Kwiaty przykryte śniegiem

Tutaj rozmawiamy o komiksach wydanych przez Studio JG, a także magazynach "Otaku" i "SMASH!"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5363
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Kwiaty przykryte śniegiem

Post autor: Yuriko » pt gru 17, 2021 2:37 pm

Obrazek
Akio i Umi nie mogliby się bardziej od siebie różnić. Akio jest wycofanym, stroniącym od ludzi introwertykiem, natomiast Umi co noc baluje w towarzystwie kochanków, których zmienia jak rękawiczki. Gdy przypadkowo poznają się w akademiku, nic nie wskazuje na to, żeby mieli się polubić. Jednak im więcej czasu spędzają razem, tym bardziej widoczne stają się powody, dla których prowadzą takie, a nie inne życie. Czy Akio i Umi zdołają stawić czoła duchom przeszłości i zbudować nową, szczerą relację? A może ich rany okażą się zbyt głębokie?

Awatar użytkownika
Monsterlight
Weteran
Posty: 1117
Rejestracja: pn maja 11, 2020 11:39 pm
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status: Offline

Kwiaty przykryte śniegiem

Post autor: Monsterlight » pt gru 17, 2021 3:29 pm

Z opisu brzmi jak kolejna generyczna gejoza, na pewno nie będę brała.
Obrazek

Czekam na wydanie: Banana Fish, Ore Monogatari!!, Takane to Hana, Blanc, Bakemono to Kedamono, New normal

Awatar użytkownika
KAWAIILOVE
Wtajemniczony
Posty: 588
Rejestracja: śr lis 27, 2019 12:08 pm
Gender:
Status: Offline

Kwiaty przykryte śniegiem

Post autor: KAWAIILOVE » pt gru 17, 2021 4:28 pm

Lubię autorkę, więc dam temu szanse. Przynajmniej będzie pewne, że będą w miarę ładne rysunki

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2959
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Kwiaty przykryte śniegiem

Post autor: ninna » śr lut 16, 2022 9:45 pm

Czytałam od tej autorki "Nieznajomego" w obu "wariantach". Oba mi nie podeszły ale zostawiłam sobie "Nieznajomego na plaży" bo to jednotomówka i ma wakacyjny klimat. Nie nastawiałam się na nic specjalnego zamawiając "Kwiaty przykryte śniegiem" i mile się rozczarowałam. To przyjemny obyczajowy tytuł. Nie jest odkrywczy ani oryginalny ale fajnie się go czyta i ma sympatycznych bohaterów. Jak dla mnie autorka mogłaby
► Pokaż Spoiler
Poza tym nie mam mandze nic do zarzucenia. Na pewno jeszcze do niej wrócę. Kreska też mi się podoba.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Studio JG - Mangi, Otaku i SMASH!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości