20th Century Boys - Chłopaki z dwudziestego wieku

Tutaj zajmujemy się mangami i książkami od Hanami
Gina89
Adept
Posty: 168
Rejestracja: pt paź 27, 2023 4:31 pm
Status: Offline

20th Century Boys - Chłopaki z dwudziestego wieku

Post autor: Gina89 » ndz kwie 21, 2024 8:24 am

Ramsey Ka pisze:
ndz kwie 21, 2024 4:05 am
Gina89 pisze:
pt kwie 19, 2024 1:08 pm
Mr.Chiquita pisze:
pt kwie 19, 2024 12:24 pm
Od tego autora na polskim rynku, jest jeszcze Monster. Plus, Hanami zapowiada też Billy'ego Bata. Może ich spróbuj?
Myślę nad Monsterem tylko, że w Chłopakach mam wszystko co lubię tzn. opowieść ciągnie się na przestrzeni wieeeeeelu lat, jest wielu głównych bohaterów i praktycznie lubisz wszystkich, jest poczucie osaczenia, przytłoczenia, a ostatnie dwa tomy to swiat rodem z filmów postapo. Do szczęścia brakuje mi już chyba tylko zombie :lol:.
A monster to chyba taki typowy kryminał.

Zdecydowanie Billy Bat to jest to czego szukasz :D Ale niestety zostają Ci skanlacje (polskie są gdzieś na chomikuj) bo z tempem Hanami całość wyjdzie za 4 lata xd
Czytałam każdy istniejący opis tej mangi i fabuła wydaje mi sie jakaś dziwna i mało ciekawa. Ale zaufam autorowi bo facet wie jak zrobić z pozoru proatej historii coś niesamowitego. Tylko zostaje mi czekanie te 4 lata bo nie umiem w języki obce :oops:

Dopiero teraz zobaczyłam jak długo wydawano Chłopaków.... Miałam to szczęście że o tym tytule dowiedziałam sie jak na rynku było wydanych już 8 tomów, kurcze liczyłam że ostatnie 3 tomy zostaną wydane szybciej a tu moge założyć nawet i dwa lata na to...

Awatar użytkownika
Shounen
Posty: 12
Rejestracja: pt kwie 02, 2021 11:55 am
Kontakt:
Status: Offline

20th Century Boys - Chłopaki z dwudziestego wieku

Post autor: Shounen » ndz kwie 21, 2024 12:02 pm

Ramsey Ka pisze:
ndz kwie 21, 2024 4:05 am
Zdecydowanie Billy Bat to jest to czego szukasz :D Ale niestety zostają Ci skanlacje (polskie są gdzieś na chomikuj)
Kiedyś zacząłem czytać, ale chyba ostatecznie nie przetłumaczyli całej serii.
Obrazek

Matejko
Posty: 18
Rejestracja: pn lis 09, 2020 1:42 am
Gender:
Status: Offline

20th Century Boys - Chłopaki z dwudziestego wieku

Post autor: Matejko » pn kwie 22, 2024 9:13 pm

Gina89 pisze:
ndz kwie 21, 2024 8:24 am
Dopiero teraz zobaczyłam jak długo wydawano Chłopaków.... Miałam to szczęście że o tym tytule dowiedziałam sie jak na rynku było wydanych już 8 tomów, kurcze liczyłam że ostatnie 3 tomy zostaną wydane szybciej a tu moge założyć nawet i dwa lata na to...
To masz szczęście. Ja od początku początku zbierałem tomy, lecz ze świadomością, że zacznę czytać, jak będzie już z 9-10 tomów. Zacząłem w lutym tego roku i póki co czekam na pozostałe.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hanami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość