Yatta

Tutaj rozmawiamy o komiksach wydanych przez Studio JG, a także magazynach "Otaku" i "SMASH!"
Awatar użytkownika
Fani
nołlife
Posty: 2353
Rejestracja: sob cze 21, 2014 10:59 pm
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Gender:
Status: Offline

Yatta

Post autor: Fani » pn wrz 14, 2020 12:48 pm

Imo ogólnie słaba ta promka. A fakt, że podczas jej trwania nie naliczają się punkty w programie partnerskim to spory minus.

Nelinnor
Wtajemniczony
Posty: 511
Rejestracja: śr maja 11, 2016 8:08 pm
Status: Offline

Yatta

Post autor: Nelinnor » pn wrz 14, 2020 4:12 pm

No to super, promocja akurat zaraz po tym jak zamówiłem u nich 8 mang SJG, nawet z paczkomatu jeszcze niewyciągnięte.

Awatar użytkownika
czareg
Adept
Posty: 208
Rejestracja: ndz maja 05, 2019 11:27 am
Gender:
Status: Offline

Yatta

Post autor: czareg » pn wrz 14, 2020 5:24 pm

Mogliby takie promocje zapowiadać z wyprzedzeniem.
Obrazek

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3301
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Yatta

Post autor: Alexandrus888 » pn wrz 14, 2020 5:39 pm

Chyba żaden wydawca/sklep nie zapowiada większych promo z wyprzedzeniem. Ot, wrzucają info, że już jest i do wyczerpania zapasu/czasu będzie.

Nelinnor
Wtajemniczony
Posty: 511
Rejestracja: śr maja 11, 2016 8:08 pm
Status: Offline

Yatta

Post autor: Nelinnor » pn wrz 14, 2020 7:28 pm

Wiadomo, nie ma co oczekiwać takich zapowiedzi, bo to tak jakby powiedzieć "nie kupujcie teraz u nas, za kilka dni będzie taniej". Nawet jakby były zapowiedzi, to zawsze znajdzie się ktoś kto kupi coś zaraz przed nią i efekt ten sam. Nie da się takich sytuacji uniknąć, zawsze ktoś po prostu "wpadnie" mijając się na styk z promocją i niesmak pozostaje, ot teraz wypadło na mnie i cóż zrobić. Tak sobie tylko narzekam, bo to niczyja wina. :roll:

Archerito
Weteran
Posty: 1045
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 9:41 am
Gender:
Status: Offline

Yatta

Post autor: Archerito » pn wrz 14, 2020 7:49 pm

A tak w ogóle czy ktoś jeszcze czeka na preorder Fairy Tail? Bo do mnie jeszcze nie dotarł. Pani na obsłudze napisała mi, że mogę poczekać jeszcze 4 tygodnie bo tak się czasem zdarza i żebym poszedł spytać na pocztę bo może na magazynie leży. Normalnie cyrk...kupuję mangę z dostawę do domu po to, żeby iść po nią na pocztę YAFUD

Awatar użytkownika
KAWAIILOVE
Wtajemniczony
Posty: 588
Rejestracja: śr lis 27, 2019 12:08 pm
Gender:
Status: Offline

Yatta

Post autor: KAWAIILOVE » pn wrz 14, 2020 9:57 pm

Matii pisze:
pn wrz 14, 2020 11:55 am
Mój wewnętrzny Janusz kazał mi policzyć opłacalnoąć tej promocji. W sumie opłaca się tylko kupić exsklusiwy i edycje specjalną Bakemonogatarii. Bo wychodzi 29,99 za tom exskluziwa. Taniej jak w Gildi bo tam jest 31,90, a zaś Bakemonogatari wychodzi jakoś 22 zł za tom. Aż taka zła to promka nie jest tylko trzeba dobrze z niej skorzystać :D
Dokładnie. Zrobiłam tak z brakującymi tomami Berserka i wyszło mi, że na Gildii i tak zapłacę 13 zł taniej.

Awatar użytkownika
Alzea
Weteran
Posty: 1379
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 11:46 am
Gender:
Status: Offline

Yatta

Post autor: Alzea » wt wrz 15, 2020 8:21 am

Archerito pisze:
pn wrz 14, 2020 7:49 pm
A tak w ogóle czy ktoś jeszcze czeka na preorder Fairy Tail? Bo do mnie jeszcze nie dotarł. Pani na obsłudze napisała mi, że mogę poczekać jeszcze 4 tygodnie bo tak się czasem zdarza i żebym poszedł spytać na pocztę bo może na magazynie leży. Normalnie cyrk...kupuję mangę z dostawę do domu po to, żeby iść po nią na pocztę YAFUD
To mnie doszło na początku zeszłego tygodnia, zazwyczaj to jednak faktycznie wina PP.

Awatar użytkownika
Fani
nołlife
Posty: 2353
Rejestracja: sob cze 21, 2014 10:59 pm
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Gender:
Status: Offline

Yatta

Post autor: Fani » pt lis 27, 2020 1:00 pm

Yatta również zrobiło promkę z okazji BF. Może bez szaleństw, ale jest spoko.

Archerito
Weteran
Posty: 1045
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 9:41 am
Gender:
Status: Offline

Yatta

Post autor: Archerito » pt lis 27, 2020 2:35 pm

Fani pisze:
pt lis 27, 2020 1:00 pm
Yatta również zrobiło promkę z okazji BF. Może bez szaleństw, ale jest spoko.
Jak dla mnie ich promocja to totalna porażka. A już reklamowane z wielkim hukiem DO -50%, gdzie tak naprawdę tylko jakieś pożal się Boże komiksy typu Dexter są o tyle przecenione to jak liść w pysk dla czytelników.

Awatar użytkownika
Bukafo
Fanatyk
Posty: 1781
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 7:30 pm
Lokalizacja: Kasztankowy zagajnik
Gender:
Status: Offline

Yatta

Post autor: Bukafo » pt lis 27, 2020 4:06 pm

Archerito, reklamować się, żeby zdobyć gruby hajs od czytelniów to pierwsi. Ale żeby dać od siebie trochę więcej ten jeden raz w roku, to: Paaaanie, idź Pan w chu...
Obrazek
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

Archerito
Weteran
Posty: 1045
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 9:41 am
Gender:
Status: Offline

Yatta

Post autor: Archerito » pt lis 27, 2020 5:29 pm

Bukafo pisze:
pt lis 27, 2020 4:06 pm
Archerito, reklamować się, żeby zdobyć gruby hajs od czytelniów to pierwsi. Ale żeby dać od siebie trochę więcej ten jeden raz w roku, to: Paaaanie, idź Pan w chu...
No niestety...tak właśnie postrzegam kramik Chudego. Praktycznie każde wydawnictwo ma swoją drobne powody dzięki którym jestem w stanie stwierdzić: ooo w tym momencie traktują mnie jak równego sobie, a nie jak bankomat. Jedynie u Chudego mam nieodparte wrażenie, że tylko knuje jak obskoczyć mnie z kasy nie dając z siebie nic :/

Awatar użytkownika
Kakaladze
Fanatyk
Posty: 1893
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 7:09 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status: Offline

Yatta

Post autor: Kakaladze » pt lis 27, 2020 5:35 pm

Bukafo, Archerito, Ale o co wam chodzi znowu?

To ich biznes i nie są zobowiązani w jakikolwiek sposób robić promocji, jest to ich sprawa i każdy ma swój sposób na prowadzenie działalności. Jak wam się nie podoba to tam nie kupujcie w Yattcie, albo nie kupujcie ich mang w/e, a nie wylewacie takie bezsensowne żale które nie mają sensu.

Jednocześnie uważam że ta promocja jest dość spoko, bo mangi JG generalnie rzadko są w promocji.
► Pokaż Spoiler
Obrazek

Awatar użytkownika
Okularnik
Adept
Posty: 163
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 12:46 am
Gender:
Status: Offline

Yatta

Post autor: Okularnik » pt lis 27, 2020 6:00 pm

Może -25% to nie jest jakaś ogromna różnica cenowa przy mandze za 25zł ale zawsze jakaś jest, a jak się kupuje więcej to tym bardziej ją czuć.
Sam nawet jestem zdania, że jeżeli ktoś ma politykę w stylu "nie przeceniamy albo przeceniamy ale niewiele" to w sumie nawet lepiej, bo wiem że mogę sobie w każdej chwili pozwolić na zakup i nie martwić się że za 2 dni rzucą dany produkt 90% taniej :lol:

Archerito
Weteran
Posty: 1045
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 9:41 am
Gender:
Status: Offline

Yatta

Post autor: Archerito » pt lis 27, 2020 6:32 pm

Kakaladze pisze:
pt lis 27, 2020 5:35 pm
wylewacie takie bezsensowne żale które nie mają sensu.
To wolny kraj (jeszcze póki co) więc mam prawo komentować strategię marketingową wydawnictwa i porównywać ją do innych wydawnictw. A co do Chudego...jeżeli naprawdę tak ogromnie Cię to interesuje to...owszem muszę :) Mam nadzieję, że zaspokoiłem Twoją ciekawość :)

Awatar użytkownika
Fani
nołlife
Posty: 2353
Rejestracja: sob cze 21, 2014 10:59 pm
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Gender:
Status: Offline

Yatta

Post autor: Fani » śr gru 02, 2020 6:52 pm

Tego się nie spodziewałem, ale na Yatta trawa akcja z kalendarzami:
Obrazek
Kalendarze ścienne na 2021 rok ze wzorami z mang Studia JG już są! Powitaj każdy dzień nowego roku ze swoimi ulubionymi bohaterami! Kalendarze można zdobyć kupując mangi Studia JG w sklepie internetowym Yatta.pl. Zapraszamy do składania zamówień!
Aby zdobyć kalendarz z Noragami lub Bakemonogatari wystarczy mieć w koszyku mangi Studia JG za kwotę minimum 120 zł (z wyłączeniem prenumerat oraz e-mang).
W przypadku pozostałych wzorów należy spełnić dodatkowy warunek: w koszyku musi znajdować się przynajmniej jeden tomik z danej serii.

Promocja dostępna jest wyłącznie w sklepie internetowym Yatta.pl.

Promocja trwa od 28 listopada do 27 grudnia lub wyczerpania zapasów.

Zasady promocji:
» Z promocji skorzystać może każdy klient sklepu internetowego Yatta.pl.
» Wystarczy zamówić mangi Studia JG na kwotę 120 zł (z wyłączeniem prenumerat oraz e-mang), aby odblokować możliwość dodania kalendarza z Bakemonogatari lub Noragami.
» Aby móc dodać kalendarz z "Gdy zakwitnie w nas miłość", "Pokój w kolorach szczęścia" lub "Yona w blasku świtu", poza spełnieniem warunku 120 zł należy mieć w koszyku przynajmniej jeden tom wskazanej serii.
» W jednym zamówieniu można mieć maksymalnie jedną sztukę z każdego wzoru.
» Promocja trwa od 28 listopada do 27 grudnia lub do wyczerpania zapasów.
Sam przy okazji zamówienia wziąłem ten z Noragami :)

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Yatta

Post autor: Ame » śr gru 02, 2020 11:59 pm

Fani pisze:
śr gru 02, 2020 6:52 pm
poza spełnieniem warunku 120 zł należy mieć w koszyku przynajmniej jeden tom wskazanej serii.
Czyli jak zbieram preodery Yony to nie mogę. Jaka lipa. Nie będę przecież dublować. :x

Awatar użytkownika
Fani
nołlife
Posty: 2353
Rejestracja: sob cze 21, 2014 10:59 pm
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Gender:
Status: Offline

Yatta

Post autor: Fani » czw gru 03, 2020 12:03 am

Ame, z aska:
Mam pytanie do kalendarzy, chciałabym kalendarz z Yony, czy dobrze rozumiem, że wymagany jest jakiś tomik Yony, Pokoju lub Miłości, czy również liczą się pozostałe serie Bake i Noragami. Szczerze mówiąc nic więcej prócz Yony mnie nie interesuje, a mam jej tomiki wszystkie w prenumeracie, więc klapa?

SJG: W przypadku Bakemono i Noragami - wszystko jedno, jakie mangi się kupuje, byle były z naszego wydawnictwa i żeby uzbierał się wymagany próg cenowy. Jeśli chodzi o pozostałe trzy wzory, w zamówieniu musi się znaleźć jakiś tomik z tych serii. ALE jeśli ktoś ma już kupioną Yonę #10 w prenumeracie to automatycznie ten wzór mu się odblokowuje i nie musi już dobierać dodatkowych tomików z serii - możesz zamówić dowolne tomiki SJG i będziesz mogła go wybrać. Podobnie Prenumerata Pokoiku #8 lub Matsubase #2 odblokowują wzór kalendarza z "Pokoiku". :)

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Yatta

Post autor: Ame » czw gru 03, 2020 10:52 am

Fani, dzięki.

Awatar użytkownika
Dembol
Wtajemniczony
Posty: 948
Rejestracja: śr lut 04, 2009 10:46 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:
Status: Offline

Yatta

Post autor: Dembol » czw gru 03, 2020 1:28 pm

jtumanowicz pisze:
czw gru 03, 2020 9:50 am
Poczytajcie regulaminy promocji w Multiversum
Widzę, że kolega jest człowiekiem kultury i miłośnikiem ambitnej literatury. Czasem łatwiej przychodzi mi zrozumienie niemieckich filozofów niż meandrów promocji oraz powiązań z Azylem Komiksu. Gdy wreszciemi się uda załapać promocje się zmieniają.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Studio JG - Mangi, Otaku i SMASH!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: pittegawll i 22 gości