Zanim poznałem mojego męża

Tutaj rozmawiamy o komiksach wydanych przez Studio JG, a także magazynach "Otaku" i "SMASH!"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5394
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Zanim poznałem mojego męża

Post autor: Yuriko » pn mar 14, 2022 3:58 pm

Obrazek
Kiedyś nienawidziłem siebie za bycie gejem. Sądziłem, że urodzenie się kimś takim było moją karą. Przeżyłem wiele nieodwzajemnionych miłości, a mimo to nie zszedłem z obranej przez siebie ścieżki. Postanowiłem więc opisać, jak kiedyś wyglądało moje życie - co czułem i jakie myśli mi towarzyszyły. A wszystko dlatego, że cała ta długa podróż doprowadziła mnie do momentu, w którym spotkałem mojego męża...

Oto inspirująca autobiograficzna opowieść o poszukiwaniu swojego miejsca w świecie, a także wytrwałości w dążeniu do szczęścia bez względu na przeciwności losu.

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5394
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Zanim poznałem mojego męża

Post autor: Yuriko » czw mar 17, 2022 3:45 pm

Dodatek
Obrazek

Awatar użytkownika
Monsterlight
Weteran
Posty: 1120
Rejestracja: pn maja 11, 2020 11:39 pm
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status: Offline

Zanim poznałem mojego męża

Post autor: Monsterlight » pt mar 25, 2022 2:53 pm

Obrazek
Przypominamy, że do końca tygodnia możecie kupić prenumeratę na ten tom.
Przykładowe strony
Obrazek

Czekam na wydanie: Banana Fish, Ore Monogatari!!, Takane to Hana, Blanc, Bakemono to Kedamono, New normal

Awatar użytkownika
Koichi
Weteran
Posty: 1366
Rejestracja: pt mar 08, 2019 3:11 pm
Status: Offline

Zanim poznałem mojego męża

Post autor: Koichi » sob mar 26, 2022 8:38 pm

Tak. Pamiętam, że ta scena, jak stał przed całą klasą bardzo mną wstrząsnęła. Dla małego dziecka coś tak upokarzającego to trauma na całe życie. Tacy nauczyciele w ogóle nie powinni istnieć.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Studio JG - Mangi, Otaku i SMASH!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości