Nowości od Studia JG

Tutaj rozmawiamy o komiksach wydanych przez Studio JG, a także magazynach "Otaku" i "SMASH!"
Awatar użytkownika
Tequilka
Wtajemniczony
Posty: 628
Rejestracja: ndz gru 15, 2019 9:59 am
Lokalizacja: Tarnów
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: Tequilka » pn sie 08, 2022 2:07 pm

Obrazek
🍁„Sakamoto Days”
🍁„Oshi no ko”
🍁„Koroshi ai”
🍁„Otome monster caramelize”
🍁„Yofukashi no uta”
🍁„Zon 100: Zombie ni naru made ni shitai 100 no koto”
🍁„Shinai naru boku e satsui o komete”
🍁„Tokyo tarareba musume”

I tak każdy się spodziewał :3 dla mnie 5/8
-„Oshi no ko”
-„Otome monster caramelize”
-„Zon 100: Zombie ni naru made ni shitai 100 no koto”
-„Shinai naru boku e satsui o komete”
-„Tokyo tarareba musume”

Awatar użytkownika
Sebek
Weteran
Posty: 1319
Rejestracja: ndz wrz 08, 2019 12:27 pm
Gender:
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: Sebek » pn sie 08, 2022 2:11 pm

W tym tygodniu domowie sobie: „Koroshi ai” oraz „Tokyo tarareba musume”, gdyz najmniej do mnie przemawialy, a i tak wezme tylko pierwsze tomy na sprobowanie, gdzie przy reszcie wzialem preordery na tyle tomow, ile bylo mozna, ale kto wie, moze i te mnie zaciekawia. Gdyby nie festiwal, pewnie bym sobie glowy nimi nie zawracal.
Obrazek

Awatar użytkownika
KubciO
Fanatyk
Posty: 1930
Rejestracja: pn lip 18, 2016 12:36 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Gender:
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: KubciO » pn sie 08, 2022 2:29 pm

Teraz tylko pozostaje wyczekiwać na grafiki do kart. :)
Last Man 6 - +4/5
Ragna Crimson 2 - 4/5
Chainsaw Man 11 - +4/5
Chainsaw Man 10 - 4/5
One-Punch Man 23 - +4/5

Awatar użytkownika
Kuroneko
Weteran
Posty: 1171
Rejestracja: śr kwie 01, 2015 4:18 pm
Gender:
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: Kuroneko » pn sie 08, 2022 4:06 pm

Dla mnie będą na pewno:
🍁„Oshi no ko”
🍁„Koroshi ai”
🍁„Otome monster caramelize”
🍁„Shinai naru boku e satsui o komete”
🍁„Tokyo tarareba musume”

Jeszcze zastanawiam się nad „Yofukashi no uta”, chyba będzie zależeć od grafiki karty. Biorę tylko piersze tomy wszystkich serii, bo nie jestem pewna, które będę zbierała do końca.
ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Thoreline
Wtajemniczony
Posty: 821
Rejestracja: pt sie 08, 2014 8:44 pm
Lokalizacja: gdzieś nad morzem
Gender:
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: Thoreline » pn sie 08, 2022 4:10 pm

Kontynuuje tradycje niełapania się na festiwale :D, kompletnie nic dla mnie z tego festiwalu.

Ginny
Adept
Posty: 301
Rejestracja: pn mar 03, 2014 10:42 pm
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: Ginny » pn sie 08, 2022 6:59 pm

Z nowości może spróbuję "Tokyo tarareba musume". Fajnie, że mają tyle nowości, ale obawiam się, że serie wychodzące znów będą opóźnione. W końcu ukazało się Wotakoi, ciekawe ile poczekamy na ostatni tom. Shirayuki też już nawet nie jest w trybie dwumiesięcznym, Po deszczu też opóźnione. I z tego co czytam inne serie też. Noragami w Japonii już wydano 25 tomów, wciąż czekamy na 23.

Awatar użytkownika
Raegnorwi
Posty: 42
Rejestracja: sob kwie 30, 2022 11:17 am
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: Raegnorwi » pn sie 08, 2022 9:53 pm

Dla mnie Koroshi Ai :D Chociaż skoro to studio to pewnie będzie wychodzić z 5 lat

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5411
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: Yuriko » pn sie 08, 2022 10:54 pm

Ja biorę tylko Shinai naru boku e satsui o komete w 100%. Jestem w trakcie oglądania anime Koroshi ai i nie jest to złe, ale nie mam pewności co do mangi. Jeśli bym się zdecydowała brać serię, to może tego joseia bym dorzuciła.

Awatar użytkownika
lexis
Adept
Posty: 342
Rejestracja: sob mar 02, 2019 11:04 pm
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: lexis » pt sie 12, 2022 2:12 am

Z ostatniego ogłoszenia biorę Koroshi Ai, Oshi no Ko i albo Otome Monster, albo Yofukashi. Są to też jedyne tytuły, które mnie interesują z festiwalu.

Doceniam wydawanie josei, i to takich w miarę znanych i lubianych, ale za mocno się przejechałam na Kuragehime, żeby brać od tej autorki coś jeszcze (może poza Blank Canvas, bo podobno różni się od jej pozostałych mang) :P

Awatar użytkownika
KubciO
Fanatyk
Posty: 1930
Rejestracja: pn lip 18, 2016 12:36 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Gender:
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: KubciO » pt sie 12, 2022 7:05 am

Ja wziąłem ostatecznie wszystko poza josei (chociaż początkowo miałem brać ^^). Sam się sobie dziwię. Najwyżej będę miał kolejne "jedynki" do kolekcji, które mi nie podeszły. :P
Last Man 6 - +4/5
Ragna Crimson 2 - 4/5
Chainsaw Man 11 - +4/5
Chainsaw Man 10 - 4/5
One-Punch Man 23 - +4/5

Awatar użytkownika
Kuroneko
Weteran
Posty: 1171
Rejestracja: śr kwie 01, 2015 4:18 pm
Gender:
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: Kuroneko » pn wrz 05, 2022 2:22 pm

🇯🇵Wczoraj w Japonii, dzisiaj w Polsce!🇵🇱
🎮Przed Wami zwariowana komedia osadzona w mrocznym świecie popularnej gry „Elden Ring"!🎮 Mamy przyjemność oddać w Wasze ręce pierwsze dwa rozdziały komiksu, które już teraz możecie przeczytać za darmo na platformie YattaReader!📲

👉W międzynarodowej premierze i symultanicznym wydawaniu cyfrowej wersji mangi „Elden Ring: Droga do Złotego Drzewa" bierze udział aż 12 krajów na całym świecie - niezwykle cieszymy się, że także i nasze wydawnictwo może uczestniczyć w tym projekcie!😁 Nowe rozdziały będą ukazywać się dwa razy w miesiącu niemal od razu po japońskim wydaniu.😊 Podekscytowani?🤩 Zapraszamy do wspólnej przygody!⚔️

💍ELDEN RING: DROGA DO ZŁOTEGO DRZEWA💍
Zmateo niespodziewanie budzi się w Pogrobnie, urokliwym, lecz niebezpiecznym regionie Ziem Pomiędzy. Tam spotyka tajemniczą kobietę imieniem Melina, która składa mu zagadkową propozycję... Wiedziony mocą łaski bohater wyrusza w drogę ku Złotemu Drzewu – tak rozpoczyna się jego wielka przygoda.

Poznajcie mroczny świat „Elden Ring” w zupełnie nowej odsłonie! Oto szalona komedia pióra Nikiichiego Tobity (znanego również z „Jaken-san wa sugu bureru”). Czekają na Was ulubione postacie i potężni przeciwnicy znani z gry: Blaidd, pół człowiek, pół wilk, Margit Upadły Omen, Godrick Zszywaniec, a także wiedźma Ranni oraz wielu innych! Jak zaprezentują się na kartach mangi? Co połączy ich ze Zmateo? Przekonajcie się sami!

📖Czytaj za darmo na platformie YattaReader:
https://reader.yatta.pl/list/171/elden- ... ego-drzewa
ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5411
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: Yuriko » wt wrz 13, 2022 2:57 pm

Nie mogło być inaczej!🥰 Część z Was zapewne już wie, ale potwierdzamy oficjalnie - mamy przyjemność ogłosić, że wkrótce wydamy fenomenalną mangę „Hikaru ga Shinda Natsu”!😊 Ten niesamowicie wciągający horror, który podbił serca japońskich czytelników, już niedługo będzie dostępny w 12 językach na całym świecie!😍 W Polsce pierwszy tom trafi do sprzedaży w styczniu przyszłego roku.🎊

👉Jeśli więc lubicie mroczne klimaty, zachęcamy Was do zakupu mangi w prenumeracie z unikatowym dodatkiem.🎁 A jakby tego było mało, do czwartku włącznie możecie skorzystać z 5% zniżki🤑, wpisując przy zamówieniu kod rabatowy: HORROR!
https://yatta.pl/Prenumerata_Hikaru_ga_ ... 1,219482,p

🌟HIKARU GA SHINDA NATSU🌟
Yoshiki i Hikaru od dziecka byli najlepszymi kumplami - znali wszystkie swoje tajemnice i rozumieli się lepiej niż rodzeni bracia. Jednak pewnego dnia Hikaru zaginął w górach, a gdy po tygodniu wrócił do domu, nie był już taki sam. Z czasem Yoshiki zauważył, że jest z nim coś nie tak - zupełnie jakby w ciele jego przyjaciela zamieszkało... coś innego! Kiedy fałszywy Hikaru potwierdził jego przypuszczenia, Yoshiki zdał sobie sprawę, że nie ma wyjścia - dla własnego dobra musi dalej trwać u boku istoty podszywającej się pod Hikaru. Tymczasem w wiosce zaczyna dochodzić do niepokojących incydentów...
🔸Autor: Mokumokuren
🔸Gatunek: seinen, horror, moce nadprzyrodzone
🔸Liczba tomów: 1+
🔸Format: standardowy
🔸Premiera: styczeń 2023
► Pokaż Spoiler

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3301
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: Alexandrus888 » wt wrz 13, 2022 3:21 pm

Może jak będzie więcej tomów to pomyślę ;)

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: Meliona » wt wrz 13, 2022 6:57 pm

Już od jakiegoś czasu było wiadome, że ktoś to w Polsce wyda, ale nie było wiadome kto xD Od razu wzięłam pierwszy tom, byle tylko nie skopali wydania i wydawali sprawnie, bo to świetny tytuł i nie chciałabym czekać wieki na kolejny tom
Obrazek

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2963
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: ninna » wt wrz 13, 2022 7:23 pm

Opis brzmi ciekawie, kiedyś przeglądałam kawałek w skanach. Kupię i mam nadzieję, że nie będzie za długie. Szkoda, że trzeba będzie długo czekać na kolejne tomy...

Awatar użytkownika
Kuroneko
Weteran
Posty: 1171
Rejestracja: śr kwie 01, 2015 4:18 pm
Gender:
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: Kuroneko » wt wrz 13, 2022 9:16 pm

Biorę. Niedawno zainteresowałam się tą mangą, więć świetnie się składa, że ją wydają :D
ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek

Awatar użytkownika
KubciO
Fanatyk
Posty: 1930
Rejestracja: pn lip 18, 2016 12:36 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Gender:
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: KubciO » śr wrz 14, 2022 8:31 am

Brzmi nieźle. Po przeczytaniu opisu pomyślałem od razu o Summer Time Rendering. Kreskę ma niezłą. Pewnie wezmę.
Last Man 6 - +4/5
Ragna Crimson 2 - 4/5
Chainsaw Man 11 - +4/5
Chainsaw Man 10 - 4/5
One-Punch Man 23 - +4/5

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: miaka88 » śr wrz 14, 2022 8:47 am

Szkoda, że tej mangi nie dostało waneko. Wtedy po wydaniu nowego tomu w Japonii nie czekalibyśmy roku.
Obrazek

Awatar użytkownika
Tequilka
Wtajemniczony
Posty: 628
Rejestracja: ndz gru 15, 2019 9:59 am
Lokalizacja: Tarnów
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: Tequilka » śr wrz 14, 2022 9:23 am

Opis brzmi interesująco. Chętnie sprawdzę :3

Awatar użytkownika
Koichi
Weteran
Posty: 1374
Rejestracja: pt mar 08, 2019 3:11 pm
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: Koichi » śr wrz 14, 2022 3:20 pm

Czy ja dobrze rozumiem, że wyszedł do tej pory jeden tom tej mangi i już została okrzyknięta fenomenalną? :o
No to musi być naprawdę pokręcona fabuła, aż chyba zaryzykuje i wezmę w ciemno. Też mam nadzieję, że to nie będzie długa seria i nie trzeba będzie długo czekać na wydania.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Studio JG - Mangi, Otaku i SMASH!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości