Monster Musume

Tutaj rozmawiamy o komiksach wydanych przez Studio JG, a także magazynach "Otaku" i "SMASH!"
Awatar użytkownika
czareg
Adept
Posty: 208
Rejestracja: ndz maja 05, 2019 11:27 am
Gender:
Status: Offline

Monster Musume

Post autor: czareg » pt maja 22, 2020 3:02 pm

OVERKILL dobrze prawisz
Obrazek

Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2877
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

Monster Musume

Post autor: Canis » pt maja 22, 2020 3:06 pm

Panowie. Po tylu latach obcowania z komiksem japońskim jeszcze nie wiecie, że natura nie lubi stanów pośrednich? :lol:
Mi też brakuje bohaterek z normalnymi proporcjami. Okładka ładna.

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3299
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Monster Musume

Post autor: Alexandrus888 » pt maja 22, 2020 3:18 pm

Nie no, miseczka to nie wszystko, charakter też ważny. Ale jednak kilka lat człowiek tytułu nie czytał i już usposobienie dziewoi umyka, a biust wciąż w mózg wryty.

Arachne nie lubie, nie kręci mnie bdsm :/ Za dużą jest intrygantką. I zawsze jak liczę wychodzi mi 10 nóg, nie 8. Ciężko mi czytać jej "ludzkie" odnóża jako żuwaczki >}<
Z zachowania to... ŚLU :haha: wie czego chce (wody), niby głupiutkie to to, a jednak swój rozum ma.

Awatar użytkownika
Bukafo
Fanatyk
Posty: 1781
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 7:30 pm
Lokalizacja: Kasztankowy zagajnik
Gender:
Status: Offline

Monster Musume

Post autor: Bukafo » pt maja 22, 2020 4:23 pm

Araden pisze:
pt maja 22, 2020 2:45 pm
A ja oceniam bohaterki po charakterze a nie po biuście, taki ze mnie dziwny facet.
Heh. No fajnie, fajnie, ja też. Szkoda tylko, że wszystkie zachowują się debilnie w stosunku do głównego protaga... Gdzie sam protag, jest taką piczką, że szkoda gadać.

I żeby nie było zaraz jakiejś gównoburzy, że obrażam Wasze kochane postaci z jakże cudownymi osobowościami.

Ja sam lubiłem na początku serię MonMusu. Lubiłem, a zarazem niecierpiałem, gdyż każda kolejna potworzyca, która się pojawiała, przyprawiała mnie o szczękościsk...
Jak dla mnie autor od samego początku kompletnie nie miał pomysłu co do fabuły i postaci. Niby wydaje się na początku spoko, ale zaraz potem "bum", jednak ameba. Kolejna do kolekcji.
I naprawdę szkoduję, bo autor mógł na serio stworzyć dobry story harem z fajnymi, ciekawymi postaciami... Albo oddać dzieło komuś bardziej doświadczonemu... Tiaa.
Zresztą już tam pal licho fabułę. Ale, żeby chociaż dwie pierwsze - Mia i Centorea, nie zachowywały się jak ostatnie ameby... A tam.

Oczywiście to tylko moje zdanie. Dla Was może to być najlepsza harem ecchi seria na świecie, spoko. PEACE AND LOVE.

PS Szkoda właśnie, że z Arachnei nie zrobił autor "normalnej" potworzycy, tylko musiał na siłę wcisnąć w nią te zamiłowanie do BDSM... Największy kretynizm jak dla mnie.
Obrazek
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Monster Musume

Post autor: Kocurzyca » pt maja 22, 2020 4:39 pm

Ja nie przepadam za bardzo za tą serią, chociaż lubię monster girls. Tylko tutaj są dla mnie za bardzo girls a za mało monster :( I Rachne jest moją ulubioną postacią, she sexy.


Btw ja też wolę umiarkowany/mniejszy biust. Dlatego rzadko ogólnie kupuję tego typu serie, bo i ile jasne, charakter na pierwszym miejscu i te sprawy, to też chciałabym sobie czasem popatrzeć na dziewczęta wyglądowo w moim typie *smutnażaba*
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
Bukafo
Fanatyk
Posty: 1781
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 7:30 pm
Lokalizacja: Kasztankowy zagajnik
Gender:
Status: Offline

Monster Musume

Post autor: Bukafo » pt maja 22, 2020 5:37 pm

Kocurzyca pisze:
pt maja 22, 2020 4:39 pm
smutnażaba
A ja myślałem, że jesteś kotem. A Ty jesteś żabą.
Obrazek
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Monster Musume

Post autor: Kocurzyca » pt maja 22, 2020 5:44 pm

Obrazek


Już uciekam bo chyba spamujemy... znowu :lol: :lol: :lol: :lol:
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3299
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Monster Musume

Post autor: Alexandrus888 » pt maja 22, 2020 6:42 pm

Czekajcie, pomóżcie mi podsumować bohaterki.
Mia (lamia) - zakochana, chorobliwie zazdrosna nastolatka.
Centorea (centaur) - wojowniczka, ale całkowicie niedoświadczona i de fakto nieśmiała. Łatwo ją zawstydzić. Ma kompleks na punkcie swoich piersi.
Papi (harpia) - ptasi móżdżek. W 3 sek zapomina o wszystkim. Impulsywna.
Ślu (szlam) - najbardziej ją lubię więc trudno mi ją opisać w 2-3 zdaniach.
Mero (syrena) - zakochana w nieszczęśliwej miłości.
Arachne (pajęczyca) - zabawy BDSM i ogólnie motanie.
Lala (dullachan) - emo-gotka ze skrzywieniem do śmierci? Niewiem, przestałem czytać mniejwięcej z jej wprowadzeniem :lol:

Jeszcze jest MON, ale on do charemu się chyba nie wlicza. Kogoś pominąłem/źle opisałem?
Ostatnio zmieniony pt maja 22, 2020 7:02 pm przez Alexandrus888, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Bukafo
Fanatyk
Posty: 1781
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 7:30 pm
Lokalizacja: Kasztankowy zagajnik
Gender:
Status: Offline

Monster Musume

Post autor: Bukafo » pt maja 22, 2020 6:53 pm

Ja do tej głównej siódemki doszedłem właśnie. Przerwałem na momencie, kiedy to mieli pojechać całą bandą na wakacje(?). Stwierdziłem, że to idealny moment, żeby pożegnać się z serią na amen.

Ja bym dodał przy Ślu, że lubiła często podduszać swoim ciałem protaga, do utraty tchu. A Mero była trochę psychiczna. :lol:
Ostatnio zmieniony pt maja 22, 2020 6:58 pm przez Bukafo, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

Awatar użytkownika
Bukafo
Fanatyk
Posty: 1781
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 7:30 pm
Lokalizacja: Kasztankowy zagajnik
Gender:
Status: Offline

Monster Musume

Post autor: Bukafo » pt maja 22, 2020 7:24 pm

Też mi brakuje serii z monster girls na rynku. Może nasze nowiuśkie wydawnictwo, mogłoby nam coś mocniejszego zaserwować? Choć osobiście nie znam żadnych tytułów, to jakby coś wydali, to bym na 99% wziął. :oops:
Obrazek
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

Awatar użytkownika
Drechu
Posty: 67
Rejestracja: czw sty 30, 2020 2:55 pm
Lokalizacja: Sopot
Gender:
Status: Offline

Monster Musume

Post autor: Drechu » pt maja 22, 2020 7:35 pm

Bukafo pisze:
pt maja 22, 2020 7:24 pm
Też mi brakuje serii z monster girls na rynku. Może nasze nowiuśkie wydawnictwo, mogłoby nam coś mocniejszego zaserwować? Choć osobiście nie znam żadnych tytułów, to jakby coś wydali, to bym na 99% wziął. :oops:
Może wydadzą "Interspecies Reviewers" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3299
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Monster Musume

Post autor: Alexandrus888 » pt maja 22, 2020 7:40 pm

Bukafo, ale kochana Ślu nie dusiła protaga z jakiś dziwnych pobudek. Tak po prostu wychodziło :lol: ;)

I nie mam zamiaru kończyć przygody z tytułem. Była to pierwsza manga którą tak SERIO zbierałem. Nie porzuca się młodzieńczej miłości!

Awatar użytkownika
Bukafo
Fanatyk
Posty: 1781
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 7:30 pm
Lokalizacja: Kasztankowy zagajnik
Gender:
Status: Offline

Monster Musume

Post autor: Bukafo » pt maja 22, 2020 7:50 pm

Drechu, nuuuu... Ale chwila, ej! Mi chodziło o hentajca! Hentajca z krwi i kości!! 😄😅😆
Obrazek
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

Awatar użytkownika
Bukafo
Fanatyk
Posty: 1781
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 7:30 pm
Lokalizacja: Kasztankowy zagajnik
Gender:
Status: Offline

Monster Musume

Post autor: Bukafo » pt maja 22, 2020 7:55 pm

Alexandrus888 pisze:
pt maja 22, 2020 7:40 pm
I nie mam zamiaru kończyć przygody z tytułem. Była to pierwsza manga którą tak SERIO zbierałem. Nie porzuca się młodzieńczej miłości!
Ojejciu-jej! Spokojnie Amigo! Nikt tutaj nie każe ci porzucać Twojej młodzieńczej miłości! Skoro tak bardzo lubisz Ślu, to nie rezygnuj z niej! Choćby miała to być Twoja ostatnia waifu in jor laifu! 😄
Obrazek
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

Awatar użytkownika
Drechu
Posty: 67
Rejestracja: czw sty 30, 2020 2:55 pm
Lokalizacja: Sopot
Gender:
Status: Offline

Monster Musume

Post autor: Drechu » pt maja 22, 2020 8:41 pm

Bukafo, Mam wrażenie, że każdy hentajec z potworami będzie się wiązać z mackami lub ogrami, więc trochę bym się bał.

Awatar użytkownika
Fani
nołlife
Posty: 2353
Rejestracja: sob cze 21, 2014 10:59 pm
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Gender:
Status: Offline

Monster Musume

Post autor: Fani » pt maja 22, 2020 9:09 pm

Jeśli kogoś interesuje połączenie potworzyc i hentaja polecam zapoznać się z pracami Mizone.

Awatar użytkownika
Bukafo
Fanatyk
Posty: 1781
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 7:30 pm
Lokalizacja: Kasztankowy zagajnik
Gender:
Status: Offline

Monster Musume

Post autor: Bukafo » pt maja 22, 2020 10:01 pm

Drechu pisze:
pt maja 22, 2020 8:41 pm
Bukafo, Mam wrażenie, że każdy hentajec z potworami będzie się wiązać z mackami lub ogrami, więc trochę bym się bał.
Ależ nie ma się czego bać, ziom. Octopusy z natury są raczej dosyć łagodne. A Elfki są mistrzyniami w oswajaniu orków. :D

Fani pisze:
pt maja 22, 2020 9:09 pm
Jeśli kogoś interesuje połączenie potworzyc i hentaja polecam zapoznać się z pracami Mizone.
Dziękuję obywatelu. Spocznij!
Obrazek
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3299
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Monster Musume

Post autor: Alexandrus888 » pt maja 22, 2020 10:21 pm

Bukafo, Moją waifu jest Amuro Ninagawa :oops:

Awatar użytkownika
Bukafo
Fanatyk
Posty: 1781
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 7:30 pm
Lokalizacja: Kasztankowy zagajnik
Gender:
Status: Offline

Monster Musume

Post autor: Bukafo » pt maja 22, 2020 10:51 pm

Alexandrus888, a m-moją Saeko Busujima...
► Pokaż Spoiler
Obrazek
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Monster Musume

Post autor: Kocurzyca » sob maja 23, 2020 2:40 pm

Moja waifu jest na moim awatarze :( A drugą waifu jest Sakura Haruno, my girl
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

ODPOWIEDZ

Wróć do „Studio JG - Mangi, Otaku i SMASH!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości