Yatta Reader

Tutaj rozmawiamy o komiksach wydanych przez Studio JG, a także magazynach "Otaku" i "SMASH!"
Awatar użytkownika
dehirak
Adept
Posty: 272
Rejestracja: sob lip 05, 2014 11:01 am
Gender:
Status: Offline

Yatta Reader

Post autor: dehirak » sob sie 28, 2021 12:03 am

Po dłuższej przerwie odpaliłam yatta readera i ... Czy komuś ta aplikacja działa normalnie? Czy to tylko ja mam takie przygody? Zniknęła biblioteczka zakupionych mang, po zaktualizowaniu apki przestało działać przewijanie swipami i powiększanie pinchami paluszkowymi, więc usunęłam apkę i zainstalowałem od nowa. Oczywiście pobrane tomy się wykasowały. A po wejściu do katalogu publikacji włącza się disco stroboskop na wyświetlaczu 😱 I nigdzie nie ma katalogu moich mang. Już poprosiłam o pomoc u źródła (nie pierwszy już raz, o nie) ale serio mnie ciekawi - czy to tylko u mnie? W sensie - na innym sprzęcie działa dobrze?
"Kingdom", "Vagabond", "Real", "Slam Dunk", "Blade of Immortal" i "Hinomaru zumou" :)

neiki
Adept
Posty: 195
Rejestracja: pn sie 21, 2017 6:35 pm
Status: Offline

Yatta Reader

Post autor: neiki » sob sie 28, 2021 7:18 am

o.O u mnie wszystko działa bez najmniejszego problemu, też jakiś czas nie korzystałam, więc się przestraszyłam i od razu sprawdziłam, ale wszystko śmiga.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Studio JG - Mangi, Otaku i SMASH!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości