Wspomnienia Emanon

Tutaj rozmawiamy o komiksach wydanych przez Studio JG, a także magazynach "Otaku" i "SMASH!"
Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2962
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Wspomnienia Emanon

Post autor: ninna » wt paź 01, 2019 8:45 pm

miaka88, proszę:
► Pokaż Spoiler

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3299
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Wspomnienia Emanon

Post autor: Alexandrus888 » wt paź 01, 2019 9:08 pm

Mamy ładniejsze kolory, ale logotyp bardziej mi się podoba angielski :P

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

Wspomnienia Emanon

Post autor: miaka88 » wt paź 01, 2019 9:11 pm

Dzięki ninna, wydanie angielskie jest w miękkiej oprawie?
Obrazek

Awatar użytkownika
KubciO
Fanatyk
Posty: 1930
Rejestracja: pn lip 18, 2016 12:36 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Gender:
Status: Offline

Wspomnienia Emanon

Post autor: KubciO » wt paź 01, 2019 9:25 pm

Miaka88, odpowiem za ninnę. Bookdepository i amazon mówią, że tak. ;)
Last Man 6 - +4/5
Ragna Crimson 2 - 4/5
Chainsaw Man 11 - +4/5
Chainsaw Man 10 - 4/5
One-Punch Man 23 - +4/5

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Wspomnienia Emanon

Post autor: Ame » wt paź 01, 2019 10:35 pm

A mi się podoba nasze.

Awatar użytkownika
maciek1232
Posty: 23
Rejestracja: pn paź 07, 2019 2:49 pm
Status: Offline

Wspomnienia Emanon

Post autor: maciek1232 » pt paź 11, 2019 10:53 am

Czy mają w planach wydać kolejne mangi z tej serii? Nie widzę preorderów na kolejne tomy na yataa.

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3299
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Wspomnienia Emanon

Post autor: Alexandrus888 » pt paź 11, 2019 11:19 am

Zależy od sprzedaży, a jej wyniki wydawnictwo pozna dopiero po wycofaniu tytułu z Empika. Potem trzeba doliczyć czas na zdobycie licencji i dopiero wtedy będzie ewentualne ogłoszenie. W tym roku nie ma co na to liczyć. Na początku przyszłego też nie. Jak już to 2ga połowa.

Awatar użytkownika
Sebek
Weteran
Posty: 1318
Rejestracja: ndz wrz 08, 2019 12:27 pm
Gender:
Status: Offline

Wspomnienia Emanon

Post autor: Sebek » pt paź 11, 2019 11:38 am

Alexandrus888 pisze:
pt paź 11, 2019 11:19 am
Zależy od sprzedaży, a jej wyniki wydawnictwo pozna dopiero po wycofaniu tytułu z Empika. Potem trzeba doliczyć czas na zdobycie licencji i dopiero wtedy będzie ewentualne ogłoszenie. W tym roku nie ma co na to liczyć. Na początku przyszłego też nie. Jak już to 2ga połowa.
Nie wydaje mi sie, aby trzeba czekac tak dlugo na wyniki sprzedazy. Co do empiku, to wydaje mi sie, ze po trzech miesiacach (byc moze wczesniej, jesli tak widnieje w umowie) ta siec musi przedstawic dokument z iloscia sprzedanych egzemplarzy, za ktore empik powinien, ale w praktyce wiadomo jak to jest, placi po ok 6 m-cach. Do tego Studio JG sprzedaje jeszcze w salonach yatta (no i strona internetowa) oraz w innych mangowych/komiksowych ksiegarnach. Wszystkie te podmioty daja sygnaly juz po 1-3 miesiacach z iloscia sprzedanych egzemplarzy ;) A dalszy byt tego tytulu jest w rekach kupujacych.
Obrazek

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5405
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Wspomnienia Emanon

Post autor: Yuriko » pt paź 11, 2019 11:52 am

Sebek pisze:
pt paź 11, 2019 11:38 am
Nie wydaje mi sie, aby trzeba czekac tak dlugo na wyniki sprzedazy.
Sprzedaż pokaże im tylko, czy warto wydać kontynuację, a nawet jeśli się SJG zdecyduje się na to, to sobie jeszcze trochę na nią poczekamy. Zresztą jak na wszystkie serie, które mają sequele czy prequele.

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2283
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

Wspomnienia Emanon

Post autor: ociesek » pt paź 11, 2019 11:59 am

Poza tym to sprzedaż z Empiku, która na pewno nie jest decydującym faktorem, a już na pewno nie w przypadku Studia JG.

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Wspomnienia Emanon

Post autor: Meliona » czw lis 07, 2019 12:09 pm

Emanon jest wspaniała. Wątek nadprzyrodzony nie gra tu głównej roli, ba! Mogłoby go w ogóle nie być, a historia nie straciłaby wiele. To opowieść o dwójce ludzi, którzy spotkali się przypadkowo, spędzili ze sobą kilka godzin i nawiązali nić porozumienia. Połączyło ich uczucie, niezmącone, bo bez odkrywania swych wad, kłótni, czy zmęczenia rutyną codzienności. Jeden z piękniejszych mangowych romansów, bardzo subiektywnie.

Kontynuację chętnie bym sprawdziła, ale jeśli Studio JG jej nie wyda - nie będę płakać.
Trochę zdjęć ze środka, bo kreska też jest wspaniała ;):
► Pokaż Spoiler
Wydanie jest przepiękne, nie mogę się napatrzeć. Uwielbiam, kiedy w twardej oprawie, po otwarciu tomu nie zastaję bieli, a kolor, jakiś motyw zachęcający do dalszego sprawdzania zawartości (nie wiem, jak nazywa się to miejsce w książkach ;)). Tutaj Studio JG dało nawet rysunki. (Szkoda, że Kotori nie dodało w to miejsce obrazków ze skrzydełek w Atelier.) Kolorowych stron jest cała masa, a ja sama nie wiem, czy one podobają mi się bardziej, czy jednak wygrywają czarno-białe rysunki. Do tego lakier wybrany na obwolucie.
Co do tłumaczenia - w pewnym momencie powinna być barmanka, zamiast barmana, a przynajmniej ja tam widzę kobitkę. Reszta mi grała.
Obrazek

MaLeKrSkr
Posty: 37
Rejestracja: wt sty 19, 2021 7:14 pm
Gender:
Status: Offline

Wspomnienia Emanon

Post autor: MaLeKrSkr » ndz lis 28, 2021 6:44 pm

Czy wiadomo coś na temat kontynuacji? Chcę kupić, ale jak nie będzie ciągu dalszego, to odpuszczam.

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3299
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Wspomnienia Emanon

Post autor: Alexandrus888 » ndz lis 28, 2021 7:33 pm

W czasie podwyżki cen i trudności z papierem studio nie będzie podejmować ryzykownych kroków, tym bardziej na twardo. W moim mniemaniu temat zaorany (na najbliższy czas, może kiedyś przyjdą lepsze dni)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Studio JG - Mangi, Otaku i SMASH!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości