokalizacja: Katowice
Status: Offline

Idący człowiek

Post autor: Matii » wt wrz 12, 2017 5:09 pm

Nie sądziłem że się wyrobią tak szybko ^^ Szkoda tylko że mój portfel się nie cieszy.
Czekam na wydanie - Trigun; Hunter x Hunter; Nana; Shaman King KZB; Ashita no Joe; Kiseijuu
Nakarm Prehistorycznego pokemona: Obrazek

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

Idący człowiek

Post autor: miaka88 » wt wrz 12, 2017 8:20 pm

Matii pisze:
wt wrz 12, 2017 5:09 pm
Szkoda tylko że mój portfel się nie cieszy.
Mój portfel w 100% się z tobą zgadza.
Obrazek

GekainoShi
Status: Offline

Idący człowiek

Post autor: GekainoShi » ndz wrz 17, 2017 9:25 am

Tytuł gdzieś tam już do mnie jedzie ;) Nie mogę się doczekać. Jest to jedna z lepszych mang tego autora.

kolega335
Posty: 99
Rejestracja: pt sty 22, 2016 12:14 am
Status: Offline

Idący człowiek

Post autor: kolega335 » pt wrz 22, 2017 11:43 pm

Okładka skojarzyła mi się z Shou Tucker'em i jego psiakiem.
Sam tytuł raczej ciekawy, poczekam na opinie i raczej kupię.

Velsu
Status: Offline

Idący człowiek

Post autor: Velsu » sob wrz 23, 2017 1:36 pm

"Czytalem" po angielsku, jezeli czytaniem mozna to nazwac. Raczej dla specyficznej grupy odbiorców.

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2959
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Idący człowiek

Post autor: ninna » sob wrz 30, 2017 6:48 pm

Już kupiłam, przeczytałam i o dziwo podobało mi się. Chociaż typ historii podobny do "Samotnego Smakosza", to "Idącego Człowieka" ratuje różnorodność... To króciutkie historyjki, wycinki z życia pewnej rodziny (czy raczej głównie pana i jego psa). Niby nic się nie dzieje, a czyta (i ogląda) się tę mangę bardzo przyjemnie. Parę scen może zapaść w pamięć. Manga bardzo spokojna, odprężająca, ale zgodzę się, że dla specyficznej grupy odbiorców.

Miłą niespodzianką są dodatkowe historyjki (bardzo udane) i mini galeria na końcu.

Awatar użytkownika
Maur
Adept
Posty: 421
Rejestracja: śr sie 16, 2017 3:48 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Gender:
Status: Offline

Idący człowiek

Post autor: Maur » sob wrz 30, 2017 7:20 pm

ninna, może też się skuszę. A jak strona techniczna? Bo ja z Hanami mam różne doświadczenia...

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2959
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Idący człowiek

Post autor: ninna » sob wrz 30, 2017 7:38 pm

Maur, tam za dużo tekstu nie ma więc niewiele można było zepsuć :lol:. Jeśli chodzi o druk, kolorowe strony itd. to wszystko gra.

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Idący człowiek

Post autor: Meliona » wt lis 14, 2017 7:36 pm

ninna pisze:
sob wrz 30, 2017 6:48 pm
Niby nic się nie dzieje, a czyta (i ogląda) się tę mangę bardzo przyjemnie. Parę scen może zapaść w pamięć. Manga bardzo spokojna, odprężająca, ale zgodzę się, że dla specyficznej grupy odbiorców.
Zgadzam się. To niezła manga, na pewno nie najlepsza tego autora (czytałam tylko tytuły, które wyszły w Polsce), ale plasuje się gdzieś w środku. Kupna nie żałuję. Ponad 30 kolorowych stron było miłym zaskoczeniem. Dodatkowe historyjki były meh. Jedna była rysowana tylko czernią, a inna prawie cała była w kolorze i to ich największy plus.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hanami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość