Tom 4

Podforum dla wszystkich obecnych i przyszłych miłośników Uteny.
ODPOWIEDZ
biB
Adept
Posty: 265
Rejestracja: śr lip 26, 2006 3:29 pm
Lokalizacja: Łódź
Status: Offline

Tom 4

Post autor: biB » czw wrz 25, 2008 11:11 pm

Obojętna do tej pory na męskie wdzięki Utena zakochuje się! Niestety obiektem jej uczuć jest nie kto inny jak Akio Ochtori, który nie dość że zaręczony z córką dyrektora szkoły, to jeszcze okazuje się być KOŃCEM ŚWIATA!!!! Czy Akio naprawdę kocha Utenę czy jest ona tylko jeszcze jednym szczebelkiem wiodącym go ku z góry obranemu celowi!?

Czytał już ktoś?

Ja ten tomik widziałem w Matrasie, nie kupiłem, bo były dwie dosyć wymiętolone sztuki. Niemniej tomik prezentował się bardzo fajnie, chyba najlepszy kolorystycznie jak dotąd (szczególnie spodobał mi się grzbiet).
Z tyłu, jak przeglądałem to oprócz fanartów, była też galeria "oficjalnych" ilustracji. Szkoda że w czerni i bieli ;<

Awatar użytkownika
Kinuyo
Posty: 77
Rejestracja: wt gru 18, 2007 3:24 pm
Lokalizacja: Toruń
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kinuyo » pt wrz 26, 2008 7:08 pm

Kupiłam dzisiaj w toruńskim Empiku. Wrażenia po lekturze jak najbardziej pozytywne :) Poprzednie tomy przykuwały moją uwagę na jakieś 10-15 minut, po czym lądowały na półce - ot, nic szczególnego, sympatyczne shoujo, choć z niebanalną fabułą. Tym razem jestem mile zaskoczona - fabuła wydaje się poważniejsza, do tego wreszcie poznajemy odpowiedzi na pytania - co, jak i dlaczego. Strach pomyśleć, jak to wszystko się skończy.

Hana
Status: Offline

Post autor: Hana » wt wrz 30, 2008 4:07 pm

W sobotę udałam się do toruńskiego Matrasu w celu zdobycia Uteny4. Kupiłam i niezwłocznie zabrałam się do czytania. Czwarta część dała dużo odpowiedzi na pytania, jakie nasunęły mi się po lekturze poprzednich tomów. Nieco więcej dowiadujemy się o Akio Ohtori, Diosie, Ancy i o samej Utenie. Fabuła skupia się między innymi właśnie na uczuciach głównej bohaterki. Najbardziej jednak rzuca się w oczy pomniejszenie ról postaci pobocznych (szczególnie Wakaby!). Jednak trzeba pamiętać, że teraz zbliżamy się do rozwiązania. Dlatego polecam gorąco lekturę wszystkim fanom Uteny, bo nie będą zawiedzeni :D

moonlight
Status: Offline

Post autor: moonlight » wt wrz 30, 2008 5:56 pm

Mnie też się podobał czwarty tomik :) Najbardziej ze wszystkich. Dużo się wyjaśnia, jest ciekawie, no i kończy się intrygująco :)
Ale wciaz uwazam Utene za sympatyczne, acz średnie shoyo :)

Niko_tan
Status: Offline

Post autor: Niko_tan » pn paź 27, 2008 9:11 pm

Kupiłam na BACE i tomik jest świetny ^^ Na dodatek w moim ulubionym kolorze ^^ (no dobra...jednym z ulubionych). Dużo jest wyjaśnione i dużo się dzieje, aż się nie mogę doczekać kolejnego tomiku!

Urizen
Status: Offline

Post autor: Urizen » pn gru 01, 2008 8:26 pm

A ja się z towarzystwa wyłamię i powiem, że czwarty tomik jest co najwyżej średni... Historia zaczyna się robić zbyt 'nawiedzona' jak na mnie i nawet nie ma bonusowej historyjki o Chiu Chiu... Jedyne co mogę zaliczyć na plus to ta galeria oficjalnych rysunków.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Rewolucjonistka Utena"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość